Biorę udział

Siła Męskości, warsztat dla mężczyzn prowadzony w naturze

22/09/2017 - 24/09/2017

Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika

Spotkanie z samym sobą, innymi mężczyznami w naturze.

Poczuj Twoje połączenia z naturą – lasem, ziemią, wodą, powietrzem,  poczuj jedność ze zwierzętami i ludźmi. Bez zadęcia, sztucznych, wyuczonych póz. Obudź dzikiego człowieka w sobie.  Razem wspólnie otworzymy moc męskiego wsparcia i transformacji aby dotrzeć do prawdy o nas samych.

Człowiek pierwotny akceptował dzikość, nieprzewidywalność życia, żył w pełnym zespoleniu z naturą. Rdzeń tego pierwotnego instynktu jest w Tobie, jest w nas, możemy go wspólnie odnowić.

Współczesny mężczyzna boi się dzikości, bo jej nie rozumie. Żyje skrępowany normami, nakazami i zakazami, bo uwierzył, ze inaczej się nie da. A przecież naturalna dzikość – to Twoje otwarte serce, wrażliwość, żywotność i nietuzinkowość. To prawdziwe, spontaniczne ciało,
instynktowne reagowanie, intuicja i odwaga wyrażania uczuć.

Nauczyli nas, że trzeba się kontrolować no to kontrolujemy wszystkie aspekty życia. Albo jeszcze gorzej, bez zastanowienia pozwalamy by inni robili to za nas. Nie umiemy już normalnie dogadać się z kobietą, żoną, kochanką czy matką. Nie wiemy jak rozmawiać z własnymi dziećmi by nas rozumiały, tak na prawdę nie wiemy jak je kochać. Wciąż gramy wyuczoną rolę by mieć przynajmniej święty spokój. By choć w części spełnić oczekiwania świata wobec nas.

Zarabiamy, zdobywamy, udowadniamy… Jesteśmy coraz bardziej wkurzeni i …. bezsilni, paraliżuje nas lęk przed własną naturą, jej zdrowymi odruchami. Nawet nie wiemy kiedy stajemy się bezwolnymi, sformatowanymi robotami.

Wciąż słyszymy, że facet powinien być facetem, tylko nikt nam nie mówi jak nim być nie narażając się na gniew i potępienie. Rzeczywistość, w której żyjemy formatuje mężczyznę pod super robota, chirurgicznie wycinając aspekt dzikości i nieprzewidywalności z jego życia. Dusza takiego mężczyzny umiera powoli każdego dnia, a on sam często tego nawet nie czuje.

Trudno w to uwierzyć ale można inaczej. Można przerwać zaklęty krąg przymusu ciągłej walki, stresu,
udowadniania sobie, kobietom i całemu światu swojej wartości jako mężczyzny. Możesz przestać gonić za pieniędzmi, karierą, gadżetami i wcale z tego nie musisz stać się biedny, słaby, i nieszczęśliwy.

By to zrobić wystarczy przestać przerzucać odpowiedzialności za swój los na świat, kobiety, dzieci i cały system. Jakby to brutalnie nie brzmiało, wystarczy prawdziwie dorosnąć, odkryć
istotę swojej męskości, siły i kreacji. Odnaleźć naturalną drogę do kobiet i kobiecości.

Odkryj i zaakceptuj dzikość w siebie, by móc zaistnieć w pełni w związku, jako silny i wrażliwy mężczyzna który jest stanie objąć i pokochać nieokiełznaną naturę kobiecości.

Przestań się bać, zacznij żyć!

Poprzez dynamiczne medytacje, ćwiczenia, rytuały, kontakt z przyrodą, a przede wszystkim przez autentyczną relację z innymi mężczyznami doświadczysz stanu dzikości.  Idź na przód z nową świadomością.

Niesamowita przygoda która odmieni Twoje życie.

Jedyny taki warsztat w tym roku, ilość miejsc ograniczona

Warsztat trwa 3 dni

Zabierz ze sobą karimatę i śpiwór, plecak, ciepłe ubrania (w górach noce są naprawdę zimne), buty górskie, przeciwdeszczową pałatkę i latarkę, zapewniamy wyżywienie.

Koszt warsztatu: 500 PLN
Prowadzący: Szymon Podgórski, Radosław Doliński
Miejsce: Nowa Morawa, Masyw Śnieżnika

Kontakt:

podgorski.szymon@gmail.com, mk.dolinski@gmail.com

Szymon +48 603741815

Radosław +48 575749913