„Wewnętrzne Dziecko” – tematyczny warsztat tantry

16-21.07.2018
Dom "Modra Rzeka", Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Warsztat Tantry „Wewnętrzne Dziecko” to powrót do naszego wewnętrznego domu. Dotrzesz do początku swojej energetycznej drogi na planecie Ziemia. Odkryjesz w sobie wewnętrzne dziecko, radosne, spontaniczne, wrażliwe, emocjonalne, pełne magii i mądrości.

Warsztat „Wewnętrzne Dziecko” jest to otwarty warsztat Tantry, na który zapraszamy wszystkich tych którzy pragną jej doświadczyć, a także tych którzy poprzez jej energię  pragną spotkać  i otoczyć opieką swoje wewnętrzne dziecko.

Na Warsztacie tym dotrzesz do początku swojej energetycznej drogi na planecie Ziemia, kiedy to dwoje ludzi, Ojciec i Matka postanowili się spotkać i ich dwie energie połączyły się ze sobą. Bez względu na to, co dzisiaj o tym spotkaniu myślimy, czy ma ono dla nas wymiar pozytywny czy negatywny, albo wręcz widzimy w nim naszą wielką tragedię, w tym pierwszym zjednoczeniu  zawarta jest nasza pierwotna energia seksualna, energia życia, którą emanujemy dzisiaj. Zarówno nasze dzieciństwo, jak i okres dorastania, wypełniony pasmem różnych wydarzeń, stopniowo lub w sposób traumatyczny, ograniczały rozwój naszej seksualności oraz nasze życie codzienne. Ta cześć naszego życia miała ogromny wpływ na tworzenie naszej osobowości, na nasze późniejsze relacje z innymi ludźmi, jak i z Wszechświatem.

Mort et Resurrection

Poprzez świadomy proces przechodzenia przez te etapy, będziemy mieli okazje zobaczyć, poczuć i zintegrować energie (również emocje) w sobie. Nie tylko nasza seksualność, lecz cały nasz rozwój psycho-duchowy uzależniony jest od kontaktu z naszym wewnętrznym dzieckiem. Okres dzieciństwa i dorastania ma wielki wpływ na nasze schematy życiowe, na nasz program, na nasze kody, według których realizujemy nasze życie  i ?.. niestety często cierpimy. Także wybór partnera i przebieg naszego związku jest już poniekąd określony. Warsztat ten może być początkiem uruchomienia pełnego przepływu energii seksualnej w nas samych i w naszych relacjach.

Warsztat pomoże ci odnaleźć, otoczyć opieką i na nowo zaprzyjaźnić się z wewnętrznym dzieckiem w sobie. Oczyścisz stare wzorce, odkryjesz i zaczniesz na nowo tkać swoją rzeczywistość, nowe relacje, związki wolna/y od mechanizmów i programów, które mogą blokować cię w życiu codziennym.

Wchodząc w kontakt z wewnętrznym dzieckiem odnajdziesz radość i energię życia !

Jeżeli czujesz że nadszedł czas by spotkać się z Tantrą, a poprzez jej energię z własnym wewnętrznym dzieckiem zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Prowadzący

Mario, wspierany przez żonę Gayę oraz zespół animatorów.

Termin, miejsce:

16 – 21 lipca 2018, Dom „Modra Rzeka”, Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. dolnoślaskie

Koszty i warunki

1090 zł os. / 1030 zł za os w parze + koszty pobytu 110 zł – 120 zł / osoba, nocleg i wyżywienie

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

UWAGA: Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 16.06.2018 otrzymujesz 100 zł zniżki!

Informacje i zapisy

Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra.j@tantra.pl, lub zapisz się teraz przez formularz rezerwacji