Biorę udział

Warsztat Tantra dla Par

-


tantra26.04 – 2.05.2015

W trakcie tego warsztatu pracujemy nad wszystkim tym, co dotyczy bezpośrednio naszych relacji partnerskich, związków i naszej seksualności. W trakcie tego warsztatu będziemy poszukiwać i odkrywać wraz ze swym partnerem czym jest męskości i kobiecość. Będziemy pracować nad wrażliwością i siłą w mężczyźnie oraz kobiecie. Zetkniemy się z intymnością, naszym światłem i cieniem, naszymi granicami i ograniczeniami. Miłością, radością i spontanicznością…

 

26.04 – 2.05.2015


„Zespolenie mężczyzny z kobietą przypomina zaślubiny Nieba i Ziemi. Niebo i Ziemia dzięki temu, że są
małżeństwem trwają wiecznie. Ponieważ ludzie zatracili te tajemnice, stali się śmiertelni. Poznanie tej tajemnicy otwiera ścieżkę do nieśmiertelności „
 

                                                                  Sang-Ku-San-Tai

W trakcie tego warsztatu pracujemy nad wszystkim tym, co dotyczy bezpośrednio naszych relacjiTantra dla par partnerskich, związków i naszej seksualności. Poprzez różnorodne ćwiczenia, każdy w swoim tempie poznaje coraz bardziej samego siebie.. Poszukujemy  przyczyny i odnajdujemy rozwiązania, by uczestnik tych warsztatów mógł pójść o krok dalej z własnym życiem w kwestii związku, partnerstwa i seksualności.

 

Co uczynić by związek, w którym żyje, był znowu spontaniczny i pełen życia?
Dlaczego tak trudno jest żyć w harmonijnym partnerstwie?
Jak przezwyciężyć uczucie separacji, stworzyć poczucie jedności z sobą, z partnerem i światem?

Dlaczego wybrałem/am tego partnera ?

Jak radzić sobie z frustracją, napięciem w związkach i w małżeństwie?

Co zrobić by poczuć się spełnionym w partnerstwie, spełnionym seksualnie?

 

Tantra dla ParW trakcie tego warsztatu będziemy poszukiwać i odkrywać wraz ze swym partnerem czym jest męskości i kobiecość. Będziemy pracować nad wrażliwością i siłą w mężczyźnie oraz kobiecie. Zetkniemy się z intymnością, naszym światłem i cieniem, naszymi granicami i ograniczeniami. Miłością, radością i spontanicznością. Zapraszamy na nowe doświadczenia, ćwiczenia, podróże i odkrycia  by pójść jeszcze dalej w relacji ze swym partnerem, być może rozwiązać konflikty które się spiętrzyły …. i trudno jest teraz wyjść z tego tzw 'zaklętego’ koła …. TAK zapraszamy wszystkie pary również i te w kryzysie …. taki warsztat pozwoli przyjrzeć się temu wszystkiemu co między wami się zadziewa … OTWORZYĆ SERCE 🙂 by pójść dalej poza nasze lęki, obawy , mechanizmy i projekcje …. i rozpuścić się w czystej esencji miłości … ♥ Dajcie sobie szansę na intymne spotkanie z Samym Sobą i z Partnerem ♥ …. POZNAJCIE SIĘ NA NOWO !!! 

 

Jak ważne jest zjednoczenie aspektu męskiego i  żeńskiego w sobie, zjednoczenie Mężczyzny i Kobiety?

Zjednoczona energia Mężczyzny i Kobiety posiada Mega Siłę !

W relacji takiej wielowymiarowa, spełniona i udana seksualność, wyrażona miłość i intymność stanowi bazę i korzeń, nadając moc kreacji i wszelkiej obfitości, dzięki czemu możemy wspólnie zbierać obfite plony życia.

 

paraTantra, którą proponujemy jest drogą do samego siebie, to sposób na odnalezienia swej równowagi, swojego miejsca w związku. To pełne zrozumienie i akceptowanie swej wewnętrznej natury. Odnajdywanie kontaktu, bliskości z partnerem a jednocześnie szacunek do indywidualności każdego człowieka. Świadomość i wolność wyboru w naszym własnym życiu, w akceptacji i poszanowaniu drugiej istoty.

 

Żeby prawdziwie poznać tantrę miłości, trzeba poczuć siebie, przebudzić się ze snu. Tantra również zawiera w sobie aspekt szamański i mistyczny. Energia tantryczna to wielka tajemnica, która budząc się i wypełnia nasze ciało, doprowadzając nas do wewnętrznej integracji z samym sobą a następnie z partnerem. Prowadzi do głębokiej transformacji zarówno na polu psychiki, ciała jak i ducha. Nie raz wykonujemy dużo ćwiczeń, które polegają na koncentracji energii, podnoszeniu jej poziomu, różne ćwiczenia mocy, ale zdarza się, że zatracamy gdzieś prawdziwy obraz rzeczywistości, nas samych i naszej seksualności, czym ona jest i czemu naprawdę służy?

 

Na warsztat ten zapraszamy również pary tej samej płci!!!  

Dwie kobiety mogą na tym spotkaniu przyjrzeć się głębi swej kobiecości, swojej siostrzanej relacji. Dzięki takiemu spotkaniu mogą poruszyć do głębi swego jestestwa energię żeńska w sobie, odkryć nową jakość jaka z takiej relacji płynie. OBUDŹ SWA ŻEŃSKĄ ENERGIĘ W PEŁNI !!!

Spotkanie Dwóch mężczyzn, gdzie w głębi u swego źródła może nastąpić przebudzenie braterstwa. To spotkanie by podzielić się emocjami, zaeksperymentować męską wrażliwość, wejść w kontakt z wewnętrzną siłą i uhonorować duchowe męskie wnętrze.

 

Tak , można w warsztacie uczestniczyć nie będąc w „formalnym” stałym związku. Jest to fajna okazja –  ćwicząc z jedną osobą – by w pełni dogłębnie przyjrzeć się swym projekcjom, mechanizmom, nawykom, programom jakie nami ” targają” w relacji z innymi …. by otworzyć swe serce na spotkanie w pełni miłości, radości , otwartej przestrzeni kreacji.

 

 

Prowadzący: Mario i Gaya

Informacje i zapisy:  Julia Mikołajczak + 48 720 893 888, julia.m@tantra.pl   

Koszt: 1230 zł za os. w parze,  + koszty pobytu 100zł ~ 120zł/ osoba za dobę, nocleg i wyżywienie

Uwaga! Promocja! Przy zaliczce 390zł za osobę płatnej do 26.03. 2015 otrzymujesz zniżkę 100 zł.

Informacje o płatności TUTAJ

Miejsce: Dolnośląskie

Zapisuję się na ten warsztat

 

Refleksje, jakie nasunęły się uczestnikom naszych warsztatów:

 

Krzysztof: Warsztaty „Tantra dla Par” była dla mnie niezwykłym spotkaniem z samym sobą, moją partnerką (…). W trakcie kolejnych dni odkrywałem i budowałem coraz głębszą świadomości swojego ciała więcej

Kalila: W relacjach z moim partnerem pojawiła się „inna” głębia intymności, kiedy patrzy na mnie jak Shiva na Shakti – zatapiam się w kosmosie.

Więcej Refleksji znajdziesz tutaj: Tantra , Warsztat Tantry dla Par

Zdjęcia znajdziesz w Galerii

 

Zapisuję się na ten warsztat

 

Zgłoszenie na warsztat i wpłata zaliczki są jednoznaczne z zapoznaniem się i zaakceptowaniem Regulaminu.