Biorę udział

Warsztat szamański „Śmierć i Odrodzenie”

13/05/2018 - 20/05/2018

Nowa Morawa, Masyw Snieżnika

Warsztat Szamanski Smierc i OdrodzenieWarsztaty „Śmierć i Odrodzenie” są głębokim procesem wewnętrznym, który otwiera nas na tajemnice życia i śmierci. Śmierć jest częścią życia i prędzej czy później każdy musi się z nią spotkać. W jednym momencie tracimy wszystko, pieniądze, rodzinę, ukochaną osobę. Zabieramy ze sobą tylko to, kim jesteśmy w tym momencie naszego życia.

Warsztat Szamanski Smierc i OdrodzenieNa każdym poziomie rozwoju, zarówno duchowym, emocjonalnym, jak i fizycznym, musimy pogrzebać nasze ego, czyli umrzeć dla niego, żeby się na nowo narodzić. Warsztaty te są wewnętrzną przemianą polegającą na przygotowaniu nas do naszej symbolicznej śmierci i do odrodzenia prawdziwego ja. Jest to proces, który pozwoli nam, by nasze przywiązaniedo osób, rzeczy i obrazu nas samych uległo transformacji. To pozwala nam na wejście w zupełnie nieznaną przestrzeń. Podobnie jak szaman, który rusza w daleką wędrówkę na spotkanie ze śmiercią i ponownym odrodzeniem.

Poprzez to odrodzenie możemy zacząć kreować takie życie, jakiego pragniemy.

Możesz zainicjować potrzebne zmiany, poczuć potrzebę serca i pragnienie duszy. Odkryjesz na nowo swoje marzenia i poczujesz odwagę i nową siłę, żeby je spełniać. Jest to wewnętrzny droga, która otwiera nas na świadomość Życia, czasu i tego, co dla nas w życiu naprawdę ważne. Obudzenie w sobie odwagi, by w pełni żyć swoim życiem.

Jest to warsztat szamański, w którym wykorzystujemy autorską koncepcję Paula Rebillot, naszego nauczyciela i przyjaciela. W swojej pracy wykorzystujemy wieloletnie doświadczenie terapeutyczne, głęboką i szczerą pracę nad zmianą swojego życia.

Warsztat Szamanski Smierc i Odrodzenie

Szamańskie rytuały są osobistymi wydarzeniami, które mają nadać moc wszystkim intencjom i pragnieniom tak aby mogły się one zrealizować.

„Śmierć i Odrodzenie” jest szeregiem rytuałów, które mają na celu wprowadzenie

wielopoziomowej, głębokiej przemiany w życiu. To wewnętrzny proces, droga, która otwiera nas na świadomość Życia i mijającego czasu.

Z miłością i akceptacją zakończysz i pożegnasz to, co jest Ci już niepotrzebne. Znajdziesz w sobie chęć aby z wdzięcznością i radością zamknąć wybrane rozdziały swojego życia.

Symbolicznie wyrażając na piśmie ostatnią wolę dostrzeżesz to, co w swym życiu osiągnąłeś.
Stworzysz własny, niepowtarzalny rytuał, który pozwoli Ci, by Twoje liczne przywiązania – do osób, rzeczy i obrazu siebie samego uległy transformacji.Warsztat Szamanski Smierc i Odrodzenie

W trakcie warsztatu  masz możliwość przypomnieć sobie i poczuć na nowo wszystkie chwile od narodzin, aż po dzień dzisiejszy: twe sukcesy i porażki, pragnienia, marzenia i niespełnienia, miłości i rozstania.   Gdzie pogubiłeś się w swym życiu i o czym zapomniałeś ? Pozbędziesz się uzależnień i zobowiązań, które Cię ograniczały. Nauczysz się rozwijać to co daje Ci radość , energię i dobrobyt.

A gdyby ktoś, dał Ci jeszcze jedną szansę, szansę na nowe życie, to czy wyglądało by ono tak samo ?

Czy przeżył byś je w taki sam sposób?

Warsztat Szamanski Smierc i OdrodzenieSymboliczne spotkanie z własną śmiercią  możesz potraktować jako lustro, w  którym dostrzegasz kim byłeś i jak wykorzystałeś do tej pory swój czas na Ziemi, swoje dotychczasowe życie.

Warsztat ten może być początkiem życia w otwartości i zaufaniu do Świata i przyszłych wydarzeń.

Pozwólmy sobie na oddech życia – pełnego miłości, akceptacji i radości!
Zmiany nie zależą od upływu czasu. Zaczynają się one od podjęcia decyzji!

Warsztat Szamanski Smierc i OdrodzenieZapraszamy pojedyncze osoby i pary, również tych, którzy pracują z innymi ludźmi, terapeutów, psychoterapeutów, psychologów, trenerów rozwoju osobistego, coache.  Są to też warsztaty  dla aktorów, reżyserów teatralnych, tancerzy i choreografów. Tych wszystkich, którzy poprzez pracę nad sobą pragną poszerzyć swój warsztat twórczy.

Termin:  13 – 20.05.2018, Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika

Cena: 1390 zł / os, 1330 zł / os. w parze, plus koszty pobytu i wyżywienia 110 – 120 zł za dobę

Informacje i zapisy: Aleksandra Jozwiak + 48 720 893 888  , aleksandra.j@tantra.pl

UWAGA: Przy wpłacie zaliczki 390 zł do 9.05.2018 otrzymujesz 100 zł zniżki!

Wpłata zaliczki i uczestnictwo w warsztacie oznacza, że uczestnik zapoznał się z Regulaminem i zobowiązuje się do jego przestrzegania.