Biorę udział

Szamańska Tantra w Indiach

01/02/2020 - 12/02/2020

Indie, Kumta (Karnataka)

Warsztat Tantry szamańskiej w Indiach (Kumta, Karnataka)

 

Zapraszamy na wspólne doświadczanie Indii w energii Tantry i szamanizmu, poprzez moc płynącą z sił natury.  Doświadczymy ducha innej kultury, innej, duchowej ziemi, tak odmiennej od naszej. Indie w czystej wibracji. Tu natura sprzyja nam, tak byśmy mogli doświadczyć subtelnej energii tantry, własnej głębi i transformacji. Dzięki energii tantrycznej poczujemy prawdziwą istotę i moc sił natury. Poczujemy kontakt z naturą w pełni zjednoczenia energii męskiej i żeńskiej w nas. Doświadczymy zmysłowości i rozkoszy ciepłego morza, bryzy, piasku, odpoczynku w cieniu palm na pobliskiej odosobnionej plaży. I usłyszymy wołanie naszych przyjaciół delfinów. Cześć warsztatu odbywa się na pięknej plaży  Jest to szczególnie dobre miejsce, aby ponownie połączyć się z morskim światem naszych początków i z pamięcią naszych pierwszych ziemskich kroków, które prawdopodobnie miały miejsce na pierwotnej plaży podobnej do tej. Odżywiani morską bryzą, ruchem fal i światłem słońca, będziemy badać tajne ścieżki tantry i szamanizmu, które prowadziły nas przez miliony lat .

 

Znaleźliśmy niesamowity ośrodek oddalony od zgiełku hinduskiego miasta, tuż przy dziewiczej praktycznie prywatnej plaży otoczona dziką przyrodą. Nad nami latają orły, na skałach przysiadują małpy. Woda w morzu ma rozkoszną temperaturę tak w dzień jak i w nocy. W dzień przypływają delfiny w nocy świecący plankton – możesz poczuć się jak w „Avatarze!” Miejsce idealne by w pełni poczuć jedność z naturą.

Aura Ecostay – zobacz miejsce, w którym będziemy:Przygotowaliśmy dla Was 3 opcje:

 • Otwarty Warsztat Tantry
  Jest to warsztat dla wszystkich, tak dla tantryków jak i dla osób, które dopiero rozpoznają Tantrę w sobie.
  termin: 1.02.2020 – 6.02.2020
  koszt: 290 Euro,  dla par 260 Euro za osobę + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek

Zaawansowany Warsztat Tantry
Dla Tantryków i dla osób, które brały udział we wcześniejszym Warsztacie Otwartym
termin: 8.02.2020 – 12.02.2020
koszt : 330 Euro,  dla par 290 Euro za osobę + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę +koszt przelotu, wycieczek

 • Tantryczne Wakacje – Warsztat Otwarty + Zaawansowany + opcjonalna wędrówka do miejsca mocy, 12 dni z Tantrą!
  1.02.2020 – 12.02.2020

  koszt: Promocja do 15 listopada!: 450 Euro,  dla par 410 Euro za osobę + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek

7.02.20 Dzień wolny. Możesz wybrać się z nami do miejsca mocy
(nie zawarte w cenie warsztatu) lub rozkoszować się dobrami natury na miejscu.

 

Poprzez szamańskie rytuały poczujesz oczyszczającą moc wodospadu w jego pierwotnej sile. I uzmysłowienie sobie, że każdy element natury jest żyjącym, samostanowiącym misterium. Jest to okazja by poczuć głęboki, i prawdziwy szacunek dla matki Ziemi Wielkiej Matki, w poczuciu jedności. Tu w Indiach ziemia ma swoistą wibrację, która unosi nas, rozpuszcza serca i wprowadza w krainę radości.

Poprzez całą gamę ćwiczeń tantrycznych i rytuałów szamańskich: ruch, masaż, medytacje, taniec, praca z morzem i naturą… będziemy mieli okazje i możliwość wejść w swój potencjał płynący ze świadomości ciała, jego ośrodków energetycznych, by przebudzić w sobie moc wrażliwości i działania. Doświadczyć pierwiastka męskiego i żeńskiego poprzez ciało. Ćwiczenia są tak pomyślane, by każdy mógł poczuć energię, poczuć czym ona jest i jakie ma dla niego dary. Dzięki otwarciu się na energię życiową i jej wielopoziomowość,  nasze życie codzienne przestaje być monotonne, nabiera kolorów; możemy odkryć wiele tajemnic, których jeszcze nie znamy, a których świadomość pozwoli nam poprawić nasz kontakt
z światem, rodziną, partnerem.

Podczas warsztatu, w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, będziemy doświadczać:

• Przebudzenie i poszukiwanie harmonii wokół pięciu zmysłów i czterech żywiołów – Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza – pozwalając sobie na zakorzenienie i manifestację świętej mocy.
• Poprzez masaż tantryczny słuchanie swojego ciała i ciała swojego partnera z największym szacunkiem poprzez delikatny dotyk, który pochodzi z serca. Masaż który pomaga nam odkryć naszą siłę życiową, naszą wrażliwość, naszą zmysłowość; dotyka trzech płaszczyzn bytu: fizycznego, emocjonalnego i duchowego i pozwala nam odkryć na nowo poczucie jedności, które łączy nas z Boskością.
• obecności w każdym z nas pierwiastka męskiego i żeńskiego;
• zjednoczenia aspektu męskiego i żeńskiego w każdym z nas;

mocy rytuałów tantrycznych i szamańskich w sali i w naturze (na plaży i w oceanie);
• odczuwania i kierowania życiowej energii do serca;
• różnych form ekspresji (medytacja, ruch, mantry, taniec i zabawa);

• wspólne biesiadowanie w radości wypełnionej śmiechem.

Będzie dużo zabawy, bliskości. Będziemy ćwiczyć na sali ale też na wolnym powietrzu, w naturze, w morzu, na plaży z drzewami. Ta bliskość matki Natury pozwala na nabywanie bardzo nowego doświadczenia, na transformację energii życiowej w energię miłości i bliskości. Ta bliskość matki Natury pozwali na nabywanie bardzo nowego doświadczenia.Naszym celem jest transformacja energii seksualnej w energię miłości i bliskości.
Na warsztat możesz przyjechać sama/sam lub z partnerem

Kilka refleksji po ostatnim warsztacie w Indiach:

„Wakacje tantryczne w Indiach – cudowna podróż w głąb siebie. Niezapomniane przeżycia głęboko oczyszczające duszę i ciało. Miejsce bardzo urokliwe i mocne energetycznie. Wspaniali ludzie, których poczułam na tych warsztatach pomogli mi wejrzeć w głąb siebie. Udało mi się wraz z nimi przełamać wiele moich lęków i na nowo odnaleźć w sobie radość życia.” Kasia

„W Indiach warsztatowanie Jest jak turbodoładowanie Jak z prędkością światła w nieznane docieranie Jak blasku na Cień rzucanie Jak z naturą bratanie Jej miłosierne wspieranie Ciał rozgrzanie Energii w nich falowanie Ocean, Woda, Kobiecość Fali branie odpływanie Delfinów nawoływanie Z mądrości natury czerpanie Wulkanicznych skał w potędze trwanie…” Dagmara

czytaj dalej

Zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Liczba miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Koszt: 
Otwarty warsztat tantry: 290 Euro / os., pary 260 Euro / os.  + pobyt z wyżywieniem: 25 USD /doba + koszty przelotu, wizy, wycieczek)
Zaawansowany warsztat tantry: 330 Euro,  dla par 290 Euro za osobę + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę +koszt przelotu, wycieczek
Uczestnictwo w 2 warsztatach, do 15 listopada cena promocyjna 450Euro/pary 410 Euro od osoby warsztat

Zaliczka: 100 Euro 1 warsztat/ 150 Euro oba warsztaty

Miejsce: Kumta, Karnataka, INDIE http://www.auraecostay.com/

Informacje o wizach: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html
http://nikogoniemawdomu.pl/e-wiza-do-indii-krok-po-kroku/

Najbliższe lotnisko Goa (Dabolim Airport)
W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

 

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry, szaman. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Informacje organizacyjne

Termin: Rozpoczynamy obiadem 01/02/2020 kończymy również obiadem 12/02/2020

Koszt: 450 EUR os. / 410 EUR za os w parze + koszty pobytu 25 $ osoba za dobę (nocleg i wyżywienie)

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
Jest możliwość zorganizowania opieki dzieciom w osobnej przestrzeni w godzinach zajęć warsztatowych – za dodatkową opłatą.