Dominika, warsztat szamański “Taniec z Bogami i Boginiami” 2022

Warsztat „Taniec z Bogami i Boginiami” to spotkanie z postaciami z bajki, mitu, który prowadzi Cię przez życie. Z pozoru niewinna, prosta bajka z mojego dzieciństwa ukazała mi prawdę o sobie. Nie zapomnę chwili, kiedy pierwszy raz odegrałam rolę “czarnego charakteru” z mojej bajki! Wzbudziła ona we mnie ogromną siłę, pomieszaną ze strachem oraz inne duże emocje.

Uważność prowadzących i asystentów bardzo pomogła mi znaleźć i odczuć swoje emocje, aby następnie je uwolnić i być szczęśliwą, dostrzec kolejną część samej siebie.

Uważam, że każde słowo wypowiedziane na warsztacie było, JEST, dużo WARTE i daje odpowiedź na pytania, które sobie postawiłam.

Wystarczyło się otworzyć, chcieć, obserwować, słuchać i czytać znaki jakie dostawałam i dostaję.

Kontakt z przyrodą podczas warsztatów był dla mnie bardzo ważny. Czy to ogromna tęcza, która pojawiła się na niebie, czy to pobyt na łące wraz z pięknymi końmi i ‘szaloną’ kozą :), czy plecenie wianka z polnych kwiatów, po rytuał ognia. To było niesamowite.

Opowiadanie w niezwykły sposób historii, bajki, mitu innych uczestników, a przede wszystkim osób z Ukrainy, w języku ukraińskim, tworzyło kolejną bajkę, w której też odnalazłam swoją historię.
Energia grupy, jej zaangażowanie, sprawiła, że każdy miał swój proces, swoje uzdrowienie. Jest to budujące!

Atmosfera, pyszne, lekkie i wartościowe jedzenie, przygotowane z myślą o Tobie daje tę niepowtarzalną jakość i energię!

Każdy dzień, każde zadanie, masaż uzdrawiający, do ostatniej sekundy pobytu, poczułam w każdej komórce swojego ciała. Poczułam o co chodzi w mojej bajce i jak z niej czerpać siłę i radość w moim życiu.

Dziękuję za opiekę nad dziećmi podczas warsztatu i za piękny prezent na Dzień Matki.

Dominika, warsztat szamański “Taniec z Bogami i Boginiami” 2022