Sen i Tarot

Otwórz bramę do świata świadomych snów!!!
Wszystko zostało stworzone poprzez sen
Świat snów jest ostatecznym medium, niepojętym polem i autentyczną rzeczywistością, w której to, kim naprawdę jesteś manifestuje się przez cały czas.
W tym miejscu, gdzie wszystko istnieje, ponieważ jest to czysty potencjał, z którego wszystko może się wyrazić dzięki nieskończonej świadomości całości.

W Naszym racjonalnym świecie wierzymy, że całe Nasze życie toczy się w ciągu dnia, gdzie wydarza się tak wiele, podczas gdy wręcz przeciwnie, Nasza prawdziwa rzeczywistość rozgrywa się w nocnym świecie, gdzie wszystkie Nasze sny wypełniają cię wieloma możliwościami, abyś mogła/mógł żyć już nie w jednej rzeczywistości tak, jak sobie to wyobrażasz, ale poprzez wiele rzeczywistości, których stale doświadczamy, ale których już nie pamiętamy.
Zrozumienie, że cała Nasza istota zawiera w sobie tę rzeczywistość, dokładnie tak samo jak Naszą codzienną rzeczywistość.
Ponieważ najczęściej postrzegamy siebie tylko jako tę maleńką część, wierząc, że życie to tylko to czym żyjemy dzień po dniu, zamykamy się na możliwość otwarcia się na tę niesamowitą duchową istotę, którą jesteśmy!!!

Ale możemy to osiągnąć dzięki świadomości Naszego świata snów, który jest jak połączenie.
Nasz świat snów jest bramą do stopniowego ponownego odkrywania pełnego zakresu Naszego wewnętrznego królestwa, którego nie jesteśmy świadomi.
Te dwa światy Nasze codzienne życie każdego dnia i czas gdy śnimy należy połączyć, ponieważ są one niezbędną drogą do Naszego istnienia, abyśmy mogli na nowo w pełnej świadomości dokonać wielowymiarowego doświadczenia i rozpoznać tego kim jesteśmy.😀

Jesteśmy całością, z której większość ignorujemy, a ponieważ zapomnieliśmy całej pamięci o tym skąd pochodzimy, wzrastamy tylko poprzez doczesne doświadczenie dnia codziennego, w którym brakuje całej esencji, jaką jest Nasz świat snów.

Nasz świat snów może pokazać Nam nieskończone możliwości Naszej prawdziwej istoty, abyśmy mogli żyć i doświadczać świadomie nieskończonych wszechświatów, które sami nieustannie tworzymy jako istoty połączone ze źródłem.

Nasze sny są terenem nauki tego, kim naprawdę jesteśmy, ponieważ tutaj możemy stworzyć wszystko, nawet wszystko to, co jest poza Nami.
W Naszych snach nie ma ograniczeń, jakie możemy mieć w świecie dziennym, przez wszystkie Nasze przekonania.
Świat snów jest poza przekonaniami, poza polem mentalnym, a także, na pewnym poziomie, poza sztuczną matrycą.
Im bardziej odzyskujemy pełną świadomość Naszych wszystkich sennych doświadczeń, tym bardziej ponownie łączymy się z samą esencją Naszej twórczej istoty.
Jesteś kreatorką /kreatorem i ciągle tworzysz, nawet jeśli o tym nie wiesz, zawsze tworzysz swoją rzeczywistość, a sny są po to,  abyś mogła/mógł zrozumieć; zrozumieć  jak tworzyć, ponieważ kiedy wiesz, jak śnić, możesz świadomie stworzyć swój podobny do snu wszechświat, jako swój codzienny wszechświat.😀😀

Istnieje magiczna relacja między twoją całkowitą i nieskończoną istotą a tobą, małą istotą, która doświadcza codziennego życia.

Ten związek trwa nieustannie we wszystkich rzeczywistościach, w których się znajdujemy i manifestuje się poprzez cały szereg znaków i synchronizacji, aby przekazać nam zasadnicze przesłanie Naszej istoty, ponieważ pochodzi ono prosto z Naszej nieskończonej istoty.
Mamy trochę dostęp do tego wymiaru w świecie dziennym, w czasie medytacji, głębokiego skupienia, transów i rytuałów szamańskich, ale to w świecie snu po pierwszych warstwach, które wciąż pozostają pod wpływem matrixa, możesz mieć pełny dostęp do tego wymiaru i odczytać z niego wszystkie komunikaty i przejść do prawdziwej nauki, która polega na zrozumieniu, jak świadomie śnić, aby Nasze życie było jak cudowny i niesamowity sen.

Jeśli Masz ochotę głębiej poznać siebie, to kim jesteś, zapraszam Cię w tym niesamowitym roku na niezwykły warsztat „Sen i Tarot” stworzony przez mojego nauczyciela i przyjaciela Paula Rebillot, jednego z prekursorów terapii Gestalt, twórcy międzynarodowej szkoły Trenerów i Psychoterapeutów Terapii Gestaltu Eksperymentalnego (The school of Gestalt and Experimental Teaching).
Zapraszam wszystkich, którzy pragną rozwijać się i z odwagą odkrywać tajemnice tej niesamowitej przygody jaką jest życie.

Podczas warsztatu „Sen i Tarot” ożywisz swoje sny. Przeżyjesz je tak jakby działy się tu i teraz. Zamiast opowiadać sny, jakby były historią z przeszłości, odegrasz je tak, że staną się one częścią Ciebie, po to by w Twe życie zawitała świadomość, zrozumienie, nowy kierunek, sens życia, i wszystko to co Sny chcą Ci powiedzieć. To również czas dobrej zabawy, spontaniczności, tańca i nowych inspiracji.

 

Warsztat bazuje na teorii Junga i Pearlsa. Pierwotnie został stworzony przez mojego nieżyjącego już nauczyciela i przyjaciela Paula Rebillot.  Jest on otwarciem drzwi do głębi Nas samych, do tego co uświadomione i tego co mieści się poza tym w nieświadomości Twojego istnienia. Zaprasza on do poznania siebie, do identyfikacji z każdą cząstką snu, w której zmieniasz jakieś „to” na Ja, a wówczas wzrasta Twoja witalność i Twój potencjał. Każda chwila, w której zanurzasz się śniąc jest tak ważna jak każdy oddech, który napełnia Twoje ciało życiem. To ta chwila mówi Ci dokładnie, gdzie jesteś w związku do siebie samego, w relacji z innymi i ze światem w obecnym momencie.

Sny są jednym z naszych najbardziej intymnych doznań. Każdej nocy śnimy, a każdy sen jest jedyny. Świat, który widzimy w snach – jakkolwiek niespokojny, straszny, piękny lub pełen seksu – obnaża wszystkie nasze tajemnice. Dla szamana świadome śnienie ma nieocenioną wartość! Czy można mieć bliższą łączność z podświadomością, niż wtedy, gdy się śpi?
W czasie snu wydarzenia wydają się bardzo realne. Ich celem jest dokonanie pewnych subtelnych zmian w Nas samych. Są częścią procesu duchowego rozwoju. Dla szamana obydwa te światy są jednym spójnym istnieniem. I tu tkwi istota szamanizmu. Cokolwiek zmienimy w czasie snu, lub światach energetycznie zbliżonych do śnienia, zmieniamy w naszym „świecie Formy” znanym nam z codziennego życia.

Już dziś zacznij spisywać swoje sny, mogą być te krótkie i długie, mogą być ich fragmenty. Im będą one świeższe tym lepiej. Na warsztat narysuj minimum 12 kart przedstawiających Twoje sny.
Wykorzystując je postawimy tarota z twoich snów, i tego nauczysz się również na warsztacie.

Zapraszamy pojedyncze osoby i pary, również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, coachów. Są to też warsztaty dla aktorów, reżyserów teatralnych, tancerzy i choreografów i ludzi, którzy zajmują się na codzień sztuką. Tych wszystkich, którzy poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat twórczy.

Prowadzący: Mario wspierany przez swoją żonę Gayę i zespół animatorów.

ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.