Warsztaty tantryczne dla par

Mario i Gaya
Mario i Gaya

W trakcie  warsztatu tantra dla Par będziemy poszukiwać i odkrywać wraz ze swym partnerem czym jest męskości i kobiecość. Szczególnie istotna będzie wrażliwość i siła, która drzemie w mężczyźnie i kobiecie. Zetkniemy się z intymnością, zapoznamy się ze światłem i cieniem, poznamy ograniczenia i przekroczymy granice. Wszystko to dzięki Miłości. Radości. Spontaniczności.

Zapraszamy w podróż wypełnioną nowymi doświadczeniami, ćwiczeniami. To dzięki tej podróży będziesz mógł pójść jeszcze dalej w relacji ze swoim partnerem. Rozwiążesz narastające konflikty. Tak, chcemy i pomagamy również parom w krysie – tym które, nie mogą wyjść z tzw. zaklętego koła.

Dzięki warsztatom będziesz miał okazję OTWORZYĆ SERCE. Pójdziesz dalej, zostawiając lęki, obawy, mechanizmy. Rozpuścisz się w esensji miłości, która jest tak czysta.

Daj szansę by poznać się na nowo. Daj szansę na spotkanie z partnerem. Z samym sobą.

Jak ważne jest zjednoczenie Mężczyzny i Kobiety w tantrze dla par?

 

Warsztaty dla par – zjednoczona energia mężczyzny i kobiety posiada mega siłę!

Udana seksualność, wyrażenienie miłości i intymności to korzeń. To ona przyczynia się do obfitości, która z kolei owocuje w plonach. Te plony możesz zbierać wspólnie ze swoim partnerem.

Warsztaty tantryczne dla par są drogą, która doprowadzi do odnalezienia równowagi, do odszukania swojego idealnego miejsca w relacji i w związku. Dzięki niej akceptujesz siebie i swoją wewnętrzną naturę.

Odnajdź kontakt. Zdobądź się na bliskość z partnerem. Zachowaj szacunek do indywidualności – swojej i każdego innego człowieka. Miej świadomość, że wolność to wybór, którego możesz dokonać w swoim życiu.

Chcesz poznać czym jest tantra miłości? Najpierw poczuj siebie. Przebudź się ze snu. Tak, tantra ma sobie aspekty mistyczne, a jej energia jest tajemnicą, która wypełnia ciało. To dzięki niej możesz stworzyć stałą, świadomą relację z partnerem. To dzięki niej uzyskasz głęboką transformację – w psychice, w ciele i w duchu.

Na warsztaty Tantra dla Par zapraszamy również pary tej samej płci! Szkoła Tantry Serca

Dwie kobiety mogą pogłębić i poznać swoją kobiecość, dostrzec moc siostrzanej relacji. To dzięki tym warsztatom poruszysz swoją żeńską energię, odkryjesz nową jakość i poznasz relację na nowo. Obudź w sobie żeńską energię w pełni!

Dwóch mężczyzn może przebudzić swoje braterstwo. W spotkaniu podzielą się emocjami, skontaktują się z męską wrażliwością, oddadzą hołd męskiemu wnętrzu i duchowi.

Możesz uczestniczyć w warsztatach dla par, nie będąc w stałym związku.  Jest to wyjątkowa okazja by – ćwicząc z jedną osobą – w pełni dogłębnie przyjrzeć się swym projekcjom, mechanizmom, nawykom, programom jakie nami ”targają” w relacji z innymi… aby otworzyć swoje serce na miłość i radość.

Tantra Serca
Tantra SercaInformacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak, +48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.