Monika, „Taniec z Bogami i Boginiami” 2024

Warsztat „Taniec z Bogami i Boginiami” to była bardzo mocna praca z mitem w jakim żyjemy. Miałam dylemat przed warsztatem, który mit wybrać. Brałam pod uwagę jakiś poważny, dostojny i mądry mit, tymczasem w ostatniej chwili wypłynęła ze mnie historia „Alicji w krainie czarów”. Zresztą Alicja pojawiła się już wcześniej, ale jakoś nie brałam jej na poważnie. Jak się okazało dzięki tej historii praca na warsztacie przybrała dla mnie nieoczekiwany obrót. Konfrontowałam się tak naprawdę z głosem Królowej, która może wszystko, ma ogromną moc w postawie i głosie. Podejmuje decyzje bez cienia wątpliwości.

Trudno mi było unieść tę moc. Nie było łatwe dla mojego gardła wyrażać się jak królowa. Odkryłam w swoim ciele niedostępne do tej pory pokłady mocy, dotarłam do trzewi, do poziomu komórki. Do tej pory mierzę się z tym odkryciem, moje ciało puszcza, szczególnie w okolicy szczęki i gardła. Jest mi łatwiej wyrażać się w prawdzie i autentyczności potrzeb i granic. Przerabiając swój mit jednocześnie pracowałam z mitami mojej Rodziny i całej grupy Bogiń i Bogów. Nastąpiło niesamowite doświadczenie połączenia w jakim żyjemy. Wszyscy funkcjonujemy jak jeden organizm w energii, która nas otula. Miałam odczucie ula pełnego pszczół, w którym wszystko ma swój sens i porządek.

Dlatego zmieniając siebie wiem, że pracuję na zmianę wszystkich połączonych ze mną Dusz. Daje mi to wyższy i szerszy sens. Uczę się i obserwuję w jakim kawałku mitu żyję. Daje mi to łatwiejszy dostęp do siebie, a tym samym życie w połączeniu z innymi ludźmi, którzy mnie otaczają. Wyjechałam z warsztatu w zaufaniu do siebie, swojej mocy i odwagi Królowej. 

Wszyscy Bogowie i Boginie towarzyszą mi w tańcu zwanym życiem każdego dnia. Dzięki Wam mam szersze spojrzenie, inną perspektywę. To dzięki Wam i energii jaką daliście zadziało się tak wiele. Jestem Wam bardzo wdzięczna. Wasze mity ożyły także we mnie.

Dziękuję Kochanym z Nowej Morawy za każdą mądrość jaką otrzymuję, by odczuwać więcej. Ciało mówi prawdę.

Moja Kraina Czarów żyje i rozkwita.