Imię Które Noszę – tematyczny warsztat Tantry

Nasze imię…  kochamy je, czasem nienawidzimy…
Ale najczęściej nie podejrzewamy jaki wpływ te kilka liter ma na Nasze życie, nasze zachowania,  na to  jak widzą Nas inni, a nawet naszą morfologię.
Dlatego tak ważne jest by odkryć  i lepiej zrozumieć,  jak Imię Które noszę wpływa na Nas i Nasze codzienne życie .

 

Ze wszystkich słów usłyszanych w Naszym dzieciństwie  jedno będzie miało wielkie znaczenie dla zapewnienia  Naszej spójności: to Nasze imię.

Od urodzenia Nasze imię ma decydujący wpływ na strukturę obrazów Naszego ciała.  Dziecko rozpoznaje swoje imię między 4. a 5. miesiącem życia.
Nasze Imię jest jak druga skóra,  służy nam jako granica między Naszym ciałem a ciałem innych.
Jest powiązane z Naszym postrzeganiem siebie, z naszym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.

Nasi rodzice wybierają Nasze Imię świadomie lub nie, często jeszcze przed naszymi narodzinami, a my pozostajemy przyklejeni do tej etykiety, którą dostaliśmy przy urodzeniu.
Jednak nasze imię nie zawsze nam odpowiada.

Korzystając z energii szamańsko – tantrycznej na warsztatach „Imię Które Noszę” będziemy mieli  okazję by przyjrzeć się, poznać energię, moc i dźwięk naszego  imienia.
Zobaczyć w jaki sposób wpływa to na nasze życie dzisiaj na nasze relacje z samą/samym sobą i naszym otoczeniem, naszą seksualnością.
Jak to co zostało nam przekazane przez poprzednie pokolenia pomaga nam lub ogranicza Nas.
A może już czas by zmienić to imię jak ma to miejsce w wielu tradycjach, kiedy przechodzimy kolejny etap naszego życia.

Patrz:  rytuał przejścia

Żyj swoim życiem zakorzeniona/zakorzeniony w rdzeniu swojej istoty.
Zaangażuj się w rygorystyczne i pełne miłości poszukiwanie swojej prawdziwej tożsamości, swojej prawdziwej natury, aby nadać sens swojemu życiu.
Świadoma  transformacja i odpowiedz na pytanie kim jestem i jakie jest moje imię  prowadzi do głębokich
i trwałych przemian mających bezpośredni wpływ na Twoje codzienne życie.

W mitologiach i starych bajkach często jest mowa o tym
w jaki sposób twoje imię czy nazwisko ukierunkowuje historię Twego życia.
Dlatego warto zobaczyć w jaki sposób twoje imię może Ci pomóc odkryć twoją wewnętrzną tajemnicę.
Poprzez rytuały, tańce, kontakt z naturą, medytacje i wykorzystując energię jaką proponuje Tantra Radosnych Chwil spróbujemy razem zmienić kody, które ograniczają Nas w naszym codziennym życiu. Zobaczymy jak można nadać nowy sens i kierunek naszemu życiu, wykorzystując moc imienia, które noszę lub znaleźć imię, które odzwierciedla to, kim dziś jestem.

 

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.