Biorę udział

Szamańska Tantra w Indiach

15/02/2024 - 26/02/2024

Indie, Kumta (Karnataka)

Warsztat Tantryczny połączony z Wędrówką do miejsc mocy.

Uwaga ze względu na ograniczona ilość miejsc i bardzo zaawansowaną  formę tych warsztatów. Warunkiem uczestniczenia w tych warsztatach jest ukończenie jednego z naszych kursów  podstawowych.  To spotkanie jest bardzo głęboką formą transformacji wymagającą od uczestników pełnego zaangażowania.

 

Warsztat Tantry Szamańskiej w Indiach (Kumta, Karnataka) w przecudownym ośrodku dosłownie dwa kroki od najcieplejszego morza na Naszej planecie gdzie przypływają do Nas delfiny.

W wędrówce ku samoświadomości ważnym krokiem jest przebudzenie wewnętrznego instynktu i intuicji. Wielka podróż transformacji w jednym z najbardziej imponujących i tajemniczych krajów na świecie! Tu w Indiach ziemia ma swoistą wibrację, która unosi nas, rozpuszcza serca i wprowadza w krainę radości.
Poprzez całą gamę ćwiczeń tantrycznych i szamańskich rytuałów: rytuały tantryczne, masaż, medytacje, taniec, praca z energią morza (Saraswati – Hinduska Bogini wody) i naturą, połączenia się z czterema żywiołami… mamy okazję i możliwość wejść w swój potencjał płynący ze świadomości Naszego ciała, jego ośrodków energetycznych, by przebudzić w sobie moc i wrażliwość do świadomego działania

w życiu.
Doświadczyć pierwiastka męskiego i żeńskiego poprzez ciało.

Ćwiczenia i rytuały są tak pomyślane, by każdy mógł poczuć energię, poczuć czym ona jest i jakie ma dla niego dary.

Dzięki otwarciu się na energię życiową i jej wielopoziomowość, nasze życie codzienne przestaje być monotonne, nabiera kolorów; możemy odkryć wiele tajemnic, których jeszcze nie znamy, a których świadomość pozwoli nam poprawić nasz kontakt ze światem, rodziną, partnerem.
Ta niesamowita i magiczna przygoda łączy zajęcia Tantry i Szamanizmu w ciągu dnia w zapierających dech w piersiach krajobrazach, z nocami w przepięknym ośrodku pod gwiazdami, nad morzem wypełnionym magicznym planktonem i śpiewem cykad.

Zanurzony w sercu ziemi o tak niezwykłej i bogatej kulturze, będziesz miał/a okazję odkryć bogactwo tradycyjnej kultury Indii. W ośrodku mamy wspaniałą i bezpieczną dla Europejczyka kuchnię, czystą wodę do picia bez ograniczeń.
Ośrodek połączony jest z kliniką ajurwedyczną gdzie do Naszej dyspozycji mamy lekarzy i niesamowitych masażystów . W przypadku problemów z zębami, czego nikomu nie życzę, w pobliskiej miejscowości znajduje się gabinet na bardzo wysokim europejskim poziomie. Piszę o tym by rozwiać Wasze obawy związane z tak egzotycznym miejscem jakim są Indie.

 

 

Zmieniając nasze przekonania, stajemy się kreatorami naszego życia.

Aura Ecostay – zobacz miejsce, w którym będziemy:

Zapisz się na Szamańską Tantrę w Indiach!

 

Podczas warsztatu, w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, będziemy doświadczać:

• Przebudzenia i poszukiwania harmonii pięciu zmysłów i czterech żywiołów – Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza – pozwalając sobie na zakorzenienie i manifestację świętej mocy.
Szamańskiego rytuału przejścia i transformacji by zamknąć jakąś ważną cześć naszego życia i otworzyć się na nowe.
• Masażu tantrycznego; słuchania swojego ciała i ciała swojego partnera z największym szacunkiem poprzez delikatny dotyk, który pochodzi z serca.

Masaż, który pomaga nam odkryć naszą siłę życiową, naszą wrażliwość, naszą zmysłowość; dotyka trzech płaszczyzn bytu: fizycznego, emocjonalnego i duchowego i pozwala nam odkryć na nowo poczucie jedności, które łączy nas z Boskością;
• obecności w każdym z nas pierwiastka męskiego i żeńskiego;
• zjednoczenia aspektu męskiego i żeńskiego w każdym z nas;
mocy rytuałów tantrycznych i szamańskich w sali i w naturze (na plaży i w oceanie);
• odczuwania i kierowania życiowej energii do serca;
• różnych form ekspresji (medytacja, ruch, mantry, taniec i zabawa);

• wspólnego biesiadowania w radości wypełnionej śmiechem.

