Aga i Michał, warsztat Tantra Serca dla Par

Doświadczyłam Miłości w radości, smutku, złości, pustce. I zobaczyłam, jak piękna drogę mamy przed sobą, drogę pełna doznań i odczuć. I, że ta droga prowadzi donikąd, ale to właśnie droga jest ważna.

Odkryłem w sobie to, czym mogę się podzielić z moją partnerką i zauważyłem to, czym Ona chce się dzielić ze mną. Nasz związek zatętnił życiem, dzikością i miłością. Niesamowity, mocny i głęboko poruszający warsztat. Udrożnił nas i odblokował na siebie nawzajem. A nasza dwunastoletnia córka zaczęła pisać wiersze:)

Michał

Warsztat tantry dla par był dla mnie bardzo głębokim i pięknym przeżyciem. Zobaczyłam w moim mężu wrażliwego, delikatnego mężczyznę z otwartym sercem i siłą lwa. Poczułam głębię Miłości i jej obfitość; obfitość w emocjach, doznaniach i doświadczeniach w byciu zz dziećmi, które przyjechały z nami. Doświadczyłam Miłości w radości, smutku, złości, pustce. I zobaczyłam, jak piękna drogę mamy przed sobą, drogę pełna doznań i odczuć. I, że ta droga prowadzi donikąd, ale to właśnie droga jest ważna.

Agnieszka, warsztat Tantra Serca dla Par