Шаманська Тантра в Індії

Warsztat Tantry Szamańskiej w Indiach (Kumta, Karnataka)

W wędrówce ku samoświadomości ważnym krokiem jest przebudzenie wewnętrznego instynktu i intuicji. Wielka podróż transformacji w jednym z najbardziej imponujących i tajemniczych krajów na świecie! Tu w Indiach ziemia ma swoistą wibrację, która unosi nas, rozpuszcza serca i wprowadza w krainę radości.
Poprzez całą gamę ćwiczeń tantrycznych i  szamańskich rytuałów przejścia: ruch, masaż, medytacje, taniec, praca z morzem i naturą, połączenia się z czterema żywiołami… będziemy mieli okazję i możliwość wejść w swój potencjał płynący ze świadomości ciała, jego ośrodków energetycznych, by przebudzić w sobie moc i wrażliwość do świadomego działania. Doświadczyć pierwiastka męskiego i żeńskiego poprzez ciało. A także stworzyć i przeżyć  swój własny rytuał transformacji, który pozwoli na odblokowanie starych historii, oczyszczenie i otworzenie się na nowa przestrzeń w przygodzie zwanej  życiem.  Ćwiczenia i rytuały są tak pomyślane, by każdy mógł poczuć energię, poczuć czym ona jest i jakie ma dla niego dary. Dzięki otwarciu się na energię życiową i jej wielopoziomowość,  nasze życie codzienne przestaje być monotonne, nabiera kolorów; możemy odkryć wiele tajemnic, których jeszcze nie znamy, a których świadomość pozwoli nam poprawić nasz kontakt ze światem, rodziną, partnerem. Ta potężna i intensywna przygoda łączy zajęcia Tantry i Szamanizmu w ciągu dnia w zapierających dech w piersiach krajobrazach, z nocami w przepięknym ośrodku pod gwiazdami, nad morzem wypełnionym magicznym planktonem i śpiewem cykad. Zanurzony w sercu ziemi o tak niezwykłej i bogatej kulturze, będziesz miał okazję odkryć bogactwo tradycyjnej kultury lokalnej. Posmakujesz również szczególnego smaku praktyk i rytuałów związanych z tą kulturą, które czynią nas bardziej otwartymi na piękno i wyjątkowość tego miejsca. Wspaniała okazja do odkrywania wewnętrznych i zewnętrznych krajobrazów.

Zmieniając nasze przekonania, stajemy się kreatorami naszego życia.

Aura Ecostay – zobacz miejsce, w którym będziemy:

 

  • Szamański Warsztat Tantry
    Jest to warsztat dla wszystkich, tak dla tantryków jak i dla osób, które dopiero rozpoznają Tantrę w sobie.
    termin: 1.02.2021 – 12.02.2021
    koszt: 620 Euro za osobę/  580 Euro dla par za osobę  + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek
    7.02.2021 Wyprawa do miejsca mocy koszt około 15 $ (nie zawarte w cenie warsztatu)

Zapisz się na Szamańską Tantrę w Indiach!

Podczas warsztatu, w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, będziemy doświadczać:

• Przebudzenia i poszukiwania harmonii pięciu zmysłów i czterech żywiołów – Ziemi, Wody, Ognia i Powietrza – pozwalając sobie na zakorzenienie i manifestację świętej mocy.
Szamańskiego rytuału przejscia i transformacji by zamknąć jakaś ważną cześć naszego życia i otworzyć się na nowe.
• Masażu tantrycznego; słuchania swojego ciała i ciała swojego partnera z największym szacunkiem poprzez delikatny dotyk, który pochodzi z serca. Masaż, który pomaga nam odkryć naszą siłę życiową, naszą wrażliwość, naszą zmysłowość; dotyka trzech płaszczyzn bytu: fizycznego, emocjonalnego i duchowego i pozwala nam odkryć na nowo poczucie jedności, które łączy nas z Boskością.
• obecności w każdym z nas pierwiastka męskiego i żeńskiego;
• zjednoczenia aspektu męskiego i żeńskiego w każdym z nas;
mocy rytuałów tantrycznych i szamańskich w sali i w naturze (na plaży i w oceanie);
• odczuwania i kierowania życiowej energii do serca;
• różnych form ekspresji (medytacja, ruch, mantry, taniec i zabawa);

• wspólnego biesiadowania w radości wypełnionej śmiechem.

Będzie dużo zabawy, bliskości. Będziemy ćwiczyć na sali, ale też na wolnym powietrzu, w naturze, w morzu, na plaży z drzewami. Ta bliskość matki Natury pozwala na nabywanie bardzo nowego doświadczenia, na transformację energii życiowej / seksualnej w energię miłości i bliskości.

Na warsztat możesz przyjechać sama/sam lub z partnerem

Rezerwuj miejsce

Kilka refleksji po ostatnim warsztacie w Indiach:

 

“Wakacje tantryczne w Indiach – cudowna podróż w głąb siebie. Niezapomniane przeżycia głęboko oczyszczające duszę i ciało. Miejsce bardzo urokliwe i mocne energetycznie. Wspaniali ludzie, których poczułam na tych warsztatach pomogli mi wejrzeć w głąb siebie. Udało mi się wraz z nimi przełamać wiele moich lęków i na nowo odnaleźć w sobie radość życia.” Kasia

“W Indiach warsztatowanie jest jak turbodoładowanie Jak z prędkością światła w nieznane docieranie Jak blasku na Cień rzucanie Jak z naturą bratanie Jej miłosierne wspieranie Ciał rozgrzanie Energii w nich falowanie Ocean, Woda, Kobiecość Fali branie odpływanie Delfinów nawoływanie Z mądrości natury czerpanie Wulkanicznych skał w potędze trwanie…” Dagmara

czytaj dalej

Zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Liczba miejsc jest ograniczona dlatego też proszę tak zwanych turystów o powstrzymanie się od zapisów by uniknąć późniejszych nieporozumień.

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak

+ 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Koszt: 
koszt: 620 Euro /580 Euro w parze + koszt pobytu i wyżywienie 25 $ za dobę + koszt przelotu, wycieczek

Zaliczka: 150 Euro

Rezerwuj miejsce

Miejsce: Kumta, Karnataka, INDIE http://www.auraecostay.com/
Informacje o wizach: https://indianvisaonline.gov.in/evisa/tvoa.html
http://nikogoniemawdomu.pl/e-wiza-do-indii-krok-po-kroku/

Kilka informacji praktycznych.

Ośrodek znajduje się w stanie Karnataka, najlepiej dolecieć do lotniska w Goa (Dabolim Airport), stamtąd hotel wysyła taksówkę, koszt około 50-60 $ (w Indiach wciąż króluje dolar :), czas podróży ok. 3,5 godz. My nie pośredniczymy w zakupie biletów, możemy podzielić się wnioskami z własnych poszukiwań biletów i wspomóc komunikację, by np. przyjechać jedną taksówką. Warto zaplanować sobie podróż tak, by mieć 1-2 dni przed warsztatem na złapanie oddechu. Do Indii wymagana jest wiza, można ją uzyskać przez internet (tzw. promesa wizowa, wiza wbijana jest na jej podstawie na lotnisku).

W przypadku jakichkolwiek pytań skontaktuj się z Nami
Zapraszam do kontaktu mailowego lub jeszcze lepiej telefonicznego 🙂

 

 

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.