Biorę udział

Warsztat Tantryczno-Szamański „Wędrówka Zakochanych”

06/10/2024 - 12/10/2024

Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Wędrówka Zakochanych – droga świadomych relacji.

Żyjemy w czasach, w których ludzie coraz bardziej poszukują żywych relacji z innymi ludźmi. Relacji, w których będą mogli doświadczać siebie i życia w pełni, gdzie istnieje szczera wymiana myśli i uczuć, gdzie moc kreacji zastępuje mizerny komfort.

Ten warsztat jest dla każdego, kto jest ciekawy tego, jak zbudować świadome relacje i związki z innymi ludźmi, jak wybierać karmiące kręgi przyjaciół, znajomych, w pracy. Jest to wyjątkowa możliwość spojrzenia głębiej na to, co tobą kieruje w relacjach, jakie mechanizmy, przyzwyczajenia decydują nieświadomie o Twoich wyborach.
Świat składa się z kobiet i mężczyzn (energii męskiej i żeńskiej) i nasze wybory kierowane są poprzez wzorzec mężczyzny i kobiety, który nosimy w sobie, nasze wyobrażenie aspektu męskiego i kobiecego.
Zawsze podkreślaliśmy różnice między mężczyznami i kobietami. Sekret małżeńskiej harmonii i pięknej relacji ze światem tkwi w tym, by mężczyźni rozwijali kobiecy biegun (wrażliwość), który również w nich istnieje, a kobiety rozwijały swój męski biegun (siłę).
Być mężczyzną to nie tylko być silnym, ale także wrażliwym. Być kobietą to nie tylko być bezbronną i wrażliwą, to także być silną.
Carl Gustaw Jung przedstawił tę koncepcję jako archetypy Animusa i Animy.

Każdy ma w sobie pozytywny i negatywny aspekt animy i pozytywny i negatywny aspekt animusa, określony obraz żeńskości i męskości w nieświadomości.

Archetypy te reprezentują obraz wszystkich doświadczeń z osobami odmiennej płci, który nosimy w sobie.

Obrazy te stanowią jedną z przyczyn naszych namiętnych sympatii i antypatii. W szczególności są one nieświadomie projektowane na naszego partnera życiowego.

Decydując się na pracę nad sobą mamy okazję stania się istotą zintegrowaną i kompletną. Oznacza to przywrócenie głębokich więzi między męskością a kobiecością, które znajdują się w każdym mężczyźnie i każdej kobiecie. To bycie kompletnym w sobie.
W małżeństwie nasz współmałżonek nie jest już „uzupełnieniem tego, czego nam brakuje”, ponieważ jesteśmy pełni, ale „dodatkiem”.
To jest sekret harmonijnej pary: dwóch kompletnych istot.

Warsztat „Wędrówka Zakochanych” jest okazją do zobaczenia i w zabawny sposób poczucia co mnie przyciąga – w kobietach, mężczyznach – a co odpycha, i o czym nie wiem.
Co prowokuję w moich relacjach nie mając o tym pojęcia? Jakie grupy ludzi mnie przyciągają, czemu ciągle spotykam takich samych ludzi? Jaki mają oni dar dar dla mojej duszy?

Sublimacja, integracja, przetransformowanie, siła kreacji prowadzi Nas tam, gdzie nie tylko odkrywamy co nami kieruje w życiu, ale idziemy dalej, docieramy do potencjału pierwiastka kobiecego i męskiego, który do tej pory był dla Nas nieświadomy. By móc z nim żyć, cieszyć się nim i bawić.

Praktyka tantryczna pozwala parom uczynić ich związek świętą przestrzenią akceptacji, w której partner, partnerka, z szacunkiem dla siebie może dzielić się z drugim bogactwem swojej osobowości, radością i miłością. W Naszej pracy proponujemy techniki wspierające tę praktykę w Twoim codziennym życiu.

 

Zapraszamy pary i osoby bez pary. Zapraszam też terapeutów, którzy pracują z parami i pragną poszerzyć swój warsztat doświadczeń.

Jest możliwość zorganizowania opieki dzieciom w osobnej przestrzeni w godzinach zajęć warsztatowych – za dodatkową opłatą.

 

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Informacje organizacyjne


Termin: Rozpoczynamy obiadem 06/10/2024 kończymy również obiadem 12/10/2024

Koszt: 1590 PLN os. / 1490 PLN za os w parze + koszty pobytu 160 PLN – 210 PLN osoba za dobę (nocleg i wyżywienie)
UWAGA: Przy wpłacie zaliczki 390 PLN – miesiąc przed warsztatem otrzymujesz 100 PLN zniżki!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Miejsce warsztatu

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. Dolnośląskie. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/w9DrQUarprBEdQFv8  

Zapisy i kontakt

Zapisz się na warsztat

Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra@tantra.pl

Pytania