Biorę udział

Warsztat tantryczny „Imię, Które Noszę”

11/07/2023 - 16/07/2023

Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika

Nasze imię… kochamy je, czasem nienawidzimy…
Ale najczęściej nie podejrzewamy  jaki wpływ te kilka liter ma na Nasze życie, nasze zachowania, na to  jak widzą Nas inni, a nawet naszą morfologię.
Dlatego tak ważne jest by odkryć i lepiej zrozumieć,  jak Imię Które noszę wpływa na Nas i Nasze codzienne życie.

 

Ze wszystkich słów usłyszanych w Naszym dzieciństwie  jedno będzie miało wielkie znaczenie dla zapewnienia  Naszej spójności: to Nasze imię.

Od urodzenia Nasze imię ma decydujący wpływ na strukturę obrazów Naszego ciała. Dziecko rozpoznaje swoje imię między 4. a 5. miesiącem życia.
Nasze Imię jest jak druga skóra, służy nam jako granica między Naszym ciałem a ciałem innych.
Jest powiązane z Naszym postrzeganiem siebie, z naszym samopoczuciem fizycznym i psychicznym.

Nasi rodzice wybierają Nasze Imię świadomie lub nie, często jeszcze przed naszymi narodzinami, a my pozostajemy przyklejeni do tej etykiety, którą dostaliśmy przy urodzeniu.
Jednak nasze imię nie zawsze nam odpowiada.

Korzystając z energii szamańsko – tantrycznej na warsztatach „Imię Które Noszę” będziemy mieli okazję, by przyjrzeć się, poznać energię, moc i dźwięk naszego imienia.
Zobaczyć w jaki sposób wpływa to na nasze życie dzisiaj na nasze relacje z samą/samym sobą i naszym otoczeniem, naszą seksualnością.
Jak to co zostało nam przekazane przez poprzednie pokolenia pomaga nam lub ogranicza Nas.
A może już czas by zmienić to imię jak ma to miejsce w wielu tradycjach, kiedy przechodzimy kolejny etap naszego życia.

Patrz:  rytuał przejścia

Żyj swoim życiem zakorzeniona/zakorzeniony w rdzeniu swojej istoty.
Zaangażuj się w rygorystyczne i pełne miłości poszukiwanie swojej prawdziwej tożsamości, swojej prawdziwej natury, aby nadać sens swojemu życiu.
Świadoma  transformacja i odpowiedz na pytanie kim jestem i jakie jest moje imię prowadzi do głębokich i trwałych przemian mających bezpośredni wpływ na Twoje codzienne życie.

W mitologiach i starych bajkach często jest mowa o tym w jaki sposób twoje imię czy nazwisko ukierunkowuje historię Twego życia.
Dlatego warto zobaczyć w jaki sposób twoje imię może Ci pomóc odkryć twoją wewnętrzną tajemnicę.
Poprzez rytuały, tańce, kontakt z naturą, medytacje i wykorzystując energię jaką proponuje Tantra Radosnych Chwil spróbujemy razem zmienić kody, które ograniczają Nas w naszym codziennym życiu. Zobaczymy jak można nadać nowy sens i kierunek naszemu życiu, wykorzystując moc imienia, które noszę lub znaleźć imię, które odzwierciedla to kim dziś jestem.

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Miejsce warsztatu

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. Dolnośląskie. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/w9DrQUarprBEdQFv8  

Zapisy i kontakt

Ten warsztat już się odbył. Zapraszamy na inne warsztaty – zostaw wiadomość a poinformujemy Ciebie o nadchodzącym terminie Zostaw namiary, poinformujemy Ciebie o warsztacie Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra@tantra.pl

Pytania