Sabina, Szamańska Tantra w Indiach 2024

Dni były wypełnione po brzegi Dobrocią i lekcjami – Powrotu, Odrodzenia i Odkrywania.

Lekcje płynęły Swobodnie i Hojnie.

Minęło już sporo czasu od Naszego ostatniego Spotkania w Indiach.

Pisze do Was ponieważ chciałabym podzielić się Refleksjami z tego tak głęboko dotykającego mnie Czasu.

Wielokrotne dochodziłam do spostrzeżeń, ale za każdym razem puszczałam je i pozwalam im swobodnie dryfować. Zapis – to ślad – wewnętrznego komunikatu ze Wszechświatem – to dialog odbity na materiale – uwieczniający ten akt. Moje myśli kiełkowały Każdego dnia… I nadszedł czas zbioru… plonów.

Będąc z Wami w Indiach poczułam olbrzymie Wsparcie, Nieograniczoną Miłość, Troskę. Dziękuje za Wasza Obecność.

Dni były wypełnione po brzegi Dobrocią i lekcjami – Powrotu, Odrodzenia i Odkrywania.

Lekcje płynęły Swobodnie i Hojnie.

Zrozumiałam, że Pokora otwiera Nowe Ścieżki a Natchnienie Kreatora i jego Obecność pozwala przenieść w nieznane mi dotąd Przestrzenie.

Czuć głębię i wielowymiarowość Wszechświata – oddychać nią – przekroczyć siebie i zlać się w Jedno.

Jest tak wiele ścieżek nieprzekroczonych niewydeptanych.

Zaczęłam odkrywać nowe wnętrze wszystkiego co mnie otacza. Wspólne Rytuały tworzyły Jeden Zsynchronizowany Organizm, który z każdym Kolejnym Oddechem – Wdechem I Wydechem rozpuszczał zatratowaną Energię – pozwalając jej na swobodny Przepływ. Nigdy nie zapomnę oddechu, który się we mnie wtedy wyzwolił. Poczułam jedność – czyste połączenie. Piękna Moc – Jedność. Dotknęła mnie Łaska i Zaszczyt przeżycia tego Uczucia – każdą komórką czułam Istotę Życia.

Narodziłam się na Nowo – Ojciec – wspierał mnie w tej podróży – czułam pierwszy Oddech, Pierwsze Wspomnienie, Pierwsze Uczucia – pokazał mi Siłę – dał wskazówki – Kochać i dzielić się Nabytą Mądrością.

Czułam Obecność. Poddałam się.

Gdy nabrałam Siły, Pewności – Swiat Sprzyjał.

Głowa rozpłynęła się – świat Przyjął – Wtłoczył oddech – Iskrę życia- Ojciec tam był ze mną – był dla Mnie – Był – mogłam się przytulic. Mogłam zapomnieć o istnieniu Czasu.

Jesteś Silna.

W końcu się narodziłaś.

To połączenie z Kreatorem… Matką Ziemią. Bycie w jej Cieple – otworzyło Nowe możliwości. Nigdy nie zapomnę tego Co wtedy przeżyłam. Wiatr mnie całował, Słońce tuliło swoim Ciepłem, Woda przyjęła, a Ziemia dzieliła sie zapisem drzemiących w niej Informacji. Księżyc nadawał kierunek i wybudzał ze snu, by móc w ciszy Usłyszeć Przekaz.

Znaki i Wiadomości napływały zewsząd. Wystarczyło być otwartym, uważnym i troskliwym by dotrzeć do języka wszechświata i słyszeć. Dziękuję Wam za to, że Byliście i Jesteście. Stworzyliście i Otworzyliście tę możliwość.

Mieć Pełne zaufanie do tego Co się wydarza, a gdy pojawia się coś na drodze to wejść w to i przeoddychać aż się rozpuści. Zachować spokój… oddać honor staremu, wejść w Nowe. Bez zacisków – Puściłam.

Zdałam sobie sprawę jak ważne jest, by głęboko patrzeć w oczy i jak łączy mnie to ze wszechświatem drugiego człowieka. Czuć tę chęć bycia obecnym nie tylko dla siebie, ale dla Innych. Pojawiło się też dla odmiany – spojrzenie unikające i nieobecne, tym samym było mi dużo trudniej połączyć się… odnaleźć tę Jakość. Zrozumiałam, by być mimo Wszystko. Nie dać się rozproszyć.

Po prostu Być.

Dotarło do mnie to Jak wspaniale jest doznawać różnych – odczuć. Widzieć i czuć kontrasty… rozróżniać… doceniać. Po to są te doświadczenia. Różnorodność doświadczeń tworzy mój wewnętrzny kompas by rozróżniać i wiedzieć co jest dla mnie dobre a co nie.

Ukazana została moc równowagi by dać i brać – pełna harmonia przepływu energii.

Cały czas pracuje nad tym by zachować Balans.

Czas w Indiach był bardzo Intymnym. Pokazał mi czym jest Szczęście i czym jest prawdziwe Bogactwo.

Nauczyłam się również by nie szarpać się i pozwolić odejść, lub odejść samemu od sytuacji, miejsc ludzi, którzy nie szanują Wartości, które są istotne dla Mnie. Zrozumiałam, że jest Wybór.

I mam wolność by go dokonać.

Zobaczyłam, że oddając swoją esencję, Wkrótce zostałam obdarzona Nową. Dziękuję.

Dziękuję Całą Sobą za Wszystkie Lekcje, Cenne Wskazówki i każdą Wspólnie spędzoną Chwilą – w Tak Świętym Miejscu.

Mam nadzieję, że Nasze Ścieżki Wkrótce się Spotkają.

Ps. Tęsknię:-)