Masaż Szamański

czyli Masaż Dźwiękiem Bębnów Szamańskich

Bęben Szamański
Bęben Szamański

Bębny, których dźwiękiem masujemy, pochodzą z Syberii, a inicjację miały na Ziemi Litewskiej w rezerwacie wilków. Dźwięki tych bębnów są głęboko wibrujące, docierają do każdej komórki w ciele i subtelnie je masują. Sprzyja to rozluźnieniu, harmonizacji ciała i poprawie samopoczucia. Masaż dźwiękiem Bębna może dać uczucie uwolnienia, oczyszczenia przestrzeni z historii, która właśnie w tym momencie ma otwartość na uzdrowienie. Wprowadza w głęboki proces oczyszczenia ciała, ducha i umysłu.

Przystępując do masażu z pytaniem możesz usłyszeć odpowiedź, przystępując do masażu z intencją możesz spodziewać się wsparcia w jej realizacji. Dźwięki bębna mogą nadać nowy kierunek w twoim życiu, uzdrawiając to, co już ci nie służy. Mogą otworzyć przestrzeń  serca, otworzyć cię na doświadczenie lekkości, radości, nadziei i miłości w życiu codziennym.

Masaż dźwiękiem bębna może uwolnić cię od blokad, które nie pozwalają ci w pełni żyć czy realizować siebie samego/ samej, w życiu osobistym, w pracy, w relacjach z innymi. Dzięki dźwiękom bębnów możesz uwolnić w sobie przestrzeń kreacji, twórczości, mocy działania i współodczuwania i otworzyć się na zmiany, których pragniesz w życiu, by pójść dalej.