Magdalena Kamińska

magda-kaminskaPasjonatka życia, relacji międzyludzkich i poznawaniem tego co jej nieznane. Uwielbia zgłębiać siebie i przez to świat wokół oraz inspirować. Fascynują ją języki i to jak wpływają na rzeczywistość, którą kreujemy. Od wielu lat pracuje z młodzieżą, już nie dziećmi i jeszcze nie dorosłymi, jako nauczycielka w szkole. Interesują ją momenty nachodzenia na siebie, ścierania się i łączenia ze sobą ‘światów’. Jest obecna i wspiera nastolatki w tym kulminacyjnym dla nich punkcie życia.Wielokrotna mistrzyni i medalistka Mistrzostw Polski w sprincie (100m, 200m, 4x100m) i Mistrzostw Europy w sztafecie 4x100m. Nauczycielka języków, tłumaczka (polskiego, norweskiego, angielskiego i węgierskiego), psychoterapeutka. Kocha tańczyć, śpiewać, rymować, improwizować, kreować i cieszyć się życiem.

 

Ukończyła Szkołę Tantry Serca, z którą współpracuje do dziś. Dzięki temu mogła poznać wiele metod pracy z ciałem, elementy psychoterapii (Gestalt, Rebirthing, integracja ciała, sen na jawie, ruch regeneracyjny, Gestalt eksperymentalny, praca z mitami, bajkami…), różne formy relaksu (taniec, masaż, ruch spontaniczny) i medytacji (medytacja, medytacja dynamiczna, trans), oraz wędrówki szamańskie. Uczestniczy w twórczych Laboratoriach Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała.

 

Mieszka w Oslo, gdzie prowadzi prowadzi warsztaty, oraz sesje indywidualne, gdzie przez ruch, relacje i różne poznane formy pomaga otworzyć się ludziom na ich wewnętrzną prawdę i kierunek.