Biorę udział

Szamańska Tantra w Indiach

15/02/2024 - 26/02/2024

Indie, Kumta (Karnataka)

Warsztat Tantryczny połączony z Wędrówką do miejsc mocy.

Uwaga ze względu na ograniczona ilość miejsc i bardzo zaawansowaną  formę tych warsztatów. Warunkiem uczestniczenia w tych warsztatach jest ukończenie jednego z naszych kursów  podstawowych.  To spotkanie jest bardzo głęboką formą transformacji wymagającą od uczestników pełnego zaangażowania.

 

Warsztat Tantry Szamańskiej w Indiach (Kumta, Karnataka) w przecudownym ośrodku dosłownie dwa kroki od najcieplejszego morza na Naszej planecie gdzie przypływają do Nas delfiny.

W wędrówce ku samoświadomości ważnym krokiem jest przebudzenie wewnętrznego instynktu i intuicji. Wielka podróż transformacji w jednym z najbardziej imponujących i tajemniczych krajów na świecie! Tu w Indiach ziemia ma swoistą wibrację, która unosi nas, rozpuszcza serca i wprowadza w krainę radości.
Poprzez całą gamę ćwiczeń tantrycznych i szamańskich rytuałów: ruch, masaż, medytacje, taniec, praca z morzem (Saraswati – Hinduska Bogini wody) i naturą, połączenia się z czterema żywiołami… będziemy mieli okazję i możliwość wejść w swój potencjał płynący ze świadomości ciała, jego ośrodków energetycznych, by przebudzić w sobie moc i wrażliwość do świadomego działania.
Doświadczyć pierwiastka męskiego i żeńskiego poprzez ciało.

Ćwiczenia i rytuały są tak pomyślane, by każdy mógł poczuć energię, poczuć czym ona jest i jakie ma dla niego dary.

Dzięki otwarciu się na energię życiową i jej wielopoziomowość, nasze życie codzienne przestaje być monotonne, nabiera kolorów; możemy odkryć wiele tajemnic, których jeszcze nie znamy, a których świadomość pozwoli nam poprawić nasz kontakt ze światem, rodziną, partnerem.
Ta potężna i intensywna przygoda łączy zajęcia Tantry i Szamanizmu w ciągu dnia w zapierających dech w piersiach krajobrazach, z nocami w przepięknym ośrodku pod gwiazdami, nad morzem wypełnionym magicznym planktonem i śpiewem cykad.

Zanurzony w sercu ziemi o tak niezwykłej i bogatej kulturze, będziesz miał/a okazję odkryć bogactwo tradycyjnej kultury Indii. W ośrodku mamy wspaniałą i bezpieczną dla Europejczyka kuchnię, czystą wodę do picia bez ograniczeń.
Ośrodek połączony jest z kliniką ajurwedyczną gdzie do Naszej dyspozycji mamy lekarzy i niesamowitych masażystów . W przypadku problemów z zębami, czego nikomu nie życzę, w pobliskiej miejscowości znajduje się gabinet na bardzo wysokim europejskim poziomie. Piszę o tym by rozwiać Wasze obawy związane z tak egzotycznym miejscem jakim są Indie.

 

 

Zmieniając nasze przekonania, stajemy się kreatorami naszego życia.

Aura Ecostay – zobacz miejsce, w którym będziemy:

Zapisz się na Szamańską Tantrę w Indiach!

 

Podczas warsztatu, w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, będziemy doświadczać:

• Przebudzenia i poszukiwania harmonii pięciu zmysłów i czterech żywiołów – Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza – pozwalając sobie na zakorzenienie i manifestację świętej mocy.
Szamańskiego rytuału przejścia i transformacji by zamknąć jakąś ważną cześć naszego życia i otworzyć się na nowe.
• Masażu tantrycznego; słuchania swojego ciała i ciała swojego partnera z największym szacunkiem poprzez delikatny dotyk, który pochodzi z serca.

Masaż, który pomaga nam odkryć naszą siłę życiową, naszą wrażliwość, naszą zmysłowość; dotyka trzech płaszczyzn bytu: fizycznego, emocjonalnego i duchowego i pozwala nam odkryć na nowo poczucie jedności, które łączy nas z Boskością;
• obecności w każdym z nas pierwiastka męskiego i żeńskiego;
• zjednoczenia aspektu męskiego i żeńskiego w każdym z nas;
mocy rytuałów tantrycznych i szamańskich w sali i w naturze (na plaży i w oceanie);
• odczuwania i kierowania życiowej energii do serca;
• różnych form ekspresji (medytacja, ruch, mantry, taniec i zabawa);

• wspólnego biesiadowania w radości wypełnionej śmiechem.

Będzie dużo zabawy, bliskości. Będziemy ćwiczyć na sali, ale też na wolnym powietrzu, w naturze, w morzu, na plaży z drzewami. Ta bliskość matki Natury pozwala na nabywanie bardzo nowego doświadczenia, na transformację energii życiowej / seksualnej w energię miłości i bliskości.

