Biorę udział

Warsztat szamański „Wędrówka Bohatera” o o o

04/02/2018 - 11/02/2018

Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Warsztat szamański Wędrówka Bohatera
Warsztat szamański Wędrówka Bohatera

Jedyna wolność to zwycięstwo nad samym sobą. Warsztat „Wędrówka Bohatera”  to rytuał przejścia który pozwala Nam  zintegrować nasza „jasną” i „ciemną” strony.

Poszukiwanie i odkrywanie naszego heroicznego Ja, „BOHATERA”, który żyje w każdym z nas i który dysponuje nie tylko mocą uzdrowienia samego siebie, ale jest też potężna siłą, której możemy użyć do kreowania naszego życia.

Częścią nas jest również nasz ‚DEMON’. Uświadomiony lub nie, czasem stojący w cieniu naszej podświadomości, ale zawsze jest z nami i to on posiada największą siłę stawiania czoła przeciwnością życia.

Wędrówka Bohatera Litwa

To właśnie ta siła w nas, ten wewnętrzny bohater, który, objawia się , gdy życie stawia nas przed kolejnym trudnym etapem. Podtrzymuje nas i pomaga nam przejść przez przeszkody, jakie pojawiają się w naszym życiu. Towarzyszy naszym wewnętrznym kryzysom. Jest obecny, kiedy stajemy twarzą w twarz z nowymi wyzwaniami i kiedy czujemy, że zatrzymaliśmy się w miejscu… . Jak iść dalej w życiu, pokonać przeszkody?

By móc zaistnieć w świecie jako zintegrowana istota, świadoma swojej mocy i celu, konieczne jest by nasze dwie wewnętrzne, opozycyjne siły: „wewnętrzny bohater ” i „demon oporu” mogły się skomunikować ze sobą i razem zaczęły współpracować.

„Wędrówka Bohatera” jest wędrówką szamańską, gdzie mamy okazje poznać rożne aspekty nas samych. Jest to daleka podróż wypełniona przygodami i pełna niesamowitych spotkań jak każda podroż szamańska. Jest ona procesem wewnętrznej transformacji. Do pracy z nim wykorzystujemy całą pozytywną energie wszechświata, która cały czas jest do naszej dyspozycji. Wystarczy tylko powiedzieć TAK naszym sercem i mieć odwagę spotkania się z każdym aspektem siebie.

 

Jak w każdej szamańskiej podróży spotykasz się z własnym wnętrzem, by je zobaczyć, przeżyć, zintegrować i przetransformować.

Wędrówka BohateraWędrówka ta jest przeznaczona dla wszystkich tych, których dewiza życiową jest „ spełnione życie” i którzy pragną dać sobie wszystkie możliwości by świadomie przejść przez swoje życie i w poczuciu że wykorzystałem je najlepiej jak to było możliwe.

Warsztat ten pokazuje Ci jak w świadomy sposób możesz użyć swojej energii, by zrealizować swoje najbardziej ukryte marzenia w realnym, fizycznym świecie.

Zapraszamy pojedyncze osoby i pary, również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, coache. Są to też warsztaty dla aktorów, reżyserów teatralnych, tancerzy i choreografów. Tych wszystkich, którzy poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat twórczy.

Koszt: 1390 zł os. / 1330 zł za os w parze + koszty pobytu 110 zł – 120 zł / os. / doba (nocleg i wyżywienie)

Informacje i zapisy: Aleksandra Jóźwiak, tel. +48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.