Eliza, warsztat szamański „Taniec z Bogami i Boginiami” 2022

Dzięki warsztatowi Taniec z Bogami mogłam poczuć energię Ziemi wypełniającą moje ciało. Trzeciego dnia po warsztatach całkowicie przerzuciłam się na ukraiński, bo przyszło czuć, że język to wibracja, a mówiąc moim ojczystym językiem napełniam się zupełnie innymi energiami!
Podczas programu padło wiele odpowiedzi na głębokie pytania do wszechświata. Przyjechałam z pytaniem, by zrozumieć, co blokuje mój rozwój i odblokowuje mój wewnętrzny potencjał, odpowiedź znalazła się podczas pracy z mitem, który rządził moja podświadomością.
Pracując w rodzinach, udało mi się przepracować strach przed byciem doskonałą, udało mi się pozbyć chęci wiecznego kontrolowania czegokolwiek, udało mi się zrelaksować w tańcu, zaufać partnerom w pracy, otworzyć serce na pracę nad mitami innych uczestników .
Odblokowałam wewnętrzną siłę, która nie mogła wyjść przez drzwi.
Udało mi się poczuć swoje ciało i zagłębić się w odczucia.
W jednym z uczestników udało mi się poczuć bratnią duszę, poczuć mojego brata, moją moc i to absolutnie magiczne uczucie.
Miałam szczęście uczestniczyć w rytuałach, które mnie zbudowały, a także udzieliły odpowiedzi na głębokie pytania. Kim jestem, po co tu jestem, co daję, co otrzymuję, jak wzrastać duchowo, żyjąc w realnym świecie itp.
W każdym tańcu, w każdej rozmowie, w muzyce, w przyrodzie, w każdym deszczu i uśmiechu, zawsze czułam się spokojna, w mojej rodzinie, bezpieczna, w stanie przebudzenia, w Stanie Wolności od własnych koncepcji i lęków.
Wróciłam do domu czując odporność, siłę, pewność siebie, poczucie, że mam dom i kochającą rodzinę, prawdziwą, duchową, nie tylko biologiczną. Wiem, że to dopiero początek zmian i przemian, wiem, że moja pierwsza wizyta na pewno nie będzie ostatnią, bo czuję teraz niekończącą się więź z tym miejscem i z każdym, kto idzie ze mną tą drogą.

Eliza, Ukraina warsztat szamański „Taniec z Bogami i Boginiami” 2022