Emilia, „Sen i Tarot”, Nowa Morawa 2023

Był to piękny i odkrywczy pełen radości magiczny warsztat. Niesamowite spotkanie pełne zaskakujących i ciekawych odkryć. Gdzieś w głębi duszy czekałam na to spotkanie wiele lat…

Okazało się, że sny udostępniają informacje nieco inaczej niż mi się wydawało… A jest wiele sposobów aby je odczytać, jednocześnie nie były to sposoby jakie znałam.

Radość, wzruszenie i ocean informacji prowadziły mnie przez cały ten czas szamańskiej  wędrówki, którą odbyłam w głąb siebie. Zaskoczenie i ciekawość towarzyszyły mi za każdym razem, kiedy zanurzałam się w obrazy ze snu, bezcenne odkrycia… Odkrycia możliwe dzięki spotkaniom z innymi ludźmi w poczuciu otwarcia, synchronizacji i współodczuwania.

Wyświetlające się w snach części mojej duszy, mówiły głośniej niż kiedykolwiek wcześniej. Wglądy wewnątrz siebie i  przede wszystkim sposób ich przekazywania, zaskakiwały mnie wiele razy, powodując w ciele odczucie ogromnej bliskości i jasności spotkania.

Każdy sen był oceanem informacji, którym wędrowałam po wszechświecie duszy, czując najwyraźniej, że to ciało mnie prowadzi. Czasem drobne subtelne odczucia a czasem wyraźny impuls w ciele był jak klucz do dalszej wędrówki.

Poznawałam język własnej duszy… niewerbalny, nieopisany a jednocześnie jasny i prosty, zrozumiały i czytelny, pełen odwagi i wrażliwości, zakotwiczony w ciele, permanentnie dostępny. Wsłuchuję się i z wdzięcznością wędruję dalej, stopami po ziemi i z uśmiechem na ustach.