Gaya

Gaya zetknęła się w swoim życiu z różnymi systemami energetycznego i filozoficznego spojrzenia na człowieka, na jego powiązanie ze wszechświatem. Z wykształcenia jest psychologim. Studiowała też makrobiotykę, Tradycyjną Medycynę Chińską, leczenie dźwiękiem mis tybetańskich i gongu, bioenergoterapię oraz inne metody uzdrawiania ducha i ciała. Uczyła się również psychoterapii w połączeniu z pracą z ciałem w Institut de Formation en Communikation et Therapie Psycho-Corporelle w Strasbourgu. Uczestniczyła w zajęciach Jacka Paintera, inicjatora pracy z ciałem i Integracji Posturalnej i Paula Rebillot, twórcy Gestaltu Eksperymentalnego opartego na mitach.

Bliska jest jej filozofia taoistyczna, tantryczne podejście buddyjskie i praktyki szamańskie. Jej droga to wykorzystanie ogromnego doświadczenia ludzi dla dobra innych. Dzięki swoim doświadczeniom spostrzega człowieka w każdym wymiarze. Któregoś dnia dopełnieniem tej drogi stało się spotkanie z Mario.

NASZE SPOTKANIE –   Zanim do tego doszło, że staliśmy się rodziną, wędrowaliśmy swoimi

ścieżkami, rozwijając się w różnych kierunkach. Obydwoje na własna rękę poszukiwaliśmy swej bratniej duszy. Naprawdę długa historia… aż pewnego dnia, SPOTKALIŚMY SIĘ  I… NIE ROZPOZNALIŚMY W SOBIE TEJ DRUGIEJ POŁOWY.   Jak to w bajce bywa, dano nam jeszcze jedną szansę. Tym razem, całe Niebiosa pracowały nad tym by wyrocznia się wypełniła i połączyła tak niespokojne dusze. I jak się może domyślacie, tym magicznym spoiwem była tantra, czyli Energia Przemiany i Przebudzenia, która wychodzi  poza wszelkie ograniczenia. Owocem tego spotkania jest nasza córeczka MAYAQUEN – NAYELI ( Biała Wilczyca).

Dzisiaj już nie pamiętamy, kto lub co nas połączyło, może jedno i drugie, a może  coś jeszcze…   Niemniej, czując Transformująca Moc Energii, która działa nie tylko w naszym życiu, ale także w życiu naszych Przyjaciół, pragniemy z całego serca, jej SIŁĄ Przemiany dzielić się z INNYMI. Naszym wiernym druhem jest intuicja, która jest dotarciem do Boskiego przewodnictwa i własnego źródła.