David, „Taniec z Bogami i Boginiami”, 2024

Ten warsztat jest zaskakująco mocny i dynamiczny… Tak, wiele tu zabawy, ale też wiele wyzwań. Daje niezwykły wgląd w liczne siły i postaci, które grają wraz z tobą w teatrze twojego życia. Daje świadomość, że każda osoba i każda sytuacja są bezpośrednim odzwierciedleniem ciebie. Zmiana wewnątrz powoduje zmianę w zewnętrznym świecie. Zgrany rytm. Jak na górze, tak na dole.

Warsztat „Taniec z Bogami” jest o zaakceptowaniu przyrodzonego prawa do dawania i przyjmowania miłości, do przechodzenia przez wszystkie doświadczenia życia, do połączenia się ze źródłem, do wchodzenia w różne role całym sobą, gdy służy to tobie i światu, nie myląc jednak nigdy tych ról z tym, kim jesteś, w pełnym oddaniu i zaufaniu, że to co się pojawia w danej chwili jest tym co ma się pojawić.

Ten warsztat to też snucie opowieści, które przynoszą ci mądrość, i to główny cel tego spotkania…  Świadomość, radość, witalność i pełnia każdej chwili. 

Możesz być szalonym greckim bogiem lub boginią, bohaterem, nierządnicą, złoczyńcą… Możesz odwiedzić Niebo i Hades w ciągu kilku godzin… Pojawi się wszystko, czego potrzebujesz do swojego rozwoju.