Co to jest szamanizm współczesny?

Szamanizm i warsztaty w tym nurcie, które proponujemy są drogą rozwoju duchowego, podróżą w wewnętrzny świat swojego istnienia, drogą do poznania siebie, świata ciała i ducha. Wkraczając na tę drogę wkraczasz na ścieżkę swojej prawdy. szamanizm

Przekraczasz granice własnych możliwości wędrujesz w świat, w którym odkrywasz ….. integrujesz … oddychasz … czujesz … i żyjesz.

W życiu codziennym nie pozwalamy sobie na podróże w inne stany świadomości. Na warsztatach szamańskich, które proponujemy tworzymy bezpieczną przestrzeń byś mogła, mógł, zagłębić się w pełnię swojego istnienia. Poprzez medytacje, bębny, trans, wchodzisz w odmienny stan świadomości, by odnaleźć swą moc, wizję, spotkać swoje zwierzęta mocy, swoich przewodników duchowych,  i odpowiedzi na pytania.

W naszej metodzie wykorzystujemy koncepcję Paula Rebillot naszego nauczyciela – twórcy Gestaltu doświadczalnego, pracę z cieniem Carl Gustav Jung i potęgę mitu Joseph Campbell. Jak również nasze własne szamańskie doświadczenia które to zebraliśmy w naszych podróżach.

Na warsztatach tych świadomie spotkasz się z własnym przeznaczeniem, dostrzeżesz dotychczasowe wydarzenia i przebieg swego życia w nieco innym świetle. Kierunek Twojej przyszłości nabierze innych barw. A ponowny wgląd w przeszłość może ukazać Ci zupełnie odmienny aspekt twojej historii. Możesz być bardziej świadoma/y nadchodzących wydarzeń w Twoim życiu i bardziej zrozumieć swoje przeznaczenie.

To tutaj Twoje Życie może odrodzić się na nowo, przechodząc w inny stan, doświadczasz 'śmierci’. Ten wewnętrzny proces otwiera Cię na świadomość życia i mijającego czasu, to tu odnajdujesz to co kochasz, to co jest dla Ciebie ważne, odnajdujesz siebie samą , siebie samego w relacji z innymi. Odnajdujesz na nowo dawno zapomniane marzenia, nową siłę i odwagę do ich realizacji. Twoje życie może nabrać nowego rozpędu, nowej jakości i barw.

Otwierając drzwi do świadomego spotkania z wewnętrznym bohaterem i demonem oporu możesz zmienić Twoje istnienie. Konfrontując się ze swoją prawdą, swym cieniem, słabościami rośniesz w siłę, twoja moc staje się bardziej widoczna, a Ty jesteś mocniejsza, mocniejszy i Twoje codzienne życie staje się głębokie i bardziej zrozumiałe.

Warsztaty szamańskie, które proponujemy są głębokim procesem wewnętrznej transformacji. W podróży tej spotykasz się z własnym wnętrzem, by je zobaczyć, przeżyć, zintegrować i przetransformować. Wystarczy tylko powiedzieć TAK naszym sercem i mieć odwagę do spotkania się z każdym aspektem siebie.

Zapraszamy wszystkich tych którzy maja ochotę i odwagę zmienić coś w swoim życiu i spotkać się z szamańską przygodą.

Enregistrer