„Dzikość – skok do radości” – tematyczny warsztat Tantry

Zapraszamy Cię na otwarty warsztat tantryczny o spontaniczności, dzikości, poczuciu humoru, instynkcie i intuicji. Teraz na zimę, po lecie, by nabrać energii i skontaktować się ze swoim wnętrzem, swoim prawdziwym ja.

Dzikość i spontaniczność to pozwolenie sobie na pełne wyrażenie siebie, to umiejętność nawiązania relacji i co najważniejsze d i a l o g u z ludźmi wokół. To umiejętność znalezienia się w różnych sytuacjach życiowych – masz większe spektrum widzenia tego co się dzieje i potrafisz nawiązać dialog ze środowiskiem w którym żyjesz i pracujesz, w różnych interakcjach społecznych. Dzikość to pozwolenie sobie na prawdziwy dialog z normalnością. To poczucie, że j e s t e ś w ś w i e c i e, że jesteś w świecie d o k o ń c a , swobodnie odnajdujesz się w rzeczywistości. Dzikość to też pozwolenie sobie na zabawę, spontaniczność, radość, swobodny taniec, pełen kontakt z naturą, otwarcie zmysłów, czucie świata i naturalną kreatywność. Jesteś odprężony i rozluźniony, emanujesz radością i witalnością, swobodnie oddychasz.

Świat oddala się od natury i dzikości ciała i dlatego przestajemy czuć, przestajemy kontaktować się z mądrością natury, a przez to blokujemy swój własny potencjał.

Otwarty warsztat Tantry Serca
Otwarty warsztat Tantry Serca

Ten warsztat pozwoli Ci otworzyć się na intuicję, poprzez dzikość doświadczyć wrażliwości, by w ten sposób dotrzeć do świadomości czym jest prawdziwa relacja, życie w dialogu. Znajdź odwagę, by wejść w bliski kontakt z samym sobą i drugim człowiekiem. By to się zadziało potrzebujemy nawiązać relację z własnym ciałem, zaakceptować je i pokochać takie jakie jest. Pozwoli Ci ono po prostu czuć, doświadczać tego czym jest empatia, współodczuwanie z drugim człowiekiem, Naturą i Matką Ziemią, która jest częścią nas samych. Znajdź w sobie źródło, swój własny potencjał do działania, zobacz życie takie jakim jest naprawdę i stań się kreatorem własnego życia i szczęścia.

Podczas tego warsztatu, w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze doświadczysz m.in.:

• rozluźnienia ciała (także pozbywania się napięcia i stresu), by otworzyć je na pełniejsze odczuwanie siebie i otoczenia
• otwarcia zmysłów, by w pełni odczuwać siebie, innych, świat wokół, naturę i przyrodę
• świadomego i głębokiego kontaktu z Naturą
• medytacji, tańca, ruchu, śpiewu mantr, zabawy i radości!

Jeśli czujesz, że nadszedł czas aby dokonać zmian w Twoim życiu, zapraszamy Cię na ten warsztat – do pracy w sferze Serca, Ciała i Ducha. Zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.