Biorę udział

Szamańska Tantra w Indiach

01/02/2020 - 12/02/2020

Indie, Kumta (Karnataka)

Warsztat Tantry szamańskiej w Indiach (Kumta, Karnataka)

 

W wędrówce ku samoświadomości ważnym krokiem jest przebudzenie wewnętrznego instynktu i intuicji. Życie w społeczeństwie oddalonym od dzikości ciała oddziela nas od natury Matki Ziemi sprawia, że przestajemy czuć, przestajemy kontaktować się z mądrością ciała, a przez to też blokujemy swój własny potencjał.
Zapraszamy na wspólne doświadczanie Indii w energii Tantry i szamanizmu, poprzez moc płynącą z sił natury. W przepięknym ośrodku otoczonym indiańskim buszem
2  minuty od prywatnej plaży z czystym białym piaskiem.  Doświadczymy ducha innej kultury, innej, duchowej ziemi, tak odmiennej od naszej. Indie w czystej wibracji wypełnionej dzikością, cudownymi kolorami i zapachami. Tu natura sprzyja nam, tak byśmy mogli doświadczyć subtelnej energii tantry i szamanizmu, własnej głębi i transformacji. Dzięki energii tantrycznej i rytuałom szamańskim,  poczujemy prawdziwą istotę i moc sił natury, zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz nas.  Poczujemy kontakt z naturą w pełni zjednoczenia energii męskiej i żeńskiej w nas. Doświadczymy zmysłowości i rozkoszy ciepłego morza, bryzy, piasku, odpoczynku w cieniu palm na pobliskiej odosobnionej  prywatnej plaży. I usłyszymy wołanie i śpiew naszych przyjaciół delfinów. Cześć warsztatu odbywa się na pięknej plaży,  Jest to szczególnie dobre energetyczne miejsce, aby ponownie połączyć się z morskim światem naszych początków i z pamięcią naszych pierwszych ziemskich kroków. Odżywiani morską bryzą, ruchem fal i światłem słońca, będziemy badać tajne ścieżki tantry i szamanizmu, które prowadziły ludzkość  przez miliony lat. W dzisiejszych  czasach pelnych wstrząsów, zmian i wielkich przemian  konieczne jest połączenie się z Gają, Matką Ziemią i wszystkimi formami życia, które przyjmuje w swoim łonie, aby wesprzeć ją naszymi energiami i połączyć się ze światem w harmonijnej wzajemności.

Zmieniając nasze przekonania, stajemy się kreatorami naszego życia.

Znaleźliśmy niesamowity ośrodek oddalony od zgiełku hinduskiego miasta, tuż przy dziewiczej prywatnej plaży otoczona dziką przyrodą. Nad nami latają orły, na skałach przysiadują małpy. Woda w morzu ma rozkoszną temperaturę 36 stopni tak w dzień jak i w nocy. W dzień przypływają delfiny w nocy świecący plankton – możesz poczuć się jak w „Avatarze!” Miejsce idealne by w pełni poczuć jedność z naturą i przeżyć szamańską transformacje.

Aura Ecostay – zobacz miejsce, w którym będziemy:Przygotowaliśmy dla Was 3 opcje:

 • Otwarty Warsztat Tantry
  Jest to warsztat dla wszystkich, tak dla tantryków jak i dla osób, które dopiero rozpoznają Tantrę w sobie.
  termin: 1.02.2020 – 6.02.2020
  koszt: 290 Euro,  dla par 260 Euro za osobę + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek

Zaawansowany Warsztat Tantry
Dla Tantryków i dla osób, które brały udział we wcześniejszym Warsztacie Otwartym
termin: 8.02.2020 – 12.02.2020
koszt : 330 Euro,  dla par 290 Euro za osobę + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę +koszt przelotu, wycieczek

 • Tantryczne Wakacje – Warsztat Otwarty + Zaawansowany + opcjonalna wędrówka do miejsca mocy, 12 dni z Tantrą!
  1.02.2020 – 12.02.2020

  koszt: 620 Euro /580 Euro w parze + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek

7.02.20 Dzień wolny. Możesz wybrać się z nami do miejsca mocy
(nie zawarte w cenie warsztatu) lub rozkoszować się dobrami natury na miejscu.

Zapisz się na Szamańską Tantrę w Indiach!

Poprzez szamańskie rytuały poczujesz oczyszczającą moc morza, gór, wodospadu w ich pierwotnej sile. I uzmysłowisz sobie, że każdy element natury jest żyjącym, samostanowiącym misterium. Jest to okazja by poczuć głęboki, i prawdziwy szacunek dla matki Ziemi Wielkiej Matki, w poczuciu jedności. Tu w Indiach ziemia ma swoistą wibrację, która unosi nas, rozpuszcza serca i wprowadza w krainę radości.

