Magdalena Dominiak

W życiu podąża świadomą ścieżką wewnętrznego poznania, ścieżką serca. Na co dzień odkrywa życie , w normalności, zwykłości każdej chwili ( karmiąc kuce, psy, gołębie, dojąc kozy).

Magdalena Dominiak

Doświadcza człowieczeństwa w każdym jego aspekcie, w poznaniu ciała, ekspresji emocji, w doznaniu duszy. Jej pasją jest taniec, podróże, poezja, kontakt z naturą. W pracy z ludźmi kieruje się zdobytymi umiejętnościami pracy z ciałem, wiedzą terapeutyczną, zdobytym doświadczeniem i intuicją. Podczas wieloletnich poszukiwań i przeżyć  uczestniczyła w wielu warsztatach rozwojowych, tantrycznych, szamanistycznych, tanecznych, tych poświęconych pracy z ciałem, umysłem i tych uzdrawiających duszę. Z wykształcenia jest magistrem zarządzania finansami, ukończyła też podyplomowe studia psychologii biznesu. Przez 12 lat zdobywała doświadczenie komunikacji, relacji jako przedstawiciel handlowy. 

Aby rozwinąć formę relacji i komunikacji ukończyła dwuletnie Studium Psychoterapii, oraz ukończyła Szkołę Tantry Serca z którą współpracuje do dziś. Dzięki temu mogła poznać wiele metod pracy z ciałem, elementy psychoterapii  (Gestalt, Rebirthing, integracja ciała, sen na jawie, ruch regeneracyjny, Gestalt eksperymentalny, praca z mitami, bajkami…), różne formy relaksu (taniec, masaż, ruch spontaniczny) i medytacji (medytacja, medytacja dynamiczna, trans), oraz wędrówki szamańskie. Uczestniczy w twórczych Laboratoriach Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała.  Uczestniczyła też w Dance Movement Therapy, posiada też certyfikat masażu Lomi-Lomi.

Proponuje różne formy masażu: Lomi-Lomi, tantryczny, terapeutyczny, szamański. Prowadzi warsztaty tantry, sesje indywidualne i dla par, oraz różne formy terapeutyczne powiązane z pracą z ciałem związane ze spontanicznym ruchem i tańcem.