Maja, Szamańska Tantra w Indiach, luty 2020

To spotkanie w Indiach i ten cały czas były dla mnie niesamowite. Poprzez pracę z ciałem dostrzegłam wiele lęków które mnie blokują i nie pozwalają rozwijać się w życiu.

Postanowiłam skonfrontować się z lękiem przed bliskością, przyjmowaniem roli ofiary oraz wewnętrzną walką. Sama świadomość, że posiadam w sobie te lęki sprawiła, że mogę widzieć swoje automatyczne zachowania i dokonywać wyboru co mi służy a czemu chce dać odejść, bo tego już więcej nie potrzebuje. Zmiany te są odczuwalne w moim otoczeniu i relacji. Kolejną już bardzo namacalną zmianą jest moje otwarcie na obfitość… zaraz po przyjeździe zaczęły spływać do mnie zlecenia na prace których ilość przerosła moje oczekiwania😊 Wszystkie realizuje bez napięcia i uwierzcie mi nie wiem jak to robię, po prostu działam. Pomimo tego, że czasami w trakcie trwania warsztatu było mi bardzo ciężko, powiększała się we mnie taka wewnętrzna duma, że jestem kim jestem, że mam siłę by odkrywać siebie. Odczuwałam ją w ciele jako energię idącą od dołu brzucha w kierunku serca. Taka duma z bycia sobą, taką jaką jestem… Odkryłam także, że mam bardzo wdzięczne serce i uwolniłam ekspresję wdzięczności. Duże wrażenie zrobiły na mnie słowa, które padły na jednym z kręgów „emocjonalny skąpiec” i przypominam je sobie w chwilach gdy chcę stłumić swoje prawdziwe emocje lub nie wyrazić tego co prawdziwie czuję. Powrót do domu i „rzeczywistości” nie odebrałam jako coś trudnego. W zaufaniu pozwalałam następować zmianom w ciele. Wzrost tego zaufania jest też przeze mnie zauważalny i bardzo odczuwalny. Niesamowicie uwalniająca była dla mnie medytacja dynamiczna i zrobiłam ją już także sama w domu. Jestem wdzięczna sobie,
że zdecydowałam się (jako zatwardziały przeciwnik tantry) na udział w warsztatach i zamierzam kontynuować drogę poznawania siebie na formacji😊 Jestem z serca wdzięczna i uczestnikom i nauczycielom i asystentom, że byli dokładnie tacy jacy byli. Robicie przecudowną pracę, wszyscy bez wyjątku!

Pozdrawiam serdecznie i do zobaczenia wkrótce!

Maja