Poprzez całą gamę ćwiczeń tantrycznych i rytuałów szamańskich: ruch, masaż, medytacje, taniec, praca z morzem i naturą,szamańskie rytuały przejścia… będziemy mieli okazje i możliwość wejść w swój potencjał płynący ze świadomości ciała, jego ośrodków energetycznych, by przebudzić w sobie moc wrażliwości i działania. Doświadczyć pierwiastka męskiego i żeńskiego poprzez ciało. Ćwiczenia są tak pomyślane, by każdy mógł poczuć energię, poczuć czym ona jest i jakie ma dla niego dary. Dzięki otwarciu się na energię życiową i jej wielopoziomowość,  nasze życie codzienne przestaje być monotonne, nabiera kolorów; możemy odkryć wiele tajemnic, których jeszcze nie znamy, a których świadomość pozwoli nam poprawić nasz kontakt
z światem, rodziną, partnerem.

Podczas warsztatu, w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, będziemy doświadczać:

• Przebudzenie i poszukiwanie harmonii wokół pięciu zmysłów i czterech żywiołów – Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza – pozwalając sobie na zakorzenienie i manifestację świętej mocy.
• Poprzez masaż tantryczny słuchanie swojego ciała i ciała swojego partnera z największym szacunkiem poprzez delikatny dotyk, który pochodzi z serca. Masaż który pomaga nam odkryć naszą siłę życiową, naszą wrażliwość, naszą zmysłowość; dotyka trzech płaszczyzn bytu: fizycznego, emocjonalnego i duchowego i pozwala nam odkryć na nowo poczucie jedności, które łączy nas z Boskością.
• obecności w każdym z nas pierwiastka męskiego i żeńskiego;
• zjednoczenia aspektu męskiego i żeńskiego w każdym z nas;

mocy rytuałów tantrycznych i szamańskich w sali i w naturze (na plaży i w oceanie);
• odczuwania i kierowania życiowej energii do serca;
• różnych form ekspresji (medytacja, ruch, mantry, taniec i zabawa);

• wspólne biesiadowanie w radości wypełnionej śmiechem.

Będzie dużo zabawy, bliskości. Będziemy ćwiczyć na sali ale też na wolnym powietrzu, w naturze, w morzu, na plaży z drzewami. Ta bliskość matki Natury pozwala na nabywanie bardzo nowego doświadczenia, na transformację energii życiowej w energię miłości i bliskości. Ta bliskość matki Natury pozwali na nabywanie bardzo nowego doświadczenia.Naszym celem jest transformacja energii seksualnej w energię miłości i bliskości.
Na warsztat możesz przyjechać sama/sam lub z partnerem

Rezerwuj miejsce

Kilka refleksji po ostatnim warsztacie w Indiach:

„Wakacje tantryczne w Indiach – cudowna podróż w głąb siebie. Niezapomniane przeżycia głęboko oczyszczające duszę i ciało. Miejsce bardzo urokliwe i mocne energetycznie. Wspaniali ludzie, których poczułam na tych warsztatach pomogli mi wejrzeć w głąb siebie. Udało mi się wraz z nimi przełamać wiele moich lęków i na nowo odnaleźć w sobie radość życia.” Kasia

„W Indiach warsztatowanie Jest jak turbodoładowanie Jak z prędkością światła w nieznane docieranie Jak blasku na Cień rzucanie Jak z naturą bratanie Jej miłosierne wspieranie Ciał rozgrzanie Energii w nich falowanie Ocean, Woda, Kobiecość Fali branie odpływanie Delfinów nawoływanie Z mądrości natury czerpanie Wulkanicznych skał w potędze trwanie…” Dagmara

czytaj dalej

Zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Liczba miejsc ograniczona.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Koszt: 
Otwarty warsztat tantry: 290 Euro / os., pary 260 Euro / os.  + pobyt z wyżywieniem: 25 USD /doba + koszty przelotu, wizy, wycieczek)
Zaawansowany warsztat tantry: 330 Euro,  dla par 290 Euro za osobę + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę +koszt przelotu, wycieczek,
Wakacje tantryczne (oba warsztaty) koszt: 620 Euro /580 Euro w parze + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek

Zaliczka: 100 Euro 1 warsztat/ 150 Euro oba warsztaty

Rezerwuj miejsce

Miejsce: Kumta, Karnataka, INDIE http://www.auraecostay.com/
Informacje o wizach: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html
http://nikogoniemawdomu.pl/e-wiza-do-indii-krok-po-kroku/

Najbliższe lotnisko Goa (Dabolim Airport)
W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami

 

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

 

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry, szaman. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Informacje organizacyjne

Termin: Rozpoczynamy obiadem 01/02/2020 kończymy również obiadem 12/02/2020

Koszt: 620 EUR os. / 580 EUR za os w parze + koszty pobytu 25 $ osoba za dobę (nocleg i wyżywienie)

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
Jest możliwość zorganizowania opieki dzieciom w osobnej przestrzeni w godzinach zajęć warsztatowych – za dodatkową opłatą.

Zapisy i kontakt

Zapisz się na warsztat

Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Jeżeli masz jakiekolwiek pytania...