Magdalena, warsztat tantryczno-szamański „Wędrówka Zakochanych” 2017

To czas spotkania ze sobą w pełni odsłonie aspektu męskiego i żeńskiego. Elementy te ukryte, nieuświadomione sabotowały moje życie nie pozwalając w pełni żyć. Odkrycie ich do końca poznanie i zintegrowanie każdej z tych czystych jakości dało wiarę, siłę, odwagę, pełnię przeżywania człowieczeństwa każdego dnia.

To spotkanie to jak wędrówka życia przepełniona łaską, obdarowałomnie wewnętrznym uzdrowieniemi przemianą. To jak odkrycie brakującego elementu „układanki życia”.

Mój potencjał zawarty jest w źródle, kontakcie z przekazem przodków. Poczuciem ich czystej obecności w moim życiu. Odczułam ciepło, czułą miłość serca, wolną przestrzeń kreacji, tworzenia i wyrażania się.

Czysty przekaz przodków jaki usłyszałam, jest obecny w moim życiu:

„ Idź tam gdzie cię nogi prowadzą, Otwórz serce, Dotknij Ziemi

Spotkaj delikatność, łagodność, lekkość

Dotknij miejsca mocy w sobie.

W tobie jest wibrujące życie wszystkiego, jest pokój w twoim sercu

Pnij się po spirali życia, w połączeniu Nieba i Ziemi

Wyraź siebie głosem, urzeczywistnij się w prawdzie na Ziemi, w poszanowaniu Ziemi

Szanuj Zieleń, Szanuj Życie, które w tobie jest i w świecie

Złóż pokłon doświadczeniom życia, radość szczęście wypełni cię

Idź i podziel się swym życiem ze światem”

Wędrówka Zakochanych to spotkanie ze swoją Animąi Animusem w pełni zarówno aspektu pozytywnego jak i negatywnego. Dotarcie do czystych jakości które są. Odkryłam swoją Anime jako żywe źródło wrażliwości, które ma początek w moim brzuchu. Jako Kobietę dziką, odważną, szczerą, wyrażającą prawdę. Mającą w sobie pulsujące życie, siłę i moc Ziemi. Odkryłam swojego Animusa jako emanację pokoju w sercu, delikatności, miękkości, totalnej obecności. Jako Mężczyznę który przez doświadczenie życia, przez ciało docieram do Boskości w sobie, otwieram się na wszechświat , docieram do pustki istnienia. Jestem jak ciepły, spokojny płomień, który rozjaśnia cień.

Nic nie jest na zewnątrz wszystko jest we mnie.

Teraz każdego dnia jestem w kontakcie z doświadczeniem i czystymi jakościami mojej Animy i Animusa. Są one spójnym elementem mnie w całości jako dopełnienie, które emanuje na każdą myśl, uczucie, każdy ruch w działaniu w momencie przeżywania życia.

Wiem że żyję. Wiara przepełnia mnie, przepełnia wszystko jako Istota Życia, która pulsuje w moim ciele, w każdym zdarzeniu, w każdej chwili. Czuję radosną, miękką, ciepłą Obecność.

Jestem wdzięczna, dziękuję J

Magdalena D., Warsztat tantryczno-szamański „Wędrówka Zakochanych”, kwiecień 2017