Shamanic Massage

Masaż Dźwiękiem Bębna Szamańskiego
Bęben którego dźwiękiem pragnę was doświadczyć pochodzi z Syberii a swą inicjacje miał na Ziemi Litewskiej w rezerwacie wilków. Śpiewa on głosem kolibra i duchem lasu.
Dźwięki tego bębna głęboko wibrujące, docierają do każdej komórki w ciele i do każdej przestrzeni poza ciałem i subtelnie je masują. Sprzyja to rozluźnieniu, harmonizacji ciała i poprawie samopoczucia. Masaż dźwiękiem Bębna może dać uczucie uwolnienia, oczyszczenia przestrzeni z historii która właśnie w tym momencie ma otwartość na uzdrowienie. Wprowadza w głęboki proces oczyszczenia ciała, ducha i umysłu.
Przystępując do masażu z pytaniem możesz usłyszeć odpowiedź, przystępując do masażu z intencją możesz spodziewać się wsparcia w jej realizacji. Dźwięki bębna mogą nadać nowy kierunek w twoim życiu, uzdrawiając to co stare. Mogą otworzyć przestrzeń  serca, otworzyć cię na doświadczenie lekkości, radości, nadziei i miłości w życiu codziennym.
Masaż dźwiękiem Bębna może uwolnić cię od blokad które nie pozwalają tobie w pełni żyć na wielu poziomach realizacji siebie samego/ samej, w życiu osobistym, w pracy, w relacjach z innymi. By uwolnić przestrzeń kreacji, twórczości, mocy działania, współodczuwania.