Piotr J., Szamańska tantrą w Indiach 2024

Serce jest punktem styku dwóch światów, jest centrum i bramą dla przepływu wiedzy źródła. Serce to źródło. Esencją jest niewinność.

Wspaniały to był warsztat. Choć od zakończenia minęło kilka dni, wciąż czuję w ciele miękkość a w sercu lekkość. Ciało otwarte na otaczający świat łączy się z przyrodą, odbiera ją mocniej i wyraźniej.

Wdzięczność za tyle cudownych darów i olśnień. Za zmysłowy dotyk piasku, miękki przepływ wody, powiew wiatru na skórze, za poczucie ukorzenienia w medytacji.

Na nowo przypomniana jakość dziecka – odkrywcy, podróżnika – żeglarza ciekawego świata i jego cudów. Zabawy, psoty, drobne radości i cudowne niespodzianki tuż tuż.

Przodkowie są ważni, działaj tam skąd pochodzisz. Serce nie zna granic. Świadomość, że swoje jakości mogę przejawiać w swojej ojczyźnie, dla dobra Polski i transformacji świata.

Spotkanie z Shivą, Stwórcą i Niszczycielem. Pocałunek kobry. Słonie, troskliwi przewodnicy miłości. Zdrowaś Mario Om Namah Shivaya. Wschód spotkał Zachód, mistyczne małżeństwo.

Howgh!