Biorę udział

Szkoła Tantry – Formacja Psychodynamiki Relacji i Komunikacji Ciała, spotkanie 6

21/09/2024 - 28/09/2024

Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

’Szóstka była dla mnie dojrzewaniem całego doświadczenia Formacji. Dotknęłam tego, czym naprawdę jest wibracja. Co znaczy poddawać się jej, i nawet kreować samej. Nie czekać pasywnie, kiedy przyjdzie coś pięknego, a stwarzać to piękno samemu. Żeby inni też mogli tego doświadczyć…”

„Szóstka”

Na Spotkanie 6-te Formacji Zaawansowanej zapraszamy wszystkich tych, którzy ukończyli 2-letnią Szkołę Tantry Serca Mario i Gayi. Spotkanie jest kontynuacją programu zaawansowanego.

W podróży tej pójdziemy dalej poszerzając świadomość samego siebie, swych uczuć, emocji i potrzeb. To wewnętrzna wędrówka, której kierunkiem jest doświadczanie i odnajdywanie wszystkich aspektów siebie samego i swej wewnętrznej natury.

Spotkanie to jest czasem Zjednoczenia, zjednoczenia na każdym poziomie naszego istnienia. To poprzez współodczuwanie, połączenie energii męskiej i żeńskiej, połączenie z energią wszechświata, odkrywamy w sobie ten kosmiczny pierwiastek, który daje naszemu życiu Źródło Istnienia.

Podczas tego spotkania wzmacniamy i pogłębiamy to, co zostało omówione w poprzednich cyklach, dostarczając narzędzia uzupełniające. Proponujemy podróż ewolucyjną obejmującą kilka tematów wokół przyjemności, jej granic i transcendencji. Po raz pierwszy wprowadzamy zaawansowaną metodę pracy z ciałem i psyche ”Integracja Posturalna”.
Podczas Tantrycznej Kolacji doświadczamy jedzenia w świadomości. Odkrywamy rytuał jedzenia na nowo, świadomie używając wszystkich zmysłów, w pełnym otwarciu, tworząc nowe pole świadomości.
Uświadomimy sobie przeszkody i ograniczenia, jakie stawiają nasze ego i umysł, które uniemożliwiają nam osiągnięcie pełnego potencjału i osłabiają naszą zdolność do ekstazy i przyjemności życia. Nowe praktyki umożliwiają dogłębne zbadanie i uwolnienie pojęcia wolności w formie. W jaki sposób jednostka, docierając do sedna swoich uczuć, może uwolnić się z łańcuchów uwarunkowań, aby w pełni przeżyć przyjemność i połączyć się ze światem. Na spotkaniu tym wyjdziemy poza ograniczające nas nawyki, koncepcje i struktury. Będziesz mógł/mogła otworzyć się na doświadczenia, gdzie ze stanu oddzielenia/dualizmu przejdziesz w stan jedności z Wszechświatem, w stan Multi Wibracji i Ekstazy Serca. Nasze ciała będą miały możliwość osiągnąć stan wyższych wibracji, dostosowując się do zmian energetycznych, jakie obecnie mają miejsce na Ziemi.

Świadome uczestniczenie w tych zmianach staje się obecnie koniecznością. Chcąc cieszyć się dobrym samopoczuciem i życiem w zdrowiu możemy zmienić wzorce naszych zachowań, powrócić do świadomości współodczuwania tętna Ziemi, które wplecione jest we Wszystko Co Jest.

„…Odpowiedzialność i uważność – to są najważniejsze słowa tego spotkania dla mnie. Odpowiedzialność za to, co stwarzam swoimi słowami, swoim działaniem lub swoja pasywnością… tym, jak siebie wyrażam albo nie wyrażam. Odpowiedzialność za to, czym ja karmię przestrzeń, w której żyje moja rodzina i dzieci… Co przekazuję światu – na bardzo głębokim poziomie… Jak zmienia się przestrzeń, kiedy ja się pojawiam… Czy jestem w stanie wyczuć, czego ona potrzebuje i dać to…

Każdy mój wybór wpływa na wybór tysiąca innych ludzi – czy ja prowadzę ich do przodu czy ciągnę do dołu? Kiedy tak „słodko” przeżywam stary ból, karmię swój strach, zamykam się w swojej „inności” albo ze skąpstwa trzymam najcenniejsze swoje dary tylko dla siebie, to muszę też wziąć na siebie odpowiedzialność za to, ze taki świat kreuję. I tak samo, kiedy wybieram śmiech, radość, odważne serce, gotowe otworzyć się poza strach… kiedy mówię „tak” zamiast „nie”… kiedy dzielę się z innymi najcenniejszym, co mam, i przyjmuję pomoc od innych, to razem ze mną mogą to zrobić jeszcze tysiące ludzi. Cały świat w tym momencie robi krok do przodu.

W ciele i w sercu zostało dużo pięknych momentów: jak stwarzaliśmy piosenki i wiersze – w lekkości i z uważnością na to, co przekazujemy światu; jak uczyliśmy się śmiać z siebie – dając swojemu ego prztyczka w nos; jak głęboki smutek i poczucie beznadziejności prowadziły do prawdziwej wrażliwości serca… i otwierały się skrzydła aniołów, darując Ziemi uzdrawiający nektar miłości.

Dojrzewanie. Odpowiedzialność. Uważność. I skrzydła anioła w sercu… Dary 6. spotkania. Na każdy moment życia.”  Olga, refleksja po szóstym spotkaniu Formacji, Szkoły Tantry Serca, wrzesień 2015

 

 

 

Zapraszamy Cię na nowe doświadczenia, w nową podróż.

 

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Informacje organizacyjne


Termin: Rozpoczynamy obiadem 21/09/2024 kończymy również obiadem 28/09/2024

Koszt: 1790 PLN os. / 1690 PLN za os w parze + koszty pobytu 160 PLN – 210 PLN osoba za dobę (nocleg i wyżywienie)
UWAGA: Przy wpłacie zaliczki 390 PLN – miesiąc przed warsztatem otrzymujesz 100 PLN zniżki!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Miejsce warsztatu

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. Dolnośląskie. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/w9DrQUarprBEdQFv8  

Zapisy i kontakt

Zapisz się na warsztat

Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra@tantra.pl

Pytania