Na warsztat możesz przyjechać sama/sam lub z partnerem

Rezerwuj miejsce

 

 

Kilka refleksji po ostatnim warsztacie w Indiach:

 

 

Uważaj, Indie! Jeśli chcesz jechać do Indii, uważaj – bo już nie wrócisz takim jak byłaś/eś! Sama wibracja tego magicznego kraju, zwierzęta, ptaki, powietrze będą spotykać Ciebie jak najbliższego i najbardziej oczekiwanego przyjaciela, który długo błąkał się po świecie i w końcu wrócił do domu.

Codziennie będą się wydarzały cuda i kąciki Twoich ust podniosą się do góry i Ty nawet nie zauważysz jak już będziesz śpiewać i tańczyć z ludźmi, z Hindusami, z ich otwartą duszą, ze stopami mocno stąpającymi po ziemi.

Uważaj! Nie będziesz chciał stąd wyjeżdżać! Kiedy spotkasz się ze sobą, odrzuciwszy wszystkie żale, ciężkie myśli i zaczepy na przeszłości, to zobaczysz wyjątkowego, niepowtarzalnego człowieka, jakim stworzyła Ciebie natura! I w jakimś momencie przyjdzie do Ciebie myśl, że tylko tu możesz czuć się tak spokojnym i tak wolnym. Kiedy jak ptak albo delfin czujesz lekkość i radość bycia.
Tantra, Indie, szamański krąg na brzegu oceanu przy świetle gwiazd, księżyca, Venus… Ludzie, którzy Ciebie otaczają i dają Ci miłość i łaskę. Wszystko to zostaje w Tobie na zawsze. I Ty już nigdy nie będziesz taki sam. W Twojej głowie pojawi się melodia, którą weźmiesz ze sobą do życia – do swojego wyjątkowego ŻYCIA, żeby zaśpiewać ją innym:)… Rada

„Wakacje tantryczne w Indiach – cudowna podróż w głąb siebie. Niezapomniane przeżycia głęboko oczyszczające duszę i ciało. Miejsce bardzo urokliwe i mocne energetycznie. Wspaniali ludzie, których poczułam na tych warsztatach pomogli mi wejrzeć w głąb siebie. Udało mi się wraz z nimi przełamać wiele moich lęków i na nowo odnaleźć w sobie radość życia.” Kasia

„W Indiach warsztatowanie jest jak turbodoładowanie Jak z prędkością światła w nieznane docieranie Jak blasku na Cień rzucanie Jak z naturą bratanie Jej miłosierne wspieranie Ciał rozgrzanie Energii w nich falowanie Ocean, Woda, Kobiecość Fali branie odpływanie Delfinów nawoływanie Z mądrości natury czerpanie Wulkanicznych skał w potędze trwanie…” Dagmara

czytaj dalej

Zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego też proszę tak zwanych turystów o powstrzymanie się od zapisów by uniknąć późniejszych nieporozumień.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak

+ 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

 

Szamańska Tantra w Indiach – warsztat połączony z wyjazdem do miejsca mocy

Jest to warsztat zarówno dla tantryków jak i dla osób, które dopiero rozpoznają Tantrę w sobie.

Miejsce: Aura Eco Stay, Kumta, Karnataka, INDIE

termin: 15.02.2024 – 26.02.2024
koszt: 790 Euro za osobę/  750 Euro dla par / za osobę  + koszt pobytu i wyżywienie 30 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek, wizy
*dla uczestników Formacji koszt: 720 Euro
*Early Bird: 750 Euro – przy wpłacie zaliczki do 15 listopada 2024
Zaliczka: 190 Euro
21.02.2024 Wyprawa do miejsca mocy koszt około 25 $ (nie zawarte w cenie warsztatu)

 

Rezerwuj miejsce

Kilka informacji praktycznych.

Ośrodek znajduje się w stanie Karnataka. Mieszkamy tuż przy plaży, w domkach zanurzonych w bajkowej, egzotycznej zieleni. Woda w morzu jest idealnie ciepła, a nocą możesz obserwować świecący plankton… Smaczne i obfite posiłki jemy na tarasie również przy plaży. Właściwie obecność morza jest z nami cały czas…
Najlepiej dolecieć do lotniska w Goa (Dabolim Airport), stamtąd najlepiej dojechać taksówką, którą organizuje ośrodek. Koszt około 50-60 $ (w Indiach wciąż króluje dolar :), czas podróży ok. 3,5 godz.
My nie pośredniczymy w zakupie biletów, możemy podzielić się wnioskami z własnych poszukiwań biletów i wspomóc komunikację, by np. przyjechać jedną taksówką. Warto zaplanować sobie podróż tak, by mieć 1-2 dni przed warsztatem na złapanie oddechu. Do Indii wymagana jest wiza, można ją uzyskać przez internet (tzw. promesa wizowa, wiza wbijana jest na jej podstawie na lotnisku).

Informacje o wizach: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html
http://nikogoniemawdomu.pl/e-wiza-do-indii-krok-po-kroku/

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami
Zapraszam do kontaktu mailowego lub jeszcze lepiej telefonicznego 🙂

 

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

 

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Zapisy i kontakt

Ten warsztat już się odbył. Zapraszamy na inne warsztaty – zostaw wiadomość a poinformujemy Ciebie o nadchodzącym terminie. Zostaw namiary, poinformujemy Ciebie o warsztacie Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl