Rytuały więzi małżeńskiej

http://.rytualy_wiezi_malzenskiej_kerry_riley_diane_riley

Rytuały więzi małżeńskiej

Kerry i Diane RilleyWydawnictwo: Medium

W dzisiejszym świecie ludzie pośród trosk dnia codziennego, uwikłani w pogoń za karierą i dobrami materialnymi coraz częściej tracą z oczu to, co najcenniejsze: związek z ukochaną, bliską osobą., bez którego życie nie może być do końca spełnione. Kerry i Diane Riley podkreślają, jak ważne jest, by kochająca się para znajdowała czas na okazywanie sobie miłości, by ustawicznie dbała o nią, rozwijała ją i doskonaliła. A jedną z ważniejszych sfer miłości są kontakty seksualne.

Odwołując się do starożytnych sekretów tantry, autorzy wskazują, jak przekształcić seks w pełen namiętności akt miłosny, a partnerstwo w harmonijną jedność dwojga ludzi. Podają praktyczne techniki umożliwiające intensywne przeżywanie zbliżenia miłosnego jako sacrum. I choć adresatami tej książki są mężczyźni, warto, aby zapoznały się z nią także kobiety bo wszyscy dowiedzą się z niej wiele o swojej fizyczności i seksualności.

Dzięki tej książce pary odnajdą nowe sposoby dostarczania sobie nawzajem satysfakcji na poziomie ciała, serca i duszy oraz nieustannego pielęgnowania i podsycania miłości.

Enregistrer

Enregistrer