Dzika Kobieta, Dziki Mężczyzna, Dzikie Serce – Otwarty warsztat tantry

Dzika kobieta, dziki mężczyzna, dzikie serce!

W wędrówce ku samoświadomości ważnym krokiem jest przebudzenie wewnętrznego instynktu i intuicji. Życie w społeczeństwie oddalonym od dzikości ciała sprawia, że przestajemy czuć, przestajemy kontaktować się z mądrością ciała, a przez to też blokujemy swój własny potencjał. Na warsztacie będziemy budzić nasze ciało! Dzika kobieta to ta, która pozwala sobie na pełne wyrażenie siebie i wychodzi z syndromu grzecznej dziewczynki. Dziki mężczyzna to ten, który jest odprężony i rozluźniony, emanuje radością i witalnością. Dzikie serce sprawia, że jesteśmy uważni na to co się dzieje dookoła nas i potrafimy zareagować adekwatnie. Instynkt pozwala nam wybrać rozwiązania najlepsze dla nas na dany moment, rozpoznać prawdziwą istotę rzeczy. Dzikość to pozwolenie sobie na zabawę, spontaniczność, radość, swobodny taniec, pełen kontakt z naturą, otwarcie zmysłów, czucie świata i naturalną kreatywność.

Tantra to ścieżka samorealizacji na każdym poziomie Twojego istnienia. Zapraszamy Cię na Warsztat, podczas którego będziemy zwracać się ku naszej energii życia – możliwościom kreacji i zmiany!

Tantra to ścieżka samorealizacji na każdym poziomie Twojego istnienia. Dlatego podczas Warsztatu, poprzez własne ciało – odczuwając je i wsłuchując się w nie, przy przechodzeniu przez różnorodne ćwiczenia, przyjrzysz się w jakim punkcie Twojego życia jesteś w tym momencie.

Przechodząc przez wszystkie czakry będziesz mogła / mógł poczuć co dzieje się w każdej dziedzinie Twojego życia, m.in. jak odczuwasz swoją pierwotną mądrość i moc, bezpieczeństwo, zmysłowość i bliskość, co z przywiązaniem do przekonań i ludzi, jakie są Twoje relacje z bliskimi, jak wyrażasz siebie, swoją kreatywność, wreszcie miłość czy współodczuwanie.

Być może, podczas tego Warsztatu, stwierdzisz: tak – to jest dobre dla mnie i w tym kierunku chcę iść dalej. To mi daje radość i spełnienie! A tego już nie potrzebuję i nareszcie się pozbywam!! Albo… tego mi brakuje, to chcę wprowadzić do mojego życia!

To tylko przykłady, może pojawić się coś zupełnie innego, na ten moment najważnieszego dla Ciebie. Niezależnie czy pojawi się kilka tematów czy jeden, już jesteś na drodze tworzenia siebie !

Będziesz także mogła / mógł poczuć w sobie przepływ energii życia, która jest Twoją energią kreacji i – jeśli tylko jej nie powstrzymasz – daje Ci nieograniczone możliwości zmiany i tworzenia, także siebie i swojego życia.

To tylko zależy od Ciebie jak bardzo z niej skorzystasz by w pełni rozkwitnąć i tak jak wiosna, soczyście się przebudzić by z nową energią, nowym spojrzeniem, zaufaniem, radością i pasją w sercu wyruszyć w świat, Swój Świat!

Serdecznie zapraszamy pary i osoby bez pary !

Prowadzący: Mario wspierany przez
swoją żonę Gayę i zespół animatorów.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.