M., „Sen i Tarot”, Nowa Morawa 2023

Warsztat „Sen i Tarot” to magia lekkości pracy w połączeniu z niesamowitymi odczuciami i pracą w ciele. Fantastyczny sen, który przenosi do życia i trwa dalej. Życie to sen.

Sny zawsze były dla mnie ważne, wspierały i podpowiadały. Czasami straszyły przepowiednią i dosłownością. 

Na warsztacie doświadczyłam tego, że sny przeżywamy. To co zepchnięte, nieuświadomione lub niechciane wraca do nas i prosi cierpliwie o uwagę. Ja jestem każdym elementem snu, każdym kawałkiem tego co się pojawia. Jestem nurkiem, jestem butlą tlenową, wodą… i co ja wtedy czuję? Jak to ma się do mojego życia? Przeżycie, przetańczenie, malowanie i odczuwanie pozwoliło mi na odkrycie tego czego nie widziałam i nie czułam wcześniej. Spotkanie ze sobą we śnie, a potem w życiu. Piękna chwila zanurzenia gdy łączą się światy i dalej jest fantastycznie. To co z pozoru wydawało się bez sensu, nabierało kształtu i oddziaływało z niesamowitą siłą, pokazywało co jest dla mnie istotne, czego unikam, gdzie jest moja spontaniczność, czy jakie tworzę relacje.

Bycie wśród wspaniałych, ciekawych siebie osób, szczere i wartościowe rozmowy, a przy tym śmiech i radość spowodowały, że czas w Morawie jawi się jak sen na jawie. Wyjechałam z zaufaniem do siebie i snów.