Magdalena, „Taniec z Bogami i Boginiami”, 2024

Na ten warsztat czekałam dwa lata, jechałam na niego z poczuciem, że jest dla mnie bardzo ważny… i nie pomyliłam się😊

Podczas pracy z moją bajką poczułam jak mocno przed czymś uciekam, jak bardzo się zaciskam i kontroluję żeby nie wejść w głąb i doświadczyć. Zobaczyłam zdarzenia, obrazy, uczucia które mi towarzyszyły podczas wędrówki przez życie. To co wyparłam, bo było zbyt niewygodne i nie pasowało do „idealnego obrazu” mojej osoby. Zobaczyłam te mechanizmy.

Pojawiła się  większa zgoda na świadome doświadczanie bez grzęźnięcia w stare, znane ale nie służące mi schematy. Większe czucie siebie w codziennych sytuacjach. Zdaję sobie sprawę, że ciało mnie prowadzi, czuję co mu służy a co nie.

Niesamowitą ulgę i słynne „aha, to o to chodzi” doświadczyłam przepracowując moją baśń.

Odkrycie roli każdego z jej bohaterów, ich moc, energię i siłę ale i miękkość, dobroć, czułość i pokorę pokazały mi że Jestem Tym Wszystkim. Jak dobrze było to zobaczyć w sobie, poczuć, bez krytyki i osądów, z lekkością przyjmując, że to wszystko jest moje.

Świadomość tego dała poczucie zamknięcia pewnego etapu w moim życiu. A jak to zwykle bywa, gdy coś zamykam, pojawia się przestrzeń na coś nowego…😊

Rytuał uświęcił połączenie tych jakości we mnie. Idę dalej ze świadomością Cudu jakim Jestem Ja i otaczający mnie Piękny Świat🌸.