Biorę udział

Warsztat tantryczno – szamański „Wewnętrzne Dziecko”

09/07/2024 - 14/07/2024

Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem

Aby radykalnie poprawić swoje życie emocjonalne i świat relacji.

Warsztat „spotkanie z wewnętrznym dzieckiem” wydaje nam się coraz bardziej ze jest pierwszym od którego należy zacząć swoją wewnętrzna tantryczną wędrówkę. Zarówno ze względu na jego podejście psychoterapeutyczne jak i duchowe.

Odbywa się w atmosferze czułości dla dziecka, którym byliśmy, i który nadal intensywnie żyje w każdym z nas.

Wewnętrzne dziecko stale objawia się w Naszym codziennym życiu jako źródło całego naszego życia emocjonalnego i wszystkich nasze przekonania o świecie i relacjach.  Ten warsztat  to rytuał przejścia który pozwala Nam rozwiązać  węzły, które zarejestrowały się w najbardziej intymnych fizycznych i emocjonalnych doświadczeniach naszych najwcześniejszych lat (pierwsze 6 lat) Zbliżamy się i otwieramy na tętniące życiem Nasze serce , w którym rodzi się życie i kreatywność.

Warsztat ten ma kluczowe znaczenie dla kolejnych doświadczeń związanych z Tantrą i terapią. Stawia nas w centrum emocji napotykanych w pracy i w naszych związkach, by przekształcić je w dynamikę życia.

Warsztat Tantry „Wewnętrzne Dziecko” to powrót do naszego źródła.

Na Warsztacie tym będziesz miała/miał okazje dotrzeć do początku swojej energetycznej drogi na planecie Ziemia, kiedy to dwoje ludzi, Ojciec i Matka postanowili się spotkać i ich dwie energie połączyły się ze sobą. Bez względu na to, co dzisiaj o tym spotkaniu myślimy, czy ma ono dla nas wymiar pozytywny czy negatywny, albo wręcz widzimy w nim naszą wielką tragedię, w tym pierwszym zjednoczeniu zawarta jest nasza pierwotna energia seksualna, energia życia, którą emanujemy dzisiaj. Zarówno nasze dzieciństwo, jak i okres dorastania, wypełniony pasmem różnych wydarzeń, stopniowo lub w sposób traumatyczny, ograniczały rozwój naszej seksualności oraz nasze życie codzienne. Ta cześć naszego życia miała ogromny wpływ na tworzenie naszej osobowości, na nasze późniejsze relacje z innymi ludźmi, jak i z Wszechświatem.

Poprzez świadomy proces przechodzenia przez te etapy, będziemy mieli okazje zobaczyć, poczuć i zintegrować energie (również emocje) w sobie. Nie tylko naszą seksualność, lecz cały nasz rozwój psycho-duchowy uzależniony jest od kontaktu z naszym wewnętrznym dzieckiem. Okres dzieciństwa i dorastania ma wielki wpływ na nasze schematy życiowe, na nasz program, na nasze kody, według których realizujemy nasze życie i ?.. niestety często cierpimy. Także wybór partnera i przebieg naszego związku jest już poniekąd określony.
Warsztat ten może być początkiem uruchomienia pełnego przepływu energii seksualnej w nas samych i w naszych relacjach.

Warsztat pomoże ci odnaleźć, otoczyć opieką i na nowo zaprzyjaźnić się z twoim wewnętrznym dzieckiem. Oczyścić stare wzorce, odkryć i zacząć na nowo tkać swoją rzeczywistość, nowe relacje, związki wolne od mechanizmów i programów, które mogą blokować cię w życiu codziennym.

Wchodząc w kontakt z wewnętrznym dzieckiem odnajdziesz radość i energię życia !

Jeżeli czujesz że nadszedł czas by spotkać się z Tantrą, a poprzez jej energię z własnym wewnętrznym dzieckiem zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Informacje organizacyjne


Termin: Rozpoczynamy obiadem 09/07/2024 kończymy również obiadem 14/07/2024

Koszt: 1490 PLN os. / 1390 PLN za os w parze + koszty pobytu 160 PLN – 210 PLN osoba za dobę (nocleg i wyżywienie)
UWAGA: Przy wpłacie zaliczki 490 PLN – miesiąc przed warsztatem otrzymujesz 100 PLN zniżki!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.
Jest możliwość zorganizowania opieki dzieciom w osobnej przestrzeni w godzinach zajęć warsztatowych – za dodatkową opłatą.

Miejsce warsztatu

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. Dolnośląskie. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/w9DrQUarprBEdQFv8  

Zapisy i kontakt

Zapisz się na warsztat

Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra@tantra.pl

Pytania