Szamańska tantra – Drzewo Życia Most do wielowymiarowości

Zanim staniesz się naprawdę człowiekiem musisz stać się naprawdę mężczyzną lub naprawdę kobietą.

Co to znaczy być kobieta? Co to znaczy być mężczyzna? Co to znaczy być człowiekiem?

Aby móc się urzeczywistnić w świecie dusza wybrała ciało. To nie ciało ma duszę ale dusza ma ciało po to by doświadczać wędrówki na planecie ziemia. Moje ciało kobiety, moje ciało mężczyzny pozwala mi rozpoznawać rzeczywistość, w której przyszło mi żyć.

Aby w pełni stać się kobietą, mężczyzną, tym kim naprawdę jestem, muszę uszanować, zaakceptować swoją płeć, swoją seksualność i jakości z tym związane. Poznać i docenić siebie ,docenić swoich przodków. To, że jestem kobietą, to, że jestem mężczyzną już stanowi wielką wartość samą w sobie.

 

Przywrócenie godności swojej seksualności, pełna akceptacja tej dwubiegunowości jest fundamentem. Dopiero wtedy można zacząć budować most do wielowymiarowości, czyli odkrywać duchowy aspekt swojej cielesności.

 

STAGNACJA TO UGRZĘŹNIĘTA RACJA

KREACJA TO UWOLNIONA WIBRACJA

Dusza ma ciało, życie ma smaki i kolory, mam moc działania w tym świecie, wolność kreowania swojej codzienności. Jedyne co stoi mi na przeszkodzie to stare nawyki emocjonalne – dramat i mentalne przekonania, tzw. ‘racje’. Dramat – cierpienie bierze się z braku poczucia wartości, braku świadomości kim jestem i to on blokuje naszą wolność.

 

TYLE ILE WEWNĘTRZNEJ INTEGRACJI TYLE ZEWNĘTRZNEJ KREACJI

Chęć zmiany otwiera proces transformacji, która odbywa się poprzez ciało.

 

Dusza jest w stanie tylko poprzez ciało poznawać rzeczywistość planety ziemi i Stwórczej Natury. Doświadcza tego poprzez kreowanie swojego życia. Tworząc codzienność, tu gdzie jestem, w tych relacjach w których jestem, w tej rodzinie w której jestem, w tej pracy w której jestem dotykam źródła stwórczej natury.

By tak się stało, poddaj się życiu, pozwól by mogło cię prowadzić. Zejdź sobie sam z drogi, wyjdź poza ‘ja, mnie, moje’. Pozwól by czysta kreacja, bez ‘praw autorskich’ stała się twoim udziałem. Poczuj, że jesteś współkreatorem i ponownie odnajdź smaki życia.

Pojawiliśmy się na ziemi nie po to aby manipulować przedmiotami, ludźmi, ale żeby się spotykać, doświadczać wymiarów miłości, rozpoznając w sobie pierwiastek męski i żeński. Aby stać się całością, istota ludzka potrzebuje przyłączenia biegunowości ją dopełniającej. Pierwiastek męski potrzebuje żeńskiego, żeński męskiego.

Chodzi tu o stanie się ‘kompletnym’ i dzięki temu zdolnym do miłości, nie wychodząc od braku ale od naszej pełni. I dopiero na tym poziomie jesteśmy w stanie dojść do spotkania człowieka z człowiekiem.

***

Zapraszamy na warsztat osoby indywidualne lub w parach.

 

Warsztaty tantryczne to też nowe spojrzenie na to, gdzie jesteśmy obecnie w życiu i jacy jesteśmy naprawdę. Czy czujemy się spełnieni, czy to co robimy z naszym życiem naprawdę nam odpowiada?  Tantry nie da się objąć intelektem, można ją tylko przeżyć i doświadczyć. Emocje, które się w nas pojawiają, stają się naszą siłą, naszą wewnętrzną mocą. Raz uwolnione z pancerza, którym otoczyliśmy nasza wrażliwość i delikatność, przenoszą nas do nowej rzeczywistości, do świadomości ciała i przebudzonego serca.

Wprowadzanie na warsztatach również ćwiczeń i elementów psychoterapeutycznych, szamańskich i teatru powoduje bardziej kompleksowe podejście do naszego rozwoju.

Każdy człowiek, który tego pragnie, ma możliwość odkrycia szamana w sobie, rozwinięcia swojej intuicji, uzdrawiania samego siebie i sztuki życia w zgodzie z naturą.

***

Prowadzący: Mario, wspierany przez żonę Gayę oraz zespół animatorów.

Jest możliwość zorganizowania opieki dzieciom w osobnej przestrzeni w godzinach zajęć warsztatowych – za dodatkową opłatą.

Koszt: 1090 zł os. / 1030 zł za os w parze + koszty pobytu 110 zł – 120 zł / osoba / doba, nocleg i wyżywienie
UWAGA: Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 19.02.2019 otrzymujesz 100 zł zniżki!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl