Biorę udział

Moja Droga Życia – Droga Kobiety, Droga Mężczyzny

20/03/2018 - 25/03/2018

Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Przywróćmy oddech i ruch naszemu ciału i po prostu zadbajmy o samych siebie. Elastyczne ciało, spontaniczny ruch, dziecięca radość, wrażliwe serce pomaga nam odzyskać wiarę, mieć ufność i podążać droga czystą… ku człowieczeństwu.

Nieraz zagubieni na ścieżkach różnych wydarzeń w życiu docieramy do takiego punktu, który wymaga radykalnej przebudowy i przywrócenia od nowa relacji ze światem. Innym razem na naszej drodze, którą kroczymy i która jest jasna w naszym “umyśle”, pojawiają się zmarszczki i potrzebujemy tylko drobnej kosmetyki np. obudzić ciało z letargu, dotknąć emocji, potrzebujemy dodania czegoś, co ją upiększy. Zdarza się, że chcemy dotrzeć do naszej Pasji i Radości, w tym czym się zajmujemy lub znaleźć nowe możliwości. A jest i tak, że nagle przychodzą takie momenty w życiu i jesteśmy gotowi na totalne transformacje, bo droga, którą idziemy uległa całkowitemu zniszczeniu. A musimy wiedzieć, że za każdym zakrętem, za każdym lękiem, kryje się niespodzianka. Rozpoznanie tej jakości życia to nasza rola, każdego z nas i do tego potrzebujemy nieraz narzędzi, a takim narzędziem może być ten warsztat.

Pragniemy zmian, ale nie wiemy, w którym kierunku iść. Mądrość wyboru pozwala nam dotrzeć nie do byle jakiej drogi, ale do tej właściwej, która nakarmi nas i przygotuje do
kolejnego zakrętu w życiu. By wędrując przez życie od punktu do punktu czerpać korzyści z naszego indywidualnego potencjału, by rozpoznać znaki na drodze, by reagować w sposób adekwatny do rzeczywistości, gdzie serce jest wskaźnikiem, a nasze emocje, których jesteśmy świadomi, nie niszczą, a budują naszą rzeczywistość. Relacje z drugim człowiekiem są podstawą, ale nie zawsze znamy sposoby, jak reagować na różne zdarzenia i tantra jest jedną z metod pracy z sobą samym, pod warunkiem, że naprawdę chcemy wziąć odpowiedzialność za samych siebie i jesteśmy ciekawi, co kryje się za zakrętem.

Okres wiosenny jest właściwym czasem, by zadać sobie różne pytania. W rytmach tantry, tańca, śpiewu, spotkania, melodii życia… coś nowego, a jednocześnie pierwotnego w nas, bo ciało, emocje, uczucia są nam dane, by na ścieżkach życia nie pogubić się i w pełni się realizować. Tak, że kiedy nadejdzie czas rozstania, będziemy mogli powiedzieć, że spełniłem się w życiu we wszystkim, co mogłem odkryć, że pasja Życia mnie prowadziła, a relacje z innymi budowały nasz świat w miłości.

 

I jest to droga życia każdego z nas, jako pojedynczego człowieka, by móc realizować się jako ludzie. Potrzebujemy na tej drodze nabyć też świadomość, czym jest droga Mężczyzny i czym jest droga Kobiety. Dokonać rozróżnienia, by znów się móc połączyć. Bo nie przez przypadek spotykamy się, jedno bez drugiego nie jest w stanie istnieć. Spotykamy się wszędzie, nawet jak wybraliśmy drogę singielek i singlów. Dwa różne światy, dwa różne podejścia do rzeczywistości, dwa różne języki, nie zawsze słowo 'nienawidzę’ znaczy 'nie kocham’, może tylko znaczyć, że troszczę się o ciebie i mam dużo emocji, i nie wiem jak sobie z nimi poradzić, nawet nie umiem ich nazwać… i nie zawsze “wiercenie dziury w całym” oznacza naprzykrzanie się… bo może też znaczyć, że pragnę przywrócenia relacji miłości, bo gaśnie…

 

Nasza Tantra jest skompletowanym narzędziem służącym tkaniu, z pojedynczych nitek, naszego życia. Tkaniu przepięknej tkaniny, z której będziemy dumni, jak jesteśmy dumni z siebie, gdy się realizujemy i żyjemy w zgodzie z wartościami, które karmią naszą duszę.
Tantra Serca jest procesem zasiewania ziaren, zbierania plonów, przetworzenia tego, co jest najbardziej jakościowe w nas i ostatecznie tkania świadomości życia w relacji serca.
To życie w zgodzie z rytmem Człowieka i Przyrody.

Prowadzący

Mario, wspierany przez żonę Gayę oraz zespół animatorów.

Cena i warunki

1090 zł za os. / 1030 zł za os. w parze, plus koszty pobytu i wyżywienia 110 – 130 zł za dobę.Uwaga! Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 19.02.18 otrzymujesz 100 zł zniżki.

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. dolnośląskie

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Informacje i zapisy:

Aleksandra Jóźwiak + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl, lub zapisz się teraz przez formularz rezerwacji