Tatiana, Szamańska Tantra w Indiach, luty 2020

Uważaj, Indie! Jeśli chcesz jechać do Indii, uważaj – bo już nie wrócisz takim jak byłeś! Sama wibracja tego magicznego kraju, zwierzęta, ptaki, powietrze będą spotykać Ciebie jak najbliższego i najbardziej oczekiwanego przyjaciela który długo błąkał się po świecie i w końcu wrócił do domu. Codziennie będą się wydarzały cuda i kąciki Twoich ust podniosą się do góry i Ty nawet nie zauważysz jak już będziesz śpiewać i tańczyć z ludźmi, z Hindusami, z ich otwartą duszą, ze stopami mocno na ziemi, z ich gorącymi biodrami.

Uważaj! Nie będziesz chciał stąd wyjeżdżać! Kiedy spotkasz się ze sobą, odrzuciwszy wszystkie żale, ciężkie myśli i zaczepy na przeszłości, to zobaczysz wyjątkowego, niepowtarzalnego człowieka, jakim stworzyła Ciebie natura! I w jakimś momencie przyjdzie do Ciebie myśl, że tylko tu możesz czuć się tak spokojnym i tak wolnym. Kiedy jak ptak albo delfin czujesz lekkość i radość bycia.
Tantra, Indie, szamański krąg na brzegu oceanu przy świetle gwiazd, księżyca, Venus… Ludzie którzy Ciebie otaczają i dają Ci miłość i łaskę. Wszystko to zostaje w Tobie na zawsze. I Ty już nigdy nie będziesz taki sam. W Twojej głowie pojawi się melodia którą weźmiesz ze sobą do życia – do swojego wyjątkowego ŻYCIA, żeby zaśpiewać ją innym:)…

Tatiana, Szamańska Tantra w Indiach, luty 2020