Będzie dużo zabawy, bliskości. Będziemy ćwiczyć na sali, ale też na wolnym powietrzu, w naturze, w morzu, na plaży z drzewami. Ta bliskość matki Natury pozwala na nabywanie bardzo nowego doświadczenia, na transformację energii życiowej / seksualnej w energię miłości i bliskości.

Na warsztat możesz przyjechać sama/sam lub z partnerem

Rezerwuj miejsce

 

 

Kilka refleksji po ostatnim warsztacie w Indiach:

 

 

Pierwsze co przychodzi do mnie wracając do chwil warsztatowych, spędzonych w Indiach to zapach… tysiące zapachów, czasem bardzo przyjemnych, niekiedy dziwnych, mocnych, słodycz w nich zawarta, lepkość, słońce, wilgoć, ostrość i wyrazistość.

Zapach Ziemi tej pełnej czerwieni, słońca, ugru. Unoszący się lekko w powietrzu pył, podczas kiedy miejscowe kobiety miotłami z palm, wygładzały codziennie dróżki, w sumie do końca nie wiem dlaczego, może właśnie po to, żeby móc uśmiechnąć się do drugiego człowieka i przypomnieć o radości do życia.

Zapach Ziemi podczas rytuału gdzie moja towarzyszka powoli, delikatnie zasypywała mnie piaskiem, aż cała zniknęłam, rozpływając się, w rytm szamańskich bębnów. To doświadczenie pokazało mi jak silnie jesteśmy zespoleni z Matką Ziemią, z jej wnętrzem, pulsującym i wysyłającym nam, nieustannie sygnały. Synchronizacja.

Głęboko wierzę w to połączenie, w moc, z której możemy czerpać, nie zapominając o tym, że sami winniśmy oddawać tyle ile bierzemy.

Zapach morza o poranku, lekko nieprzytomna, siadałam codziennie, w słońcu na piasku, żeby powoli, z wiarą „wpełzać” w to życie i teraz serio się śmieję! Uśmiecham się do tych wszystkich „nie dam rady”, „utonę jak nic”, „po co mi to wszystko”, „uciekam” bo czasem wydawało mi się, jakby to była najtrudniejsza misja w moim życiu. Żeby następnego ranka wpaść w fale w pełnym zaufaniu i radości, poczuć wyrazistość życia.

Zapach natury, ptaki, które towarzyszyły nam codziennie podczas zajęć, pojawiając się w pięknych momentach, przesyłając nieustannie znaki, radosne delfiny, tak bardzo wyczekiwane każdego poranka przez wszystkich, psy które były trochę jak nasze strachy. Piękna, dzika roślinność otulająca nas z każdej strony.

Zapach ludzi, jeśli miałabym spróbować określić co najbardziej poruszającego mnie spotkało podczas tych kilku tygodni to ludzie chyba najbardziej. Relacje, słowa, ruch, taniec, ciała, uśmiechy, gesty, łzy, piękne opowieści, wspólnota, rozłąki. Jesteśmy tak bajeczni i niesamowici, z innej tak zwyczajni i prości. Potrafimy przepoczwarzać się, rodzić na nowo, umierać, nieustannie budując wciąż nowe obrazy, nas samych. Indie połączy nas w pewien sposób na zawsze, każdy z nas, zabrał część drugiego, żeby móc się oswoić ze sobą.

Zapach siebie, on w Indiach jest jak ziemia, głęboki i mocny, podczas ostatniego rytuału zakończenia przy ogniu, przyszedł do mnie obraz: użyj wzroku ptaka, spróbuj spojrzeć dalej niż tylko twoja osobista strata, twoje osobiste ja. Jeśli tego nie zrobisz twoje postrzeganie świata będzie zawsze zniekształcone. Nie bądź jak to małe zwierzątko, które skupia się tylko na własnym ogonie.

Jestem wszystkim i idę przez świat!

Martyna

To najwspanialsza podróż do niesamowitej krainy. Do Ziemi, która w lekkości pozwoliła mi odkryć siebie na nowo. Dotrzeć do miejsc do tej pory nie odwiedzonych, do głębi i trzewi duszy. Podróż do natury, do spotkań z delfinami, krukami, orłami, żółwiami, które wspierały mnie i dodawały mocy, gdy tego potrzebowałam. Zetknięcie się ze swoją delikatnością i wrażliwością w miękkości i łagodności wody pomogło mi odpuszczać kontrolę, budować zaufanie, że jestem bezpieczna. Jedwabistość piasku, jego ciepło i przyjemność, pomogło mi dotknąć głęboko zakopanego bólu po stracie dziecka i uzdrowić ranę, która tylko pozornie była zasklepiona. Poczułam, że mogę więcej.

Indie to też najpiękniejsze 50-te urodziny, pełne cudów i darów. Dzięki rytuałowi szamańskiemu zobaczyłam, że jestem jednym z wojowników o lepsze i pełniejsze życie. To po prostu magia, lepszego świętowania nie mogłam sobie wymarzyć.

Dziękuję za każdą chwilę. Dotknęłam większej głębi siebie i życia.

Dziękuję! Monika

„Wakacje tantryczne w Indiach – cudowna podróż w głąb siebie. Niezapomniane przeżycia głęboko oczyszczające duszę i ciało. Miejsce bardzo urokliwe i mocne energetycznie. Wspaniali ludzie, których poczułam na tych warsztatach pomogli mi wejrzeć w głąb siebie. Udało mi się wraz z nimi przełamać wiele moich lęków i na nowo odnaleźć w sobie radość życia.” Kasia

„W Indiach warsztatowanie jest jak turbodoładowanie Jak z prędkością światła w nieznane docieranie Jak blasku na Cień rzucanie Jak z naturą bratanie Jej miłosierne wspieranie Ciał rozgrzanie Energii w nich falowanie Ocean, Woda, Kobiecość Fali branie odpływanie Delfinów nawoływanie Z mądrości natury czerpanie Wulkanicznych skał w potędze trwanie…” Dagmara

czytaj dalej

Zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Liczba miejsc jest ograniczona!!!

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak

+ 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

 

Szamańska Tantra w Indiach – warsztat połączony z wyjazdem do miejsc mocy.

Jest to warsztat zarówno dla tantryków jak i dla osób, które dopiero rozpoznają Tantrę w sobie.

Miejsce: Kumta, Karnataka, INDIE

termin: 15.02.2024 – 26.02.2024
koszt: 790 Euro za osobę/  750 Euro dla par / za osobę  + koszt pobytu i wyżywienie 30 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek, wizy
*dla uczestników Formacji koszt: 720 Euro
*Early Bird: 750 Euro – przy wpłacie zaliczki do 15 listopada 2024
Zaliczka: 190 Euro
21.02.2024 Wyprawa do miejsc mocy koszt około 25 $ (nie zawarte w cenie warsztatu)

 

Rezerwuj miejsce

Kilka informacji praktycznych.

Ośrodek znajduje się w stanie Karnataka. Mieszkamy tuż przy plaży, w domkach zanurzonych w bajkowej, egzotycznej zieleni. Woda w morzu jest idealnie ciepła, a nocą możesz obserwować świecący plankton… Smaczne i obfite posiłki jemy na tarasie również przy plaży. Właściwie obecność morza jest z nami cały czas…
Najlepiej dolecieć do lotniska w Goa (Dabolim Airport), stamtąd najlepiej dojechać taksówką, którą organizuje ośrodek. Koszt około 50-60 $ (w Indiach wciąż króluje dolar :), czas podróży ok. 3,5 godz.
My nie pośredniczymy w zakupie biletów, możemy podzielić się wnioskami z własnych poszukiwań biletów i wspomóc komunikację, by np. przyjechać jedną taksówką. Warto zaplanować sobie podróż tak, by mieć 1-2 dni przed warsztatem na złapanie oddechu. Do Indii wymagana jest wiza, można ją uzyskać przez internet (tzw. promesa wizowa, wiza wbijana jest na jej podstawie na lotnisku).

Informacje o wizach: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html
http://nikogoniemawdomu.pl/e-wiza-do-indii-krok-po-kroku/

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami
Zapraszam do kontaktu mailowego lub jeszcze lepiej telefonicznego 🙂

 

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

 

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Zapisy i kontakt

Ten warsztat już się odbył. Zapraszamy na inne warsztaty – zostaw wiadomość a poinformujemy Ciebie o nadchodzącym terminie. Zostaw namiary, poinformujemy Ciebie o warsztacie Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl