Sen i Tarot

Otwórz bramę do świata świadomych snów !!!
„Sny są językiem Boga. Gdy Bóg przemawia językiem świata, mogę odgadnąć ich znaczenie. Jeśli zaś mówi językiem twojej duszy, to tylko ty jeden możesz je zrozumieć.” Alchemik – Paulo Coelho

Wszystko zostało stworzone poprzez sen
Świat snów jest ostatecznym medium, niepojętym polem i autentyczną rzeczywistością, w której to,  kim naprawdę jesteś manifestuje się przez cały czas.
W tym miejscu, gdzie wszystko istnieje, ponieważ jest to czysty potencjał, z którego wszystko może się wyrazić dzięki nieskończonej świadomości całości.

Wierzysz, że całe twoje życie toczy się w tym codziennym świecie, podczas gdy wręcz przeciwnie, twoja prawdziwa rzeczywistość rozgrywa się w twoim nocnym świecie, gdzie wszystkie twoje sny wypełniają cię wieloma możliwościami, abyś mógł żyć już nie w jednej rzeczywistości tak, jak sobie to wyobrażasz, ale poprzez wiele rzeczywistości, których stale doświadczasz  ale których już nie pamiętasz.

Zrozum że cała Twoja istota zawiera w sobie tę rzeczywistość, tak jak Twoją codzienną rzeczywistość.
Ponieważ postrzegasz siebie tylko jako tę maleńką część, wierząc  że żyjesz swoim życiem dzień po dniu, zamknęłaś/ zamknąłeś się na możliwość ponownego otwarcia się na tę totalną istotę, którą jesteś!!!.

Ale możesz to zrobić dzięki świadomości swojego świata snów, który jest jak połączenie.
Twój świat snów jest bramą do stopniowego ponownego odkrywania pełnego zakresu twojego wewnętrznego królestwa, którego nie jesteś świadomy.
Jest drogą i możliwością by na nowo dokonać w pełni świadomie wielowymiarowego doświadczenia, miejsca z którego pochodzisz.

Jesteś całością, z której wszystko ignorujesz, ponieważ zapomniałeś o całej pamięci, rozwijasz się tylko poprzez doczesne doświadczenie, w którym brakuje całej esencji  jaką jest twój śniący świat.
Twój świat snów może przybliżyć ci nieskończone możliwości twojej prawdziwej istoty, abyś mógł żyć i doświadczać nieskończonych wszechświatów, które sam nieustannie tworzysz.

Sen jest terenem nauki tego, kim naprawdę jesteś, ponieważ tutaj możesz stworzyć wszystko, aż do wszystkiego, co jest poza tobą, ponieważ w śnie nie ma ograniczeń, jakie możesz mieć w świecie dziennym, poprzez wszystkie twoje przekonania.

Świat snów jest poza przekonaniami, poza polem mentalnym, a także poza sztuczną matrycą.
Im bardziej odzyskasz pełną świadomość wszystkich swoich sennych doświadczeń, tym bardziej ponownie połączysz się z samą esencją swojej twórczej istoty.

Jesteś Kreatorem i ciągle tworzysz, nawet jeśli o tym nie wiesz, zawsze tworzysz swoją rzeczywistość, a sny są po to, abyś mógł zrozumieć, jak tworzyć, bo kiedy wiesz, jak świadomie śnić, możesz świadomie tworzyć swój świata snów tak jak Twój codzienny świat.

Istnieje magiczna relacja między twoją całkowitą i nieskończoną istotą a tobą tą małą istotą jak o sobie myślisz , która doświadcza twojego codziennego życia.
Ten związek trwa nieustannie we wszystkich rzeczywistościach, w których się znajdujecie, i rozwija się poprzez cały szereg znaków i synchronizacji,  aby przekazać Wam zasadnicze przesłanie, ponieważ pochodzi ono prosto z Waszej nieskończonej istoty.
Mamy do niego dostęp w świecie dziennym pod warunkiem ze żyjemy w pełnej świadomości, ale w świecie snu kiedy przejdziemy Już przez pierwsze warstwy, które pozostają pod wpływem matrixa, możemy mieć do niego pełny dostęp i odbierać z niego wszystkie komunikaty i przejść do prawdziwej nauki, która polega na zrozumieniu, jak lepiej śnić, aby twoje życie było jak piękny sen.

Podczas warsztatu ożywisz swoje sny. Przeżyjesz je tak jakby działy się tu i teraz. Zamiast opowiadać sny, jakby były historią z przeszłości, odegrasz je tak, że staną się one częścią Ciebie, po to by w Twe życie zawitała świadomość, zrozumienie, nowy kierunek, sens życia, i wszystko to co Sny chcą Ci powiedzieć. To również czas dobrej zabawy, spontaniczności, tańca i nowych inspiracji.

 

Warsztat bazuje na teorii Junga i Pearlsa. Jest otwarciem drzwi do głębi Nas samych, do tego co uświadomione i tego co mieści się poza tym w nieświadomości Twojego istnienia. Zaprasza on do poznania siebie, do identyfikacji z każdą cząstką snu, w której zmieniasz jakieś „to” na Ja, a wówczas wzrasta Twoja witalność i Twój potencjał. Każda chwila, w której zanurzasz się śniąc jest tak ważna jak każdy oddech, który napełnia Twoje ciało życiem. To ta chwila mówi Ci dokładnie, gdzie jesteś w związku do siebie samego, w relacji z innymi i ze światem w obecnym momencie.

Sny są jednym z naszych najbardziej intymnych doznań. Każdej nocy śnimy, a każdy sen jest jedyny. Świat, który widzimy w snach – jakkolwiek niespokojny, straszny, piękny lub pełen seksu – obnaża wszystkie nasze tajemnice. Dla szamana świadome śnienie ma nieocenioną wartość! Czy można mieć bliższą łączność z podświadomością, niż wtedy, gdy się śpi?
W czasie snu wydarzenia wydają się bardzo realne. Ich celem jest dokonanie pewnych subtelnych zmian w Nas samych. Są częścią procesu duchowego rozwoju. Dla szamana obydwa te światy są jednym spójnym istnieniem. I tu tkwi istota szamanizmu. Cokolwiek zmienimy w czasie snu, lub światach energetycznie zbliżonych do śnienia, zmieniamy w naszym świecie „Formy” znanym nam z codziennego życia.

Już dziś zacznij spisywać swoje sny, mogą być te krótkie i długie, mogą być ich fragmenty. Im będą one świeższe tym lepiej. Na warsztat narysuj minimum 12 kart przedstawiających Twoje sny.
Wykorzystując je postawimy tarota z twoich snów, i tego nauczysz się również na warsztacie

Zapraszamy pojedyncze osoby i pary, również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, coache. Są to też warsztaty dla aktorów, reżyserów teatralnych, tancerzy i choreografów. Tych wszystkich, którzy poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat twórczy.

Prowadzący: Mario wspierany przez
swoją żonę Gayę i zespół animatorów.

ZAPISY JUŻ TRWAJĄ!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.