Szczęśliwa Gdańszczanka – Formacja VIII

 „Tantra serca” to przedmiot obowiązkowy od przedszkola!!! Jeśli nie miałeś takiego przedmiotu to teraz masz  szansę zaliczyć go eksternistycznie pod okiem Mario i Gai. Oni uczą szybko i skutecznie.

 

Przyjechałam na formację nie mając większego pojęcia co tu będę robiła. Informacje, które znalazłam na Szkoła Tantrystronie bardzo mnie zainteresowały i zaintrygowały, ale dopiero własne doświadczenia podczas zajęć spowodowały, że zrozumiałam dogłębnie znaczenie słów „to przechodzi ludzkie pojęcie”. Tak, to wymyka się jakimkolwiek twierdzeniom, pojęciom, opisom, po prostu szkoda słów. Tu trzeba być!!!!

 

Na formację wybrałam się z moją przyjaciółką, z którą przyjaźnimy się od 20 lat i tutaj „zobaczyłyśmy” co tak naprawdę działo się między nami. Często rozmawiałyśmy o naszej relacji i o uczuciach, które się w tej relacji pojawiają, jednak dopiero na tych zajęciach mogłyśmy dojść do prawdy, która wcześniej nie była w pełni „dostępna”. Na dwa dni przed wyjazdem, podczas wędrówki przez las, powiedziałam do mojej przyjaciółki: „Wiesz, właśnie zdałam sobie sprawę z tego, że przez te wszystkie lata nieświadomie  rywalizowałyśmy ze sobą, i że dopiero  teraz mogę, z czystym sumienie, powiedzieć, że bardzo cię kocham. Powtarzałam to przez tyle lat, nie wiedząc do końca, co tak naprawdę znaczy kochać przyjaciela”.

 

Dzięki temu wglądowi, zaczęłyśmy „demaskować” każdy akt rywalizacji jaki się pojawia między nami i nasza relacja jeszcze nigdy nie była tak klarowna, piękna i silna.

 

Po powrocie do domu, moja wewnętrzna przemiana, na skutek pracy na formacji,  została zauważona przez otoczenie. Ludzie przyglądali mi się uważnie, jakby szukali tajemniczych znaków w moim wyglądzie. Nikt nie przypuszczał, że to może pochodzić z wnętrza. Ten sekret pozostawiłam dla siebie, dzieląc się nim jedynie z moim mężem, który podjął decyzję o przyłączeniu się do formacji, żebyśmy mogli wspólnie dzielić się swoim szczęściem.

 

Kiedy  potrzeby osobiste, rodzinne, zawodowe i towarzyskie są zaspokojone, kiedy własna pasja jest realizowana, kiedy partner, z którym idziesz przez życie jest gotowy na współpracę (bez względu na cenę – mam na myśli zaangażowanie) czy można chcieć  czegoś  więcej…?

 

Jeśli utknąłeś w ślepej uliczce życia? Jeśli nie wiesz co dalej? Jeśli czujesz się zagubiony, bez wyjścia lub przegrany? Jeśli czujesz, że brak ci jeszcze czegoś w życiu, ale nie wiesz co to jest? Jeśli lubisz wyzwania, przygodę, nowości i dobrą zabawę? Praca na formacji pomaga tego wszystkiego doświadczyć, dostrzec, zrozumieć i uporządkować!

 

„Tantra serca” to przedmiot obowiązkowy od przedszkola!!! Jeśli nie miałeś takiego przedmiotu to teraz masz  szansę zaliczyć go eksternistycznie pod okiem Mario i Gai. Oni uczą szybko i skutecznie. Gorąco i szczerze POLECAM!

 

Szczęśliwa Gdańszczanka, uczestniczka 1 spotkania Formacji, Szkoły Tantry Mario i Gayi, lipiec 2014