Biorę udział

Warsztat tantryczno – szamański „Wewnętrzne Dziecko”

09/07/2024 - 14/07/2024

Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Spotkanie z Wewnętrznym Dzieckiem

Aby radykalnie poprawić swoje życie emocjonalne i świat relacji.

Warsztat „spotkanie z wewnętrznym dzieckiem” wydaje nam się coraz bardziej, że jest pierwszym od którego należy zacząć swoją wewnętrzna tantryczną wędrówkę. Zarówno ze względu na jego podejście psychoterapeutyczne jak i duchowe.

Odbywa się w atmosferze czułości dla dziecka, którym byliśmy i które nadal intensywnie żyje w każdym z nas.

Wewnętrzne dziecko stale objawia się w Naszym codziennym życiu jako źródło całego naszego życia emocjonalnego i wszystkich naszych przekonań o świecie i relacjach. Ten warsztat to rytuał przejścia, który pozwala Nam rozwiązać węzły, które zarejestrowały się w najbardziej intymnych fizycznych i emocjonalnych doświadczeniach naszych najwcześniejszych lat (pierwsze 6 lat). Zbliżamy się i otwieramy na tętniące życiem Nasze serce, w którym rodzi się życie i kreatywność.

Warsztat ten ma kluczowe znaczenie dla kolejnych doświadczeń związanych z Tantrą i terapią. Stawia nas w centrum emocji napotykanych w pracy i w naszych związkach, by przekształcić je w dynamikę życia.

Warsztat Tantry „Wewnętrzne Dziecko” to powrót do naszego źródła.

Na Warsztacie tym będziesz miała/miał okazję dotrzeć do początku swojej energetycznej drogi na planecie Ziemia, kiedy to dwoje ludzi, Ojciec i Matka postanowili się spotkać i ich dwie energie połączyły się ze sobą. Bez względu na to, co dzisiaj o tym spotkaniu myślimy, czy ma ono dla nas wymiar pozytywny czy negatywny, albo wręcz widzimy w nim naszą wielką tragedię, w tym pierwszym zjednoczeniu zawarta jest nasza pierwotna energia seksualna, energia życia, którą emanujemy dzisiaj. Zarówno nasze dzieciństwo, jak i okres dorastania, wypełniony pasmem różnych wydarzeń, stopniowo lub w sposób traumatyczny, ograniczały rozwój naszej seksualności oraz nasze życie codzienne. Ta część naszego życia miała ogromny wpływ na tworzenie naszej osobowości, na nasze późniejsze relacje z innymi ludźmi, jak i z Wszechświatem.

Poprzez świadomy proces przechodzenia przez te etapy będziemy mieli okazje zobaczyć, poczuć i zintegrować energie (również emocje) w sobie. Nie tylko naszą seksualność, lecz cały nasz rozwój psycho-duchowy uzależniony jest od kontaktu z naszym wewnętrznym dzieckiem. Okres dzieciństwa i dorastania ma wielki wpływ na nasze schematy życiowe, na nasz program, na nasze kody, według których realizujemy nasze życie i ?… niestety często cierpimy. Także wybór partnera i przebieg naszego związku jest już poniekąd określony.
Warsztat ten może być początkiem uruchomienia pełnego przepływu energii seksualnej w nas samych i w naszych relacjach.

Warsztat pomoże ci odnaleźć, otoczyć opieką i na nowo zaprzyjaźnić się z twoim wewnętrznym dzieckiem. Oczyścić stare wzorce, odkryć i zacząć na nowo tkać swoją rzeczywistość, nowe relacje, związki wolne od mechanizmów i programów, które mogą blokować cię w życiu codziennym.

Wchodząc w kontakt z wewnętrznym dzieckiem odnajdziesz radość i energię życia!

Jeżeli czujesz, że nadszedł czas by spotkać się z Tantrą, a poprzez jej energię z własnym wewnętrznym dzieckiem zapraszamy Cię do odkrywania siebie na nowo, do świata poszukiwań, przemian i cudu odnalezienia.

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.

Prowadzący

Mario Wiśniewski – Animator, psychoterapeuta, aktor, reżyser, nauczyciel tantry praktykujący szamanizm. Wnikliwy obserwator rzeczywistości, miłośnik pszczelarstwa i podróży, pasjonat życia. Szczęśliwy mąż i ojciec, wspierany przez żonę Gayę i zespół animatorów, zawsze z poczuciem humoru.

Miejsce warsztatu

Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika, woj. Dolnośląskie. Dom Modra Rzeka to miejsce, które ugości was wspaniała domową kuchnią wegetariańską, potrawami z ekologicznych produktów uprawianych w okolicznych górach i dolinach- warzywa, owoce, sery, domowe przetwory.

Lokalizacja: https://goo.gl/maps/w9DrQUarprBEdQFv8  

Zapisy i kontakt

Ten warsztat już się odbył. Zapraszamy na inne warsztaty – zostaw wiadomość a poinformujemy Ciebie o nadchodzącym terminie Zostaw namiary, poinformujemy Ciebie o warsztacie Dane kontaktowe: Aleksandra Jóźwiak, + 48 720 893 888, aleksandra@tantra.pl

Pytania