Zasługuję na miłość

zaslugujehttp://zasluguje-na-milosc
Zasługuję na miłość  Sondra Ray
Wydawnictwo Czarna Owca

Książka Sondry Ray jest pierwszą w Polsce prezentacją znanej techniki psychoterapeutycznej ? treningu pozytywnego myślenia. Zasługuję na miłość jest praktycznym przewodnikiem do pracy ze sobą w tej konwencji. Zawarte w niej afirmacje można próbować wprowadzić do własnej podświadomości, aby stać się w rezultacie bardziej pewnym siebie i zdolnym do szczęścia.
Afirmacje stanowią także matrycę do badania siebie. Te z nich, które trudno przyjąć, wskazują, gdzie zlokalizowany jest problem związany z poczuciem własnej wartości i seksualności, nad którym można dalej pracować, zarówno za pomocą afirmacji, jak i innymi metodami. Treść afirmacji ukazuje jednoznacznie, czego potrzebują od Ciebie inni – współpracownicy, Twoi najbliżsi, Twoje dzieci… Te osoby również zasługują na miłość, takie jakimi są.
Większość z nas ma od dzieciństwa utrwaloną skłonność do oceniania siebie i innych. Wiele jest w nas pesymizmu, sceptycyzmu, rezygnacji i czarnowidztwa. Choćby mała dawka pozytywnego myślenia przyda się każdemu z nas.

Enregistrer

Enregistrer