Zwierzęta mocy

Czym jest zwierze moc?
Zwierzęta mocy są naszymi najbliższymi przewodnikami w naszej życiowej wędrówce na ziemi.
Poprzez nasze wcielenie są one powiązane z każdym z nas w osobisty i niepowtarzalny sposób. Są duchami zwierząt, do których nasza dusza zdecydowała się połączyć, aby nam pomóc w obecnym wcieleniu. Tak więc wybór ten znajduje się na poziomie nieświadomym, w taki sam sposób, w jaki „wybieramy” naszych przewodników w ludzkiej postaci. Dzięki swoim cechom każde z naszych zwierząt pomaga nam zrównoważyć aspekty naszej osobowości i naszego wcielenia. Niektóre z tych duchów zwierząt są bardzo obecne w naszym polu energetycznym, podczas gdy inne odgrywają bardzo specyficzną, a nawet punktualną rolę. Tak więc, w kluczowych momentach naszego życia, będziemy w stanie być świadomi ich obecności, a następnie, gdy trudności zostaną przezwyciężone, odczujemy, że związek ten zmniejsza się intensywnie, chociaż te Duchy nadal są naszymi zwierzętami mocy ..

Ich liczba jest nieokreślona i nieistotna.
Niezależnie od zwierzęcia – czy to jest ogromne czy maleńkie, czy żyje samotnie, czy w stadzie czy jest potężne, czy bezbronne, czy jest predatorem czy tym na które się poluje – każde przynosi nam jego szczególne cechy które to są tak samo skuteczne i odpowiednie.
Każde zwierzę przychodzi, gdy nadejdzie właściwy czas i nauczanie, które nam przynosi odpowiada naszemu poziomowi rozwoju w tym czasie. Niektóre zwierzęta mocy  pojawiają się nam
przez całe nasze życie inni przychodzą i odchodzą, inni przychodzą tylko raz. Każdy spotyka je na swojej drodze, w swoim własnym czasie i rytmie.

Zwierzę mocy jest „Istotą Światła”, Energią czystej Uniwersalnej Miłości.Przychodzi z samego źródła. Kiedy przywołujesz swoich przewodników Światła, zdarza się ze zwierzęta mocy również są obecne!

Większość ludzi, którzy znają jedno ze swoich zwierząt mocy, zna go tylko z imienia! Wiedzą, że to żółw, orzeł lub wilk … Ale to, co jest naprawdę interesujące, to rozwinąć związek, który wiąże nas ze zwierzęciem mocy.  Jest to kwestia lepszego poznania się … to zwierzę mocy jest ważną częścią nas samych; reprezentuje niektóre z naszych cech, albo już dobrze rozwiniętych, albo uśpionych …
Obserwując osobniki gatunku zwierzęcego w naturze i badając ich zachowania, możliwe jest już zrozumienie wielu rzeczy na temat Ducha zwierzęcia.  Wszystkie zwierzęta są powiązane z jednym lub dwoma elementami natury.  Duchy tych zwierząt pomagają nam na wejscie w harmonie z danym elementem (na przykład z ziemią, wodą lub powietrzem …).  Wtedy możemy pracować z  tym co dla Nas symbolizują. Na przykład łososie przepływają rzeki i wracają do miejsca urodzenia, aby się rozmnażać.  Czy wejście i wędrówka pod prąd rzeki może rzucić nam wyzwanie jako istocie ludzkiej? Jaki  jest rezonans, jakie znaczenie dla tego doskonałego cyklu narodziny – śmierć – narodziny?

Oprócz tych wszystkich spostrzeżeń wynikających z obserwacji i symboliki, każdy może, poprzez swój osobisty związek z duchem zwierzęcym, odkryć wiele cech, w tym cechy duchowe i energetyczne.  Każdy posiada unikalny sposób poznania,i unikalny sposób nawiązania kontaktu.  Podczas tych „spotkań” odkrywasz, jaka jest moc zwierząt i co może dla ciebie zrobić.

Jak spotkać swoje zwierzęta mocy i zintegrować ich energie?

Jednym z tradycyjnych sposobów na poznanie zwierząt mocnych jest oczywiście szamańska podróż do świata Dolnego, którą każdy musi zrobić osobiście.  Czasami wszystko jest jasne od pierwszej podróży: „widzieliśmy” je, czuliśmy jego obecność, wiemy, że to zwierzę nam się przedstawiło.  Ale w wielu przypadkach nic nie widzimy … ani oko ..ani. łapa …  Musimy wtedy uwolnić umysł, umysł i jego oczekiwania, jego pragnienia i lęki … aby uwolnić zaufanie w głębi duszy, która powoli  się otwiera … Nasz opór uniemożliwia to spotkanie! Czasami przyjemnie jest zobaczyć, jak bardzo duchowy świat nas kocha i jest pełen humoru! Zdarza się ze jakiś uczestnik, podczas swojej szamańskiej podróży zobaczy małe zwierzątko lub miniaturowe zwierzęta …  Duchy wiedzą, jak dostosować się do naszych lęków!
Innym Bardzo prostym, i skutecznym sposobem na spotkanie zwierzęcia mocy jest ofiara! Możesz na przykład otworzyć siedem kierunków świata, oferując dym z szałwii i prosząc duchy, aby pomogły ci odkryć jedno ze swoich zwierząt mocy … Możesz wtedy medytować lub po prostu kontynuować codzienne czynności, pozostając w pełni otwartym na wszystko. przesłanie które przynosi życie … Możesz również złożyć swoją prośbę przed zaśnięciem … Muzyka i taniec to również bardzo potężne narzędzia … Wybierz, jakąś muzykę by zaoferować Twojemu Ducha, nawet jeśli go nie znasz … I myśląc o nim, baw się w całkowicie instynktowny sposób … Tan spontanicznie aż poczujesz rytm i moc Zwierzęcia Mocy. Twoje ciało wie, jakie są twoje zwierząt moce! A przede wszystkim pozostań otwarci na wszelkie wiadomości wysyłane przez duchy: telewizyjne filmy dokumentalne, książki, przedmioty oferowane wam, marzenia … Jeśli wasza intencja jest naprawdę z serca, duchy odpowiedzą … we właściwym czasie i we właściwy sposób dla ciebie … ponieważ one dobrze cię znają …  Kiedy już poczujesz i zrozumiesz ducha zwierzęcia które jest powiązane z tobą, kontynuuj praktykowanie tych rytuałów; możesz także medytować ze swoim zwierzakiem, poświęć kilka minut, aby oddychać jak ono, poruszać się.  Wtedy stopniowo dowiesz się, kim jest to zwierzę.  Spotkania ze zwierzęciem Mocy dotykają naszej energii wdzięczności i sprawiają, że jesteśmy w przepływie, że naprawdę jesteśmy na Spotkaniu, w Mocy Uniwersalnej Miłości, której zwierzęta mocy są manifestacją …