Biorę udział

Wiosenny Warsztat Tantryczno-Szamański „Ziarno ziemi”

-

w górę23.03 – 28.03.2015 
Ziarno ziemi – zapuść korzeń, sięgnij nieba! Otwarty warsztat tantryczno-szamański.

 

Jak rozpoznać swój kierunek działania?  Jak odnaleźć w sobie źródło do kreacji, źródło zawarte w komórkach? Nie szukaj w książkach, filmach. Poszukaj w sobie i idź dalej. Miej odwagę wyjść poza złudny komfort, poza złotą klatkę, którą sobie stworzyłeś. Ziarno, ma moc uzdrowienia. Tak jak ziarno kiełkuje  budzone przez śpiew ptaków na wiosnę, tak twoja dusza szuka inspiracji do wzrostu. Wspólnie będziemy oczyszczać też wibrację, naszego imienia by poczuć jego wznoszącą moc.

23.03 – 28.03.2015

Ziarno ziemi – zapuść korzeń, sięgnij nieba!w górę

 

Jest to niezwykły, warsztat tantryczno-szamański, warsztat rozwoju osobistego, poświęcony naszej energii seksualnej i energii naszych przodków.

 

Do czego zostałem stworzony? Jak rozpoznać swój kierunek działania? Jak wyjść z rozmemłania do właściwego dla mnie kierunku. Chcesz coś robić ale nie wiesz co…

Jak odnaleźć w sobie źródło do aktywnej kreacji, źródło zawarte w naszym komórkach? Nie ma co szukać w książkach, filmach. Poszukaj w sobie, żeby pójść dalej. Ziarno, które drzemie we mnie ma moc uzdrowienia. Poczuj ziemię, poczuj jak przebijasz się przez twardość codzienności… i nagle otwiera się przestrzeń pełna życia. Miej odwagę pójść dalej, poza złudny komfort, poza złotą klatkę, którą sobie stworzyłeś i którą stworzyło ci społeczeństwo. Otwórz się na kreację swojego życia, dotrzyj do duszy, usłysz jej wołanie. Tak jak ziarno kiełkuje  budzone przez śpiew ptaków na wiosnę, tak twoja dusza szuka inspiracji do wzrostu. Kiełkujący kłos. Kod zawarty w ziarnie naszej duszy.

„Tylko ci, którzy zaryzykują pójście za daleko, mogą się dowiedzieć, jak daleko można dojść”  T.S. Eliot

 

Ziarno Ziemi warsztat tantryczno - szamański

Na warsztatach, będziesz mógł odkryć w sobie źródło, które sprawia, że ziarno otwiera się, kiełkuje, idzie w kierunku słońca pozostawiając za sobą stare kody. Jakie są twoje marzenia z dzieciństwa, o których zapomniałeś? Jako dziecko byłeś ziarnem, gdzie jesteś teraz?  Wspólnie będziemy mogli oczyścić wibrację imienia i poczuć jej wznoszącą moc. Dotrzeć do prawdziwego kodu zawartego w imieniu, zobaczyć, czym nie jestem. Świadomość imienia niesie potencjał stwórczy, tak jak każde ziarno niesie potencjał do rozwoju pełnego kłosa, płodności życia. A może w twoim życiu nastał czas zmiany i potrzebujesz nowej wibracji imienia, która będzie cię teraz wspierać? Ziarno w nas to potencjał, synergia tego co zewnętrzne i wewnętrzne. Zadbaj o to ziarno.

W mitologiach i starych bajkach często jest mowa o tym, w jaki sposób twoje imię czy nazwisko ukierunkowuje historie twego życia. Dlatego warto zobaczyć w jaki sposób twoje imię może Ci pomóc odkryć twoją wewnętrzną tajemnicę. Poprzez rytuały, tańce, kontakt z naturą, medytacje i wykorzystując energię tantryczną spróbujemy razem zmienić kody, które ograniczają nas w naszym codziennym życiu.

Tantra to ścieżka samorealizacji na każdym poziomie Twojego istnienia. Podczas warsztatu, poprzez własne ciało – odczuwając i wsłuchując się w nie w uważnej, bezpiecznej i ciepłej atmosferze, doświadczymy m.in:

 

• rozluźnienia ciała (także pozbywania się napięcia i stresu), by otworzyć je na pełniejsze odczuwanie siebie i otoczenia;Warsztat tantry
• masażu tantrycznego;
•obudzenia naszych czakr (ośrodków energetycznych) i swobodnego przepływu energii w ciele;
• pracy z oddechem tantrycznym;
• medytacji w dwie osoby, pozwalającej poczuć fuzję energetyczną, moc zjednoczenia energii męskiej i żeńskiej;
• Fali – jednego z najmocniejszych ćwiczeń tantrycznych;
• odkrywania naszej części męskiej i żeńskiej;
radości rytuałów tantrycznych (w sali i w przestrzeni lasu, natury);
• odczuwania i kierowania życiowej energii seksualnej do serca;
tańca i zabawy;
• różnorodnych form medytacji;
• spontanicznego ruchu;
• wibracji i śpiewu mantr.

Prowadzący: Mario i Gaya
Informacje i zapisy: Julia Mikołajczak, +48 720 893 888, julia.m@tantra.pl

Koszt: 1090 zł os. / 1030 zł os. w parze  + koszty pobytu 100zł ~  120zł/ osoba doba, nocleg i wyżywienie

UWAGA! Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 23.02.15 otrzymujesz 100 zł zniżki!

 

Informacje o płatności: REGULAMIN

Miejsce: Dolnoślaskie

Refleksje, jakie nasunęły się uczestnikom naszych warsztatów:

Bożenka: Tantra – ścieżka miłości i samopoznania … więcej

Robert: Jechałem na warsztaty właściwie nie wiedząc co będziemy robić, bez oczekiwań z otwartością na to, czego doświadczę, po prostu chciałem zobaczyć co to jest ta Tantra … więcej

Kamila: Tantra to dla mnie spotkanie z samą sobą i spotkanie z mężczyzną w sposób w jaki nigdy wcześniej go nie spotkałam. Spotkanie z kobiecością i męskością niezależną od płci, ale ukrytą w każdym nas … więcej

 

Marcin: Nutka niepokoju i wrażenie nieuchronności zdarzeń towarzyszą mi … więcej

 

Więcej refleksji  przeczytasz TUTAJ

 

Zdjęcia z Warsztatów Tantry m.in. :

Wewnętrzne Dziecko

Krąg Kobiet i Mężczyzn

Imię które Noszę

i inne znajdziesz w Galerii