Renata, Szamańska Tantra w Indiach 2024

Czas powracania do Siebie. Jasnego, jednoznacznego rozpoznawania funkcjonowania we mnie dwóch stanów: usztywnionego, ugruntowanego systemu mentalnego z całą siłą swych przekonań, nawyków i determinacji by pozostać w swej dominującej strukturze oraz delikatnego, obejmującego, wibrującego wielobarwnością, powodującego drżenie wewnętrznego ciała, migotającego milionami złotych iskierek w ciele, powodujący wzruszenie, uśmiech i radość w mym sercu głos mej duszy.

To nie był już czas walki. A pełne przyjęcie tego co się pojawia. W ciszy, w spokoju. Co wybierasz? Pytanie od mego serca, od początku warsztatów. Wybrałam drogę mej duszy. Wybrałam Akceptację i współczucie. Oraz determinację. Bo wybór to jedno. Zaś kolejny krok to nieugiętość w poszerzaniu polu serca.

W codziennym stawaniu w uważności i obejmowaniu świadomością: gdzie jestem i czy to faktycznie wybieram? Niezapomniany czas bycia w boskiej naturze Indii i zostania obdarzoną niezliczoną ilością darów. Pozostaję w głębokiej wdzięczności dla Mario, dla Gai, dla Szymona, Aleksandry, Ani, Magdaleny, Oli za stworzenie możliwości transformacji na boskiej ziemi Indii, w byciu w żywym kontakcie z Boginią wody, żywiołami ognia, powietrza, natury, esencją boskości. Dziękuję za obejmującą, wspierającą proces przemiany Obecność. Namaste pastedGraphic.png