Biorę udział

Szkoła Tantry w Polsce – Formacja VIII, Spotkanie 3,

-

Formacja Szkoła Tantry11.04 – 18.04. 2015

Grupa Formacyjna jest efektem spotkania się w jednym miejscu i czasie ludzi, którzy pragną czegoś więcej w swym życiu. Poszukują różnych metod pracy nad sobą, różnych form, narzędzi oraz wiedzy. Trzecie spotkanie to Przebudzenie i Zaakceptowanie Mojego Wewnętrznego Dziecka

 

11.04 – 18.04. 2015

Grupa Formacyjna jest efektem spotkania się w jednym miejscu i czasie ludzi, którzy pragną czegoś więcej w swym życiu. Poszukują różnych metod pracy nad sobą, różnych form, narzędzi oraz wiedzy, wynikającej z doświadczenia prowadzących jak i uczestników.

 III spotkanie : Przebudzenie i Zaakceptowanie Mojego Wewnętrznego Dziecka

Tantra uczy celebracji życia i miłości. Druga osoba jest lustrem i drzwiami do mojego rozwoju.Wewnętrzne Dziecko Wszyscy naznaczeni jesteśmy naszymi doświadczeniami rodzinnymi. Pozwólmy sobie aby nadać nowy i uzdrawiający wymiar  trójkątowi  (ojciec, matka, dziecko), w celu doprowadzenia do większej świadomości i miłości w związku.

Na tym spotkaniu Odkryjesz i Doświadczysz m.in: 
•    Jak odblokowywać to, co nas zniewala i przygotować ciało na przyjmowanie pełnej rozkoszy.
•    Uzdrowienia starych toksycznych przekazów naszych rodziców dotyczące seksualności.
•    Harmonii pomiędzy czakrami męskimi i żeńskimi
•    Jak nabrać dystansu do siebie do mojego ciała, zachowań, tego co robię, kim jestem
•    Jak odkryć moc delikatności i wrażliwości, która płynie z głębi mego ciała, serca i duszy
•   Eksperymentu „Fali” jednego z bardziej zawansowanych ćwiczeń tantrycznych pozwalających nam na odkrycie naszej prawdziwej natury orgastycznej. Oraz uwolnienia i uzdrowienia wszystkiego tego co nie jest Miłością.
•    Tantrycznego Masażu pozwalającego na uwolnienie napięć, relaksacje ciała i transformację zablokowanego aspektu we mnie Tu i Teraz.

Formacja Szkoła TantryCelem tego spotkania jest rzeczywista zmiana sposobu życia, funkcjonowania w świecie, rozwoju i osiągnięcie wewnętrznej integracji na każdym poziomie:

Ciała ~ Umysłu ~ Ducha. Poszerzanie świadomości samego siebie, swych uczuć, emocji i potrzeb. To wewnętrzna wędrówka , której kierunkiem jest doświadczanie i odnajdywanie wszystkich aspektów siebie samego i swej wewnętrznej natury.Tak by każdy poczuł się sprawcom i kreatorem swoich poczynań .

Formacja to 5 spotkań po 8 dni, odbywające się średnio co 6 miesięcy (360 godzin). I 3 spotkania dla tych którzy pragną jeszcze bardziej pogłębić swoje spotkanie z Energia Tantryczną. Ma ona charakter grupy zamkniętej i międzynarodowej. To szkoła oparta na aktywnym uczestnictwie w zajęciach i zdobywaniu osobistych doświadczeń.

Jako prowadzący Formacje, proponujemy uczestnikom nasz własny autorski program, polegający na połączeniu kilku metod pracy nad sobą i kierunków rozwoju jako jedną integralną całość. To poznanie i doświadczanie Tantry na bardzo subtelnym poziomie. Jest to proces rozwijania w nas świadomości naszej seksualności, naszych związków miłosnych, relacji z samym sobą i z innymi ludźmi. Na naszych zajęciach wykorzystujemy różne metody Psychoterapii: Gestalt, Rebirthing, Praca z Cieniem (C.G. Jung), oraz nie znanych dotąd w Polsce technik jak np: Integracja Posturalna (Jack Painter), Gestalt Eksperymentalny (Paula Rebilot), Praca z Mitem (Paula Rebilot, Joseph Campbel). Wchodzimy inne światy, inne przestrzenie, w których swobodnie wędrujemy odkrywając siebie, wprowadza nas Szamanizm, który oparty jest na odczuwaniu.

Na zajęciach krok po kroku, przekraczamy własne ograniczenia, odnajdujemy spontaniczność, wewnętrznąFormacja Szkoła Tantry radość, wyparte emocje, uczymy się wyznaczania granic i swej własnej klarowności. Kontaktujemy się z własną męskością i kobiecością – naszą wewnętrzną Mocą. Korzystamy dodatkowo z wielu różnych form relaksu (taniec, masaż, ruch spontaniczny, teatr) i medytacji (medytacja, praca z czakrami, medytacja dynamiczna, trans). Korzystamy z wszystkiego tego co wzbogaca wiedzę o nas samych i służy naszemu rozwojowi. Wskazujemy narzędzia aby lepiej poczuć i poznać siebie, swoje ciało oraz emocje i uczucia, które nosimy w sobie.

Zapraszamy wszystkich, którzy są gotowi na pracę i zmiany. Zapraszamy również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, nauczycieli, ludzi zajmujących się masażem i tych wszystkich, którzy stykają się w swojej praktyce z problematyką seksualną i poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat.

W trakcie ćwiczeń kontakty międzyludzkie nie nabierają form zbliżeń seksualnych.

Prowadzący: Mario i Gaya
Informacje i zapisy:  Julia Mikołajczak + 48 720 893 888  , julia.m@tantra.pl
Koszt: 1290 zł os. / 1230 zł os. w parze + koszty pobytu 95zł ~ 115zł/ osoba za dobę, nocleg i wyżywienie

Uwaga! Promocja! Przy zaliczce 390zł za osobę płatnej do 11 marca 2015 otzymujesz zniżkę 100 zł.

Informacje o płatności: REGULAMIN

Miejsce: Dolnośląskie

Poniżej refleksje uczestników którzy skończyli Formację Zaawansowaną:

Kamila: Tantra to dla mnie spotkanie z samą sobą i spotkanie z mężczyzną w sposób w jaki nigdy wcześniej go nie spotkałam. Spotkanie z kobiecością i męskością niezależną od płci, ale ukrytą w każdym z nas. To jak odkrywanie nowego świata…. Więcej.

Witold: Minęły prawie dwa lata. Na początku przygody z tantrą dużo rzeczy się zdarzyło. Sporo się w moim życiu zmieniło … Więcej

Ola: Czy nie wystarczy powiedzieć, że jak teraz patrzę na tę osobę, która dwa lata temu podjęła decyzję by się na formację zapisać, to dziękuję Bogu za tę chwilę natchnienia. I za odwagę by……. Więcej.

Giena: W ciągu ostatnich dwóch lat miałem długą drogę powrotu do siebie, do tego Ja, którym naprawdę jestem, do zrozumienia swojej prawdziwej natury. Zrozumienia umysłu, ciała i zrozumienia prawdziwej natury swojej świadomości….Więcej.

Bożena: Tantra – ścieżka miłości i samopoznania……Więcej.

Magdalena: Spotkanie z czymś nieznanym okazało się bardzo bliskie memu sercu i duszy…Więcej.

Zgłoszenie uczestnictwa, SZKOŁA TANTRY

 

W trosce o dobro i szacunek dla siebie, jak i  dla optymalnego przebiegu warsztatów, organizatorzy opracowali Regulamin zobowiązań i etyki.

Dziękujemy za przeczytanie.