Warsztaty tantryczne

„Stwarzam Coś z Niczego – nagle to nic zyskuje nowe, piękne życie. Staje się dla nas Czymś. Niemożliwe staje się Możliwe, bo nie chcemy, żeby nasze życie napełniało się nicością, więc i tak prędzej czy później, każdy z nas, w swoim życiu zamieni Nic w Coś, a Niemożliwe zmieni w możliwe.”

Warsztaty tantryczne to miejsce poszukiwań czegoś więcej w związku, relacjach, miejscu pracy. Tantra dla singli pozwala zrozumieć samego siebie. Warsztaty tantry dla par są odpowiedzią dla osób pragnących odkryć swoją radość, swój potencjał, swoją pasję, męskość i kobiecość. Warsztaty tantry dla par są idealna dla tych, którzy lubią nowe wyzwania, jak i dla tych co utracili nadzieję na zmiany. Każdy z nas marzy o oddaniu, szerzej miłości, partnerskiej relacji, spełnionej seksualności, rodzinnym cieple oraz możliwości oddania się prawdziwej pasji. Niewielu ostatecznie się to udaje. 

To wtedy pytamy samych siebie: co zrobić, aby związek był spontaniczny i pełen życia? Dlaczego jest trudno zachować harmonię w partnerstwie? Czy możliwa jest jedność ze światem i innymi?

Kurs Tantry

Śledząc rozwój człowieka od zarania dziejów, poprzez pierwotny szamanizm i różne systemy wierzeń, kontakt z naturą możemy dostrzec ten odwieczny taniec, energii męskiej i żeńskiej, formy i pustki. W tantrze mówi się o grze przeciwieństw, jak ying-yang, które są w ciągłym ruchu. A człowiek jest zarówno aktorem jak i reżyserem spektaklu swojego życia, w którym może doświadczać wszystkich aspektów siebie, transformować je, by dotykać głębi radości i szczęścia.

Emanujemy szczęściem niemalże codziennie. Radujemy się życiem na Ziemi.

Warsztaty tantry to nowe spojrzenie – na to co robimy, jacy jesteśmy, zadajemy sobie pytanie o to czy jesteśmy spełnieni. 

Samej tantry nie obejmiemy intelektem, nie uda nam się jej przeżyć i doświadczyć, a emocje które się pojawiają stają się naszą siłą i mocą. Raz uwolnione z pancerza, którym otoczyliśmy nasza wrażliwość i delikatność, przenoszą nas do nowej rzeczywistości, do ŚWIADOMOŚCI CIAŁA I PRZEBUDZONEGO SERCA.

Żeby prawdziwie poznać tantrę miłości, trzeba poczuć siebie, przebudzić się ze snu. Tantra zawiera w sobie również aspekt szamański i mistyczny. Stanowi ona wielką tajemnicę życia i natury. Pozwala na przebudzenie ciała i duszy. Prowadzi do integracji z samym sobą. Odżywia relacje. 

Wprowadzanie na warsztatach również ćwiczeń i elementów psychoterapeutycznych, szamańskich i teatru powoduje bardziej kompleksowe podejście do naszego rozwoju. Uleczanie starych ran, budzenie świadomości, a następnie rozpuszczanie męczących nas już schematów i mechanizmów, w jakich żyjemy, przygotowuje w nas puste miejsce, byśmy mogli zapełnić je czymś nowym, czymś co przynosi nam nowe doświadczenie.

Tantra tworzy większą wewnętrzną równowagę, pozwala na świadomość swojego życia. Zamiast ciągle walczyć i uciekać stawiamy mu czoła.

Wybierz warsztat: