Ziarno Ziemi

Ziarno ziemi – zapuść korzeń, sięgnij nieba!

 

Tantra Szaman
Tantra Szaman

Jak rozpoznać swój kierunek działania?  Jak odnaleźć w sobie źródło do kreacji, źródło zawarte w komórkach? Nie szukaj w książkach, filmach. Poszukaj w sobie i idź dalej. Miej odwagę wyjść poza złudny komfort, poza złotą klatkę, którą sobie stworzyłeś. Ziarno, ma moc uzdrowienia. Tak jak ziarno kiełkuje  budzone przez śpiew ptaków na wiosnę, tak twoja dusza szuka inspiracji do wzrostu. Wspólnie będziemy oczyszczać też wibrację, naszego imienia by poczuć jego wznoszącą moc.

Jest to niezwykły, warsztat tantryczno-szamański, warsztat rozwoju osobistego, poświęcony naszej energii seksualnej i energii naszych przodków.

 Do czego zostałem stworzony? Jak rozpoznać swój kierunek działania? Jak wyjść z rozmemłania do właściwego dla mnie kierunku. Chcesz coś robić ale nie wiesz co…

radoscJak odnaleźć w sobie źródło do aktywnej kreacji, źródło zawarte w naszym komórkach? Nie ma co szukać w książkach, filmach. Poszukaj w sobie, żeby pójść dalej. Ziarno, które drzemie we mnie ma moc uzdrowienia. Poczuj ziemię, poczuj jak przebijasz się przez twardość codzienności… i nagle otwiera się przestrzeń pełna życia. Miej odwagę pójść dalej, poza złudny komfort, poza złotą klatkę, którą sobie stworzyłeś i którą stworzyło ci społeczeństwo. Otwórz się na kreację swojego życia, dotrzyj do duszy, usłysz jej wołanie. Tak jak ziarno kiełkuje  budzone przez śpiew ptaków na wiosnę, tak twoja dusza szuka inspiracji do wzrostu. Kiełkujący kłos. Kod zawarty w ziarnie naszej duszy.

„Tylko ci, którzy zaryzykują pójście za daleko, mogą się dowiedzieć, jak daleko można dojść”  T.S. Eliot

Na warsztatach, będziesz mógł odkryć w sobie źródło, które sprawia, że ziarno otwiera się, kiełkuje, idzie w kierunku słońca pozostawiając za sobą stare kody. Jakie są twoje marzenia z dzieciństwa, o których zapomniałeś? Jako dziecko byłeś ziarnem, gdzie jesteś teraz?  Wspólnie będziemy mogli oczyścić wibrację imienia i poczuć jej wznoszącą moc. Dotrzeć do prawdziwego kodu zawartego w imieniu, zobaczyć, czym nie jestem. Świadomość imienia niesie potencjał stwórczy, tak jak każde ziarno niesie potencjał do rozwoju pełnego kłosa, płodności życia. A może w twoim życiu nastał czas zmiany i potrzebujesz nowej wibracji imienia, która będzie cię teraz wspierać? Ziarno w nas to potencjał, synergia tego co zewnętrzne i wewnętrzne. Zadbaj o to ziarno.

14248919_543614672501048_605005228_nW mitologiach i starych bajkach często jest mowa o tym, w jaki sposób twoje imię czy nazwisko ukierunkowuje historie twego życia. Dlatego warto zobaczyć w jaki sposób twoje imię może Ci pomóc odkryć twoją wewnętrzną tajemnicę. Poprzez rytuały, tańce, kontakt z naturą, medytacje i wykorzystując energię tantryczną spróbujemy razem zmienić kody, które ograniczają nas w naszym codziennym życiu.

Tantra to ścieżka samorealizacji na każdym poziomie Twojego istnienia. Podczas warsztatu, poprzez własne ciało – odczuwając i wsłuchując się w nie w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, doświadczymy m.in:

• rozluźnienia ciała (także pozbywania się napięcia i stresu), by otworzyć je na pełniejsze odczuwanie siebie i otoczenia;

• masażu tantrycznego;
•obudzenia naszych czakr (ośrodków energetycznych) i swobodnego przepływu energii w ciele;
• pracy z oddechem tantrycznym;
• medytacji w dwie osoby, pozwalającej poczuć fuzję energetyczną, moc zjednoczenia energii męskiej i żeńskiej;
• Fali – jednego z najmocniejszych ćwiczeń tantrycznych;
• odkrywania naszej części męskiej i żeńskiej;
• radości rytuałów tantrycznych (w sali i w przestrzeni lasu, natury);
• odczuwania i kierowania życiowej energii seksualnej do serca;
• tańca i zabawy;
• różnorodnych form medytacji;
• spontanicznego ruchu;
• wibracji i śpiewu mantr.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak, +48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Koszt: 1090 zł os. / 1030 zł os. w parze  + koszty pobytu 110zł ~  130zł/ osoba doba, nocleg i wyżywienie

Miejsce: Dom pracy twórczej „Modra Rzeka”, Nowa Morawa, woj. Dolnoślaskie