Тантричний Новий Рік – глибока переміна Життя у радісній забаві

Już po raz 17 jak co roku od 28 grudnia do 1 stycznia, w Nowej Morawie w Sudetach u stóp Śnieżnika.

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA. PROSIMY NIE CZEKAJCIE NA OSTATNIĄ CHWILĘ Z REZERWACJAMI!

Sylwester tantryczny to połączenie mocy  rytuałów przejścia i energii tantrycznej. To spotkanie z drugim człowiekiem w wielkim szacunku i zmysłowej miękkości dotyku. Dotyku ciała, serca i duszy. W transformacyjnym wymiarze naszego życia.

A wszystko zacznie się w kręgu… Na styku dwóch czasów, roku 2018 i 2019, czeka na nas wielki rytuał przejścia i przemiany, w którym zostawimy za sobą przeszłość, nasze strachy, wierzenia i odrodzimy się w ekstatycznym wymiarze egzystencji. Rytm transformacji wybijać będą szamańskie bębny.

Rytuał przejścia do Nowego Roku jest jak proces alchemiczny.
Po pierwsze oddychamy i dążymy do pełnego połączenie ze sobą i poprzez to do połączenia z innymi.
Po drugie puszczamy z torbami stare przyzwyczajenia i wewnętrzne opory, aby dać szansę zakiełkować nasionom nowej energii.
Po trzecie przeżywamy proces Alchemii i odradzamy się w swoim życiu jako radosna i spontaniczna kobieta i jako radosny
i spontaniczny mężczyzna.
I po czwarte integracja; zanurzamy się w nowym kierunku, który nadajemy naszemu istnieniu. Aby być w pełni kreatorem naszego życia i cieszyć się jego bogactwami, darami, które przynosi nam każdy dzień.

Nowy Rok to celebracja przemiany, świętowanie w zabawie i radości. Poprowadzi nas taniec, rozkołysane biodra, głęboki i uwalniający oddech, masaż tantryczny, poezja, teatr….. oraz dużo dobrego humoru. Zapraszamy do udziału w święcie wejścia do Nowego Roku, w lekkości i głębi, rozpuszczeniu i świętości, blasku i miłości … a przede wszystkim by w pełni i świadomie przeżyć ten niesamowity moment przejścia!!


Zapraszamy pary i osoby bez pary!
Zapraszamy do wykreowania swego życia! Zapraszamy do wyjątkowej zabawy!

Prowadzący: Mario, wspierany przez żonę Gayę oraz zespół animatorów.

Na dzieci i młodzież czeka przestrzeń pełna zabawy i przygody: stoki narciarskie, deski, narty, sanki, wyprawy do lasu, jazdy konne, Jaskinia Niedźwiedzia, zajęcia z ceramiki i malarstwa. Dla najmłodszych niania i mnóstwo świeżego powietrza.

Informacje i zapisy:  Julia Mikołajczak + 48 720 893 888, julia@tantra.pl

 

Miejsce: Modra Rzeka to miejsce w Masywie Śnieżnika, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów upprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

 

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.