Wędrówka Zakochanych

 

Wędrówka zakochanych – droga świadomej relacji z samym sobą,a co za tym idzie ze światem.

Żyjemy w czasach, w których ludzie coraz bardziej poszukują żywych relacji z innymi ludźmi, w których będą mogli doświadczać siebie i życia w pełni, gdzie istnieje szczera wymiana myśli i uczuć,  gdzie moc kreacji zastępuje mizerny komfort.
Ten warsztat jest dla każdego,  kto jest ciekawy tego jak funkcjonuje na co dzień w świecie iluzji.
Jak buduje swoje relacje i związki z innymi ludźmi, jak wybieramy kręgi przyjaciół, znajomych,w pracy.
Jest to wyjątkowa możliwość spojrzenia głębiej na to, co Nami kieruje w relacjach, jakie mechanizmy,
przyzwyczajenia.
Warsztat i jego struktura działa jak magia,pozwala dotrzeć do nieznanych głębin Nas samych.
Otwiera nas na nowy nieznany świat.

Świat składa się z kobiet i mężczyzn i nasze wybory kierowane są poprzez wzorzec mężczyzny
i kobiety który noszę w sobie, nasze wyobrażenie aspektu męskiego i kobiecego, Animy
i Animusa.  Anima i Animus to pojęcia rozpowszechnione przez Carla Gustawa Junga, które bardziej lub mniej świadome ma w sobie każdy z nas. Każdy ma w sobie  pozytywny i negatywny aspekt animy
i pozytywny i negatywny aspekt animusa, określony obraz żeńskości i męskości w nieświadomości.

Archetypy te reprezentują obraz wszystkich doświadczeń z osobami odmiennej płci, który nosimy w sobie jako poszczególne jednostki oraz jako przedstawiciele gatunku.

Obrazy te stanowią jedną z przyczyn naszych namiętnych sympatii i antypatii. W szczególności są nieświadomie projektowane na naszego partnera życiowego. To powoduje, że staje się on osobą reprezentującą cechy naszej własnej duszy.

By być w pełni sobą, człowiek musi spotkać się ze swoją wewnętrzną Animą i Animusem, w obu aspektach – pozytywnym i negatywnym. Człowiek, pragnąc połączyć się ze swoją wewnętrzną Animą, musi zrozumieć kobiecą energię, która przejawia się w bierności, wrażliwości i emocjonalności, pragnąc połączyć się ze swoim wewnętrznym Animusem, musi przede wszystkim zrozumieć męską energię, która przejawia się w aktywności, dominacji i logice.

Jest to okazja do spojrzenia na to co mnie przyciąga – w kobietach, mężczyznach – a co

odpycha, i o czym nie wiem. Co prowokuję nie mając o tym pojęcia? Jakie grupy ludzi mnie przyciągają, czemu ciągle spotykam takich samych ludzi? Jaki mają oni dar dar dla mojej duszy?

Sublimacja, integracja, przetransformowanie, siła kreacji może nas poprowadzić tam, gdzie nie tylko odkrywamy co nami kieruje w życiu, ale idziemy dalej, docieramy do potencjału pierwiastka kobiecego i męskiego, o którym jeszcze nie mamy pojęcia. By móc z nimi żyć i się nimi cieszyć i bawić.

Zapraszamy pary i osoby bez pary.

Prowadzący: Mario – animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry, szaman, pszczelarz. Wnikliwy obserwator rzeczywistości i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Informacje i zapisy:  Anna Waszkielewicz, anna.w@tantra.pl, + 48 720 893 888

Cena: 1290 zł za os. / 1230 zł za os. w parze,plus koszty pobytu i wyżywienia 110 – 130 zł za dobę

Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 22.09.2019 otrzymujesz 100 zniżki na warsztat.

Miejsce: Modra Rzeka, Rodzinny Dom Twórczego Życia, Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. dolnośląskie

Jest możliwość zorganizowania opieki dzieciom w osobnej przestrzeni w godzinach zajęć warsztatowych – za dodatkową opłatą.

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.