Biorę udział

Warsztat szamański „Wędrówka Bohatera”

29/06/2024 - 06/07/2024

Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika

Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą.

Warsztat Szamański „Wędrówka Bohatera” jest wewnętrznym doświadczeniem, które pozwala nam na dokonanie głębokiej i osobistej transformacji. Jest bardzo głębokim rytuałem przejścia koniecznym w Naszym rozwoju.

Pozwala nam, między innymi, kontaktować się z naszą ciemną stroną, a tym samym uwalniać stare lub obecne emocje, które nam przeszkadzają by wędrować po ścieżce życia. Lub zobaczyć nasze życie i nasze projekty życia w nowym świetle. To tez doskonały czas na ukończenie lub rozpoczęcie etapu naszego życia (małżeństwo, narodziny dziecka, przeprowadzka, zmiana kariery, rozwód, utrata bliskiej osoby, duchowe pytania o drogę mojego życia lub inne…). Warsztat ten jest doświadczaniem wzrostu i dojrzewania.

Poszukiwanie i odkrywanie naszego heroicznego Ja, „BOHATERA”, który żyje w każdym z nas, i który dysponuje nie tylko mocą uzdrowienia samego siebie, ale jest też potężna siłą, której możemy użyć do kreowania naszego życia.

Częścią nas jest również nasz „DEMON”. Uświadomiony lub nie, czasem stojący w cieniu naszej podświadomości, ale zawsze jest z nami i to on posiada największą siłę stawiania czoła przeciwnościom życia.

To właśnie ta siła w nas, ten wewnętrzny bohater, który objawia się gdy życie stawia nas przed kolejnym trudnym etapem. Podtrzymuje nas i pomaga nam przejść przez przeszkody jakie pojawiają się w naszym życiu. Towarzyszy naszym wewnętrznym kryzysom. Jest obecny kiedy stajemy twarzą w twarz z nowymi wyzwaniami i kiedy czujemy, że zatrzymaliśmy się w miejscu… Jak iść dalej w życiu, pokonać przeszkody?

By móc zaistnieć w świecie jako zintegrowana istota, świadoma swojej mocy i celu, konieczne jest by nasze dwie wewnętrzne – opozycyjne siły: „wewnętrzny bohater ” i „demon oporu” mogły się skomunikować ze sobą i razem zaczęły współpracować.

„Wędrówka Bohatera” jest wędrówką szamańską, gdzie mamy okazję poznać rożne aspekty nas samych. Jest to daleka podróż wypełniona przygodami i pełna niesamowitych spotkań, jak każda podroż szamańska. Jest ona procesem wewnętrznej transformacji. Do pracy z nią wykorzystujemy całą pozytywną energie wszechświata, która cały czas jest do naszej dyspozycji. Wystarczy tylko powiedzieć TAK naszym sercem i mieć odwagę spotkania się z każdym aspektem siebie.

 

Jak w każdej szamańskiej podróży spotykasz się z własnym wnętrzem, by je zobaczyć, przeżyć, zintegrować i przetransformować.

Wędrówka ta jest przeznaczona dla wszystkich tych, których dewizą życiową jest „spełnione życie” i którzy pragną dać sobie wszystkie możliwości by świadomie przejść przez swoje życie i w poczuciu, że wykorzystałem je najlepiej jak to było możliwe.

Warsztat ten pokazuje Ci jak, w świadomy sposób, możesz użyć swojej energii, by zrealizować swoje najbardziej ukryte marzenia w realnym, fizycznym świecie.

Zapraszamy pojedyncze osoby i pary, również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, coachów. Są to też warsztaty dla aktorów, reżyserów teatralnych, tancerzy i choreografów. Tych wszystkich, którzy poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat twórczy.

 

 

 

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Informacje organizacyjne


Termin: Rozpoczynamy obiadem 29/06/2024 kończymy również obiadem 06/07/2024

Koszt: 1890 PLN os. / 1790 PLN za os w parze + koszty pobytu 160 PLN – 210 PLN osoba za dobę (nocleg i wyżywienie)
UWAGA: Przy wpłacie zaliczki 390 PLN – miesiąc przed warsztatem otrzymujesz 100 PLN zniżki!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Miejsce warsztatu

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. Dolnośląskie. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/w9DrQUarprBEdQFv8  

Zapisy i kontakt

Zapisz się na warsztat

Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra@tantra.pl

Pytania