Biorę udział

Warsztat Szamański „Taniec z Bogami”

14/10/2019 - 20/10/2019

Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika

Warsztat „Taniec z Bogami”jest zaproszeniem by odkryć i poznać swój osobisty mit. Każdy człowiek posiada swój własny mit, który prowadzi go przez życie.

„Taniec z Bogami” jest propozycją świadomego spotkania z własnym przeznaczeniem. Poznając swój mit, pracując nad nim przez te kilka dni tych warsztatów, dostrzeżesz dotychczasowe wydarzenia i przebieg swego życia w nieco innym świetle. Kierunek twojej przyszłości nabierze innych barw. A ponowny wgląd w przeszłość może ukazać Ci zupełnie odmienny aspekt twojej historii. Możesz być bardziej świadomy nadchodzących wydarzeń w Twoim życiu i bardziej zrozumieć swoje przeznaczenie.

Jest to wezwanie do przygody, szamańskiej wędrówki, do spotkania z samym sobą i celem swego życia.

Warsztat, jak i sam kierunek wewnętrznej pracy, jaką uczestnik wykonuje w poszukiwaniu własnego mitu, jest oparty na przekazie zawartym w książce Josepha Campbella pt. ,,POTĘGA MITU”.

Mity, legendy i baśnie są skarbnica naszej kultury, którą tworzyli i pozostawili nam nasi przodkowie bez względu na epokę i kraj, w którym żyli . W niewidzialny sposób połączeni jesteśmy z cała historia ludzkości, dlatego każdy mit może do Ciebie przemówić, i może wiele zmienić w Twej świadomości i życiu.

„Mity to sny świata. Sny archetypowe, o wielkich ludzkich problemach.
Mam świadomość, kiedy, w której chwili staję przed jednym z takich progów.
Mit mówi mi o nim i podpowiada, jak reagować na takie, czy inne kryzysy,
rozczarowania, zachwyty, klęski i sukcesy. Mity mówią mi, gdzie w danej chwili jestem”.
Joseph Campbell, Potęga mitu

„Mit wzywa do przyjęcia podwójnej optyki, podwójnego punktu widzenia.
Musimy odgrywać pewną rolę historyczną, ale to tylko nasza historyczna rola.
W życiu wkładamy maski określonej rasy, epoki, grupy o takich, czy innych celach etycznych i walczymy w imię tych wartości, ale wiemy również, że to kim jesteśmy stanowi tylko połowę całości, a drugą połowę reprezentuje ktoś po przeciwnej stronie”.
Joseph Campbell, Kwestia Bogów

Zapraszamy pojedyncze osoby i pary, również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, coache. Są to też warsztaty dla aktorów, reżyserów teatralnych, tancerzy i choreografów. Tych wszystkich, którzy poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat twórczy.

 

 

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry, szaman. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Informacje organizacyjne

Termin: Rozpoczynamy obiadem 14/10/2019 kończymy również obiadem 20/10/2019

Koszt: 1290 PLN os. / 1230 PLN za os w parze + koszty pobytu 110 PLN – 120 PLN osoba za dobę (nocleg i wyżywienie)
UWAGA: Przy wpłacie zaliczki 390 PLN – miesiąc przed warsztatem otrzymujesz 100 PLN zniżki!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
Jest możliwość zorganizowania opieki dzieciom w osobnej przestrzeni w godzinach zajęć warsztatowych – za dodatkową opłatą.

Miejsce warsztatu

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. Dolnośląskie